Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kalik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kalik

  1. U mnie siedzi już 3 skrzynia, jedna padła na dwumasie, druga na jednomasie. Kolega z forum w 1z ma już 4 skrzynie wsadzoną. W benzynie nie słyszałem żeby komuś padła, a w dieslach już kilka razy.
  2. Papierosy jak heroina, raz spróbujesz i całe życie jesteś ćpunem. Ja po 3 latach nie palenia, po ostrej imprezie skusiłem się na jednego, potem drugiego, potem kupiłem pakę. Trwało to ponad 2 miesiące i udało się odstawić świństwo.
  3. Ta z linku ma na 100% mały frez na 17mm.
  4. Zapewne wycena będzie niższa niż gdyby na tym elemencie nie było wcześniej uszkodzeń. Coś z tym lakiernikiem jest nie tak, bo ta jego zaprawka wygląda jakby dziurę szpachlą załatał..... Gdyby było porządnie zrobione to by nie zrobiła się dziura tylko wgniotka. Moja rada, kup błotnik w kolorze i nie jedź więcej do tego blacharza....
  5. M10x95x32 najlepiej 10.9, ale 8.8 też trzyma
  6. Nie wiem jak z rozrusznikiem przy zmianie skrzyni na 6, ale przy zmianie na jednomas i sprzęgło z 1z, rozrusznik pozostaje ten sam.
  7. pierwszy lift, wiec smialo mozesz kupowac, bedzie pasowac bez zadnych przejsciowek itp. Jesteś pewien? Ja mam takie same lampy w 96r, a wieloklin mały.... Niech lepiej wrzuci fotki starej kiery to będzie wiadomo jaka kolumna tam siedzi Wieloklin byl zmieniony po 1 lifcie, czyli od 97 roku. Ty masz maly wieloklin bo 96rocznik, a lampy musial poprzedni wlasciciel zmienic. Z tego co widziałem to w 97r były jeszcze te stare 4 ramienne plastiki, ale spierał się nie będę. Rzuć okiem: 97r http://allegro.pl/audi-a4-1-9-tdi-110-km-avant-i2035655701.html http://allegro.pl/audi-a4-1-9-tdi-110km-stan-fabryczny-i2039404954.html http://allegro.pl/audi-a4-kombi-1-6-benz-z-gazem-i2033362591.html 98r http://allegro.pl/audi-a4-1-9-tdi-biala-perla-avant-automat-i2047039661.html http://allegro.pl/audi-a4-1-6-klimatronic-i2055878652.html http://allegro.pl/audi-a4-b5-1-8t-aeb-quattro-skora-klimatronic-i2047078149.html
  8. pierwszy lift, wiec smialo mozesz kupowac, bedzie pasowac bez zadnych przejsciowek itp. Jesteś pewien? Ja mam takie same lampy w 96r, a wieloklin mały.... Niech lepiej wrzuci fotki starej kiery to będzie wiadomo jaka kolumna tam siedzi
  9. Jeszcze nie widziałem żeby ta śruba była w dobrym stanie po wybijaniu jej ze zwrotnicy. W sklepie żelaznym płaciłem za nią coś koło 1zł z nakrętką...
  10. O masz.... uważaj teraz co by Cię koło nie wyprzedziło
  11. Szkoda, że nie mogłem wczoraj..... Spocik się udał jednym słowem?
  12. Od 1998 r była kolumna kierownicza z wieloklinem 22mm. Nie widzę, żadnego problemy w założeniu tej co pokazałeś w linku. Redukcja + taśma + plastikowa obudowa kolumny i masz ją zamontowaną u siebie....
  13. To nie mam pojęcia gdzie włożyłeś ten wężyk. Skrzynia biegów manualna z tego co wiem nie ma żadnego odpowietrznika, a już na pewno połączonego z przepustnicą. Przychodzi mi jedynie do głowy okienko na kołnierzu skrzyni, na wieńcu do podglądu ustawienia wału korbowego.
  14. Zrób fotę tej dziurki, bo nie wiem o co Ci chodzi? Skrzynia korbowa czy skrzynia biegów?
  15. W wymianie poduszek nie ma żadnej filozofii. odkręcasz stare, podnosisz delikatnie silnik jakimś drążkiem lub łapką, wyjmujesz poduszkę, wkładasz nową i przykręcasz.
  16. Od 1998 jest już inna kolumna i taśma, taka jak w trójramiennej, więc kiera podchodzi p&p.
  17. kalik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Policja i motocykl
  18. U mnie termistor strasznie przekłamywał, wywaliłem po tygodniu i kupiłem ori czujnik.
  19. Nie zakłada się starych łożysk do nowych tarcz.
  20. Zdaje się, że żeby zagadał musi dostać sygnał z czujnika temp. Dokładnie, musi mieć jeszcze sygnał z czujnika żeby się zaświecił.
  21. Kierownica pasuje, taśma po małych przeróbkach też.
  22. Cza może Garwolców ściągnąć i z Mińska chłopaków....
  23. Może teraz w Siedlcach?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.