Treść opublikowana przez kalik
-
[ALL B5] Montaż kiery od S do polifta, Pytania
Duży wieloklin, kiera od eSki po 99r będzie P&P
-
[B6 AVF] Dziwna sprawa ze sprzęgłem HELP
Łożyska w kołach do zmiany, przy skręcie kół występuje większy opór na łożyskach i szumią - wyją. Co do ślizgania się biegów, prawdopodobnie tarcza z dociskiem do zmiany. Chyba, że masz tak dużo mocy, że koła buksują w miejscu
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Nie wiem jakie są u Ciebie warunki gwarancji, ale ja dostałem kartę gwarancyjną z MS, że montaż tylko w autoryzowanym warsztacie, jeżeli chcę zgłaszać reklamacje. W momencie kiedy je sam montujesz, nie dotrzymujesz warunków gwarancji. Podzielam Twoje zdanie, wolę raz do roku dać 500zł niż na raz wyłożyć 2000zł. Co rozumieją przez autoryzowany warsztat ? Podejrzewam, że ASO ...
-
Dostałem list z pogróżkami - co dalej?
Długie lata mieszkałem w domu jednorodzinnym na wsi, 100m od DK2, każdemu komu zdarzyło się nocować przeszkadzał hałas ciężarówek, ja nic nie słyszałem. Kolega mieszka przy przejeździe kolejowym, też nic w nocy nie słyszy. Teraz mieszkam w bliźniaku. Sąsiad lubi mocno popić. Jak popije to gromy się straszne sypią i wszystko przez ścianę słychać. Cholernie mi to przeszkadzało, teraz też to słyszę, nie jest to miłe, ale jakoś puszczam to omijając uszy. Policja nie raz podjeżdżała pod dom, facet był nawet na przymusowym odwyku. Cóż można zrobić jeszcze...? Trzeba nauczyć się żyć we wspólnocie, jeżeli mieszka się przez ścianę z awanturnym sąsiadem, psem, płaczliwym dzieckiem itd.. Trzeba reagować, porozmawiać o tym co nam przeszkadza na spokojnie. Wysyłanie listów z pogróżkami, lub inne siłowe argumenty świadczą tylko o tym jacy jesteśmy egoistyczni i prostaccy.
-
[ALL B5] Bendix do wymiany-czy można jechać?
Wieniec na kole zamachowym może wyciąć i trzeba będzie zmieniać. A to już grubsza robota, bo trzeba wywalać skrzynię i sprzęgło.
-
Kryzys w Twojej pracy?!
To nie zmienia faktu, że zarabiam stałą kwotę i mogę za to kupić coraz mniej.
-
Kryzys w Twojej pracy?!
Szczególnie to widać po cenach paliwa i rosnącym kursie euro. W transporcie takiej kiszki co jest teraz, nie pamiętam od wielu lat. Przed świętami auta u mnie śmigały jak wściekłe, nie było kiedy załadować. Po nowym roku dopiero zaczynały się przestoje. Październik był kiepski, listopad całkiem pupa, a w grudniu boję się pomyśleć co będzie w styczniu.... a u nas problem zeby załatwić auto pod załadunek i beda dokupione nowe Albo firma płaci małe pieniądze za transport, albo nie wiem dlaczego macie problem z autami. Podaj namiary na dział logistyki to może nawiążemy współpracę.....
-
Kryzys w Twojej pracy?!
Szczególnie to widać po cenach paliwa i rosnącym kursie euro. W transporcie takiej kiszki co jest teraz, nie pamiętam od wielu lat. Przed świętami auta u mnie śmigały jak wściekłe, nie było kiedy załadować. Po nowym roku dopiero zaczynały się przestoje. Październik był kiepski, listopad całkiem d*pa, a w grudniu boję się pomyśleć co będzie w styczniu....
-
[B6 BFB] Przejscie z Dwumasa na Jednomasa .... Co potrzeba ??
Za robotę więcej niż 300 - 350zł nie powinien wziąć za wywalenie skrzyni i zmianę sprzęgła.
-
[B5 ASJ] S4 Skorupa
Masz tutaj jeszcze większego http://allegro.pl/audi-rs6-4f-silnik-kompletny-5-2-tfsi-40tys-km-i1937627722.html
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Nie wiem jakie są u Ciebie warunki gwarancji, ale ja dostałem kartę gwarancyjną z MS, że montaż tylko w autoryzowanym warsztacie, jeżeli chcę zgłaszać reklamacje. W momencie kiedy je sam montujesz, nie dotrzymujesz warunków gwarancji. Podzielam Twoje zdanie, wolę raz do roku dać 500zł niż na raz wyłożyć 2000zł.
-
[ALL B5] Schowek pod dźwignią ręcznego hamulca
Tak, to jest uchwyt na kubki. Tutaj masz fotostory jak naprawić. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=14446.0 AFN i AVG to bliźniacze silniki. AVG jest następcą AFN, różnią się tylko drobnymi szczegółami. Poszukaj na forum jest dużo o tym.
-
[ALL B5] Schowek pod dźwignią ręcznego hamulca
Tak powinno być w polifcie, ale zobacz na zdjęciu popielniczkę i zapalniczkę obok. Kolega albo źle podał dane na forum, albo ma jakiegoś przeszczepa...
-
[ALL B5] Schowek pod dźwignią ręcznego hamulca
Stojak na kubki. Jeżeli po wciśnięciu się nie otwiera zerwane są w środku mocowania sprężyn napędzających. Poszukaj na forum, jest fotostory jak naprawić. Z Twojego profilu wynika, że masz 2001r, czyli polifta. Masz całą konsolę i tunel od przedlifta,
-
Strefa Śmiechu
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114881,10701029,Czeski__zart___wydawcy_musza_wysylac_darmowe__swierszczyki_.html
-
[ALL B5] Zamarzanie szyb od wewnątrz
Posprawdzaj czy nie masz wody pod dywanikami. Woda paruje i szyby marzną od środka. W tamtym roku naniosłem sobie śniegu do środka i na czas nie sprzątnąłem. Rozpuścił się i przez pół zimy miałem ten sam problem co Ty. Co do słabego grzania, nagrzewnica mogła zajść kamieniem lub jeżeli masz klimę, któraś klapa się zacięła.
-
[B6 BFB] Przejscie z Dwumasa na Jednomasa .... Co potrzeba ??
Nie wiem czy kolega Colo nie jeździ na jednomasie, ale on ma B5...
-
Zabawki Dla Dzieci pod Choinke i nie tylko ....
Mojej córci kupiłem na 3 urodziny coś podobnego do tego z linka. Parę godzin przy niej spędziła. Plus tego, że nie trzeba się martwić o pobrudzone farbami ubrania, meble itd.. http://allegro.pl/mata-wodna-aqua-doodle-xxl-80x80-cm-i1928572474.html
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Od nas jak zawsze licznie dopisali...
-
[ALL B5] Ciężko wchodzi 1 lub 2
Olej w skrzyni jest?
-
[B6 BFB] Przejscie z Dwumasa na Jednomasa .... Co potrzeba ??
A ja mam jednomas już prawie 3 lata i też nic nie buczy, nie drga i głośniej nie pracuje. Wszystko zależy od kondycji poduszek pod silnikiem, skrzynią, plecionki wydechu itd...
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Niedziela o 17... powinienem być.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Z Tobą to do przewidzenie było
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Pisze się ktoś na niedzielę po obiedzie na spota? :gwizdanie:
-
Świeta i prezent dla niej
Może jakąś ponętną bieliznę. Będzie radość dla obojga....