Treść opublikowana przez kalik
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Co on taki z tyły przychlapnięty? Jakieś zwłoki wozisz w bagażniku?
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Jak w żuku...
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Kątówka w garść, obetnij po jednym zwoju na sprężynach i będzie git
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Może jakiś spocik w weekend? Takie ciepełko...aż szkoda mordy na dwór nie wystawić
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Jak tak wyglądam za okno to mnie skręca, że muszę w robocie siedzieć...
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Pękła końcówka wężyka na aktuatorze pod szmacianym oplotem. ---------- Post added at 09:07 ---------- Previous post was at 09:05 ---------- http://wyborcza.biz/biznes/1,100969,11331598,_DGP___rekordowe_ceny_na_stacjach_paliw__Za_kilka.html Tylko patrzeć jak wezmą się i za gaz.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Parch mi wczoraj zgłupiał, od 3 tyś dopiero turbina ciągła....naprawiłem
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Dzień dobry
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
Odkręcasz, przykręcasz, jeździsz. Nic nie trzeba przerabiać.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Norma.... Skręcałeś z Piłsudskiego w Bohaterów Getta...
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Wczoraj byłeś znowu widziany w centrum koło 12....
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
http://www.youtube.com/watch?v=5g5Nm5z0FqI&feature=player_embedded#!
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Wszystko zależy.... czasami muszę zostać w domu..
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Niestety łysieję, jakaś mamucia skóra też się znajdzie. Mam fajny zestaw wierteł udarowych. To kiedy ten spot?
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Wylądujesz w bagażniku jakiejś czarnej beemki. Łysi panowie, w skórzanych skórach popracują troszkę nad Tobą palnikiem i obcęgami...
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Nie będę się z Tobą spierał o mój wiek. Będzie spot = masz być
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Nie dużo mi już brakuje......
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Ja już swoje lata mam....chyba jeden z najstarszych na spotach, więc nie ma co się dziwić. Ale Ty młody byk?!
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Wtorek. 18:15. Most Łukowski. Jechałem za Tobą. Ja zapisuję O masz.... ja to trochę ślepy i głuchy już jestem i nie zauważyłem... a jak jadę to tak skupiam się na jeździe, że tylko przed siebie patrzę.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
W kalendarzu dat i godzin nie zapisuję kiedy kogo spotkam, ale kilka razy się zdarzyło....chyba, że przyzwyczajony jesteś, że trąbią i nie zwracasz uwagi....
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Na TCS chwalili zakład gdzieś na przeciwko Lidla.... Może byś się pokazał kiedyś na spocie? Obtrąbiłęm już Cię kilka razy na mieście....
-
[ALL B5] Ciężko wchodzi wsteczny i jedynka
Ja w niedługim czasie będę miał już 4 skrzynie. Zblokowało mi biegi i nie mogłem z 1 na 2 wrzucić ani żadnego innego. Po chwili odpuściło, ale 5 zaczęła zgrzytać. Pewnie wysypało się synchro i poszło coś w tryby. Niby kuriozalna sprawa, ale czasami warto przesmarować to plastikowe jabłko pod mieszkiem drążka zmiany biegów. Przyczyną blokowania biegów może też być luz na przegubie cięgna, znajduje się zaraz przy miejscu gdzie łączy się ze skrzynią. Mogą być również zerwane poduszki skrzyni, wyrobiony wybierak i wyeksploatowanie samej skrzyni i pracujących w niech elementów.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Trzeba przyznać... troszkę się skomplikowało...
-
[ALL] Ganiazdo elektryczne do przyczepki ,problem z umiejscowieniem
U mnie w B5 gniazdo zamocowane jest na metalowym ramieniu ze sprężyną. Trzeba je lekko wychylić do tyłu i pociągnąć w dół. Zajrzyj pod zderzak i będzie wiadomo.
-
[B5 AFN] Huczenie ze skrzyni biegów
Z tego co się orientuję to w nie ma czegoś takiego jak łożysko przegubu. Łożysko oporowe sprzęgła owszem. Wymiana łożyska wiąże się z wywaleniem skrzyni. Czas potrzebny to około 2 -3 h na wyjęcie i tyleż samo na włożenie. Jest kilka śrubek do odkręcenia.