Treść opublikowana przez kalik
-
[ALL B5] Ręce opadaja - 4 (lub 5) awaria skrzyni w ciągu 6 lat
U mnie siedzi już 3 skrzynia, jedna padła na dwumasie, druga na jednomasie. Kolega z forum w 1z ma już 4 skrzynie wsadzoną. W benzynie nie słyszałem żeby komuś padła, a w dieslach już kilka razy.
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Papierosy jak heroina, raz spróbujesz i całe życie jesteś ćpunem. Ja po 3 latach nie palenia, po ostrej imprezie skusiłem się na jednego, potem drugiego, potem kupiłem pakę. Trwało to ponad 2 miesiące i udało się odstawić świństwo.
-
[ALL] Kierownica S-line od a6 do a4
Ta z linku ma na 100% mały frez na 17mm.
-
Odszkodowanie za błotnik
Zapewne wycena będzie niższa niż gdyby na tym elemencie nie było wcześniej uszkodzeń. Coś z tym lakiernikiem jest nie tak, bo ta jego zaprawka wygląda jakby dziurę szpachlą załatał..... Gdyby było porządnie zrobione to by nie zrobiła się dziura tylko wgniotka. Moja rada, kup błotnik w kolorze i nie jedź więcej do tego blacharza....
-
[ALL B5] Czy przy wymianie spręzyn trzeba wymienic śrube mocująca sworznie wahaczy?
M10x95x32 najlepiej 10.9, ale 8.8 też trzyma
-
Zmiana koła dwumasowgo na koło jednomasowe 1.9 TDI AFN - 1Z
Nie wiem jak z rozrusznikiem przy zmianie skrzyni na 6, ale przy zmianie na jednomas i sprzęgło z 1z, rozrusznik pozostaje ten sam.
-
[ALL] Kierownica S-line od a6 do a4
pierwszy lift, wiec smialo mozesz kupowac, bedzie pasowac bez zadnych przejsciowek itp. Jesteś pewien? Ja mam takie same lampy w 96r, a wieloklin mały.... Niech lepiej wrzuci fotki starej kiery to będzie wiadomo jaka kolumna tam siedzi Wieloklin byl zmieniony po 1 lifcie, czyli od 97 roku. Ty masz maly wieloklin bo 96rocznik, a lampy musial poprzedni wlasciciel zmienic. Z tego co widziałem to w 97r były jeszcze te stare 4 ramienne plastiki, ale spierał się nie będę. Rzuć okiem: 97r http://allegro.pl/audi-a4-1-9-tdi-110-km-avant-i2035655701.html http://allegro.pl/audi-a4-1-9-tdi-110km-stan-fabryczny-i2039404954.html http://allegro.pl/audi-a4-kombi-1-6-benz-z-gazem-i2033362591.html 98r http://allegro.pl/audi-a4-1-9-tdi-biala-perla-avant-automat-i2047039661.html http://allegro.pl/audi-a4-1-6-klimatronic-i2055878652.html http://allegro.pl/audi-a4-b5-1-8t-aeb-quattro-skora-klimatronic-i2047078149.html
-
[ALL] Kierownica S-line od a6 do a4
pierwszy lift, wiec smialo mozesz kupowac, bedzie pasowac bez zadnych przejsciowek itp. Jesteś pewien? Ja mam takie same lampy w 96r, a wieloklin mały.... Niech lepiej wrzuci fotki starej kiery to będzie wiadomo jaka kolumna tam siedzi
-
[ALL B5] Czy przy wymianie spręzyn trzeba wymienic śrube mocująca sworznie wahaczy?
Jeszcze nie widziałem żeby ta śruba była w dobrym stanie po wybijaniu jej ze zwrotnicy. W sklepie żelaznym płaciłem za nią coś koło 1zł z nakrętką...
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
O masz.... uważaj teraz co by Cię koło nie wyprzedziło
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Ten Paweł z 1.8t?
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Ale u nich czy u Was?
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Szkoda, że nie mogłem wczoraj..... Spocik się udał jednym słowem?
-
[ALL] Kierownica S-line od a6 do a4
Od 1998 r była kolumna kierownicza z wieloklinem 22mm. Nie widzę, żadnego problemy w założeniu tej co pokazałeś w linku. Redukcja + taśma + plastikowa obudowa kolumny i masz ją zamontowaną u siebie....
-
[B5 ADR] Odpowietrznik skrzyni?
To nie mam pojęcia gdzie włożyłeś ten wężyk. Skrzynia biegów manualna z tego co wiem nie ma żadnego odpowietrznika, a już na pewno połączonego z przepustnicą. Przychodzi mi jedynie do głowy okienko na kołnierzu skrzyni, na wieńcu do podglądu ustawienia wału korbowego.
-
[B5 ADR] Odpowietrznik skrzyni?
Zrób fotę tej dziurki, bo nie wiem o co Ci chodzi? Skrzynia korbowa czy skrzynia biegów?
-
[B5 ADR] Jak wymienić poduszki silnika
W wymianie poduszek nie ma żadnej filozofii. odkręcasz stare, podnosisz delikatnie silnik jakimś drążkiem lub łapką, wyjmujesz poduszkę, wkładasz nową i przykręcasz.
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
Od 1998 jest już inna kolumna i taśma, taka jak w trójramiennej, więc kiera podchodzi p&p.
-
Strefa Śmiechu
Policja i motocykl
-
Oryginalny termometr w liczniku
U mnie termistor strasznie przekłamywał, wywaliłem po tygodniu i kupiłem ori czujnik.
-
[B5 AVG] jakie klocki tylne????
Nie zakłada się starych łożysk do nowych tarcz.
-
Oryginalny termometr w liczniku
Zdaje się, że żeby zagadał musi dostać sygnał z czujnika temp. Dokładnie, musi mieć jeszcze sygnał z czujnika żeby się zaświecił.
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
Kierownica pasuje, taśma po małych przeróbkach też.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Cza może Garwolców ściągnąć i z Mińska chłopaków....
-
Garwolin i okolice spot........
Może teraz w Siedlcach?