Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kalik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kalik

  1. Duży wieloklin, kiera od eSki po 99r będzie P&P
  2. Łożyska w kołach do zmiany, przy skręcie kół występuje większy opór na łożyskach i szumią - wyją. Co do ślizgania się biegów, prawdopodobnie tarcza z dociskiem do zmiany. Chyba, że masz tak dużo mocy, że koła buksują w miejscu
  3. Nie wiem jakie są u Ciebie warunki gwarancji, ale ja dostałem kartę gwarancyjną z MS, że montaż tylko w autoryzowanym warsztacie, jeżeli chcę zgłaszać reklamacje. W momencie kiedy je sam montujesz, nie dotrzymujesz warunków gwarancji. Podzielam Twoje zdanie, wolę raz do roku dać 500zł niż na raz wyłożyć 2000zł. Co rozumieją przez autoryzowany warsztat ? Podejrzewam, że ASO ...
  4. Długie lata mieszkałem w domu jednorodzinnym na wsi, 100m od DK2, każdemu komu zdarzyło się nocować przeszkadzał hałas ciężarówek, ja nic nie słyszałem. Kolega mieszka przy przejeździe kolejowym, też nic w nocy nie słyszy. Teraz mieszkam w bliźniaku. Sąsiad lubi mocno popić. Jak popije to gromy się straszne sypią i wszystko przez ścianę słychać. Cholernie mi to przeszkadzało, teraz też to słyszę, nie jest to miłe, ale jakoś puszczam to omijając uszy. Policja nie raz podjeżdżała pod dom, facet był nawet na przymusowym odwyku. Cóż można zrobić jeszcze...? Trzeba nauczyć się żyć we wspólnocie, jeżeli mieszka się przez ścianę z awanturnym sąsiadem, psem, płaczliwym dzieckiem itd.. Trzeba reagować, porozmawiać o tym co nam przeszkadza na spokojnie. Wysyłanie listów z pogróżkami, lub inne siłowe argumenty świadczą tylko o tym jacy jesteśmy egoistyczni i prostaccy.
  5. Wieniec na kole zamachowym może wyciąć i trzeba będzie zmieniać. A to już grubsza robota, bo trzeba wywalać skrzynię i sprzęgło.
  6. To nie zmienia faktu, że zarabiam stałą kwotę i mogę za to kupić coraz mniej.
  7. Szczególnie to widać po cenach paliwa i rosnącym kursie euro. W transporcie takiej kiszki co jest teraz, nie pamiętam od wielu lat. Przed świętami auta u mnie śmigały jak wściekłe, nie było kiedy załadować. Po nowym roku dopiero zaczynały się przestoje. Październik był kiepski, listopad całkiem pupa, a w grudniu boję się pomyśleć co będzie w styczniu.... a u nas problem zeby załatwić auto pod załadunek i beda dokupione nowe Albo firma płaci małe pieniądze za transport, albo nie wiem dlaczego macie problem z autami. Podaj namiary na dział logistyki to może nawiążemy współpracę.....
  8. Szczególnie to widać po cenach paliwa i rosnącym kursie euro. W transporcie takiej kiszki co jest teraz, nie pamiętam od wielu lat. Przed świętami auta u mnie śmigały jak wściekłe, nie było kiedy załadować. Po nowym roku dopiero zaczynały się przestoje. Październik był kiepski, listopad całkiem d*pa, a w grudniu boję się pomyśleć co będzie w styczniu....
  9. Za robotę więcej niż 300 - 350zł nie powinien wziąć za wywalenie skrzyni i zmianę sprzęgła.
  10. Masz tutaj jeszcze większego http://allegro.pl/audi-rs6-4f-silnik-kompletny-5-2-tfsi-40tys-km-i1937627722.html
  11. Nie wiem jakie są u Ciebie warunki gwarancji, ale ja dostałem kartę gwarancyjną z MS, że montaż tylko w autoryzowanym warsztacie, jeżeli chcę zgłaszać reklamacje. W momencie kiedy je sam montujesz, nie dotrzymujesz warunków gwarancji. Podzielam Twoje zdanie, wolę raz do roku dać 500zł niż na raz wyłożyć 2000zł.
  12. Tak, to jest uchwyt na kubki. Tutaj masz fotostory jak naprawić. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=14446.0 AFN i AVG to bliźniacze silniki. AVG jest następcą AFN, różnią się tylko drobnymi szczegółami. Poszukaj na forum jest dużo o tym.
  13. Tak powinno być w polifcie, ale zobacz na zdjęciu popielniczkę i zapalniczkę obok. Kolega albo źle podał dane na forum, albo ma jakiegoś przeszczepa...
  14. Stojak na kubki. Jeżeli po wciśnięciu się nie otwiera zerwane są w środku mocowania sprężyn napędzających. Poszukaj na forum, jest fotostory jak naprawić. Z Twojego profilu wynika, że masz 2001r, czyli polifta. Masz całą konsolę i tunel od przedlifta,
  15. kalik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114881,10701029,Czeski__zart___wydawcy_musza_wysylac_darmowe__swierszczyki_.html
  16. Posprawdzaj czy nie masz wody pod dywanikami. Woda paruje i szyby marzną od środka. W tamtym roku naniosłem sobie śniegu do środka i na czas nie sprzątnąłem. Rozpuścił się i przez pół zimy miałem ten sam problem co Ty. Co do słabego grzania, nagrzewnica mogła zajść kamieniem lub jeżeli masz klimę, któraś klapa się zacięła.
  17. Nie wiem czy kolega Colo nie jeździ na jednomasie, ale on ma B5...
  18. Mojej córci kupiłem na 3 urodziny coś podobnego do tego z linka. Parę godzin przy niej spędziła. Plus tego, że nie trzeba się martwić o pobrudzone farbami ubrania, meble itd.. http://allegro.pl/mata-wodna-aqua-doodle-xxl-80x80-cm-i1928572474.html
  19. Od nas jak zawsze licznie dopisali...
  20. Olej w skrzyni jest?
  21. A ja mam jednomas już prawie 3 lata i też nic nie buczy, nie drga i głośniej nie pracuje. Wszystko zależy od kondycji poduszek pod silnikiem, skrzynią, plecionki wydechu itd...
  22. Niedziela o 17... powinienem być.
  23. Z Tobą to do przewidzenie było
  24. Pisze się ktoś na niedzielę po obiedzie na spota? :gwizdanie:
  25. Może jakąś ponętną bieliznę. Będzie radość dla obojga....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.