Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kalik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kalik

  1. Wahacze wytrzymały w imadle, nic nie pękło, nie da się ich odkształcić, może gdybym użył większej siły, ale nie chciałem ich zniszczyć. Po rozmontowaniu zawieszenia okazało się, że wahacze MS na których zrobiłem 40 tyś km są w bardzo dobrym stanie, tylko końcówka drążka po 25 tyś poszła na śmieci (Rouville). Więc dalsze testy zawieszone do czasu aż MS się wysypią.
  2. 1 listopada we wtorek wypada Podniesienie mocy się przyczyniło do uszczelki czy ogólne zmęczenie materiału?
  3. Co padło?
  4. Czyli przepłaciłeś w porównaniu z cenami co podesłałem Ci na priv?
  5. Przyjechały wahacze, po oględzinach organoleptycznych wypadły lepiej niż MS. Dziś zrobię jeszcze testy w garażu, wkręcając pacjenta w imadło, z pomocą przyjdzie mi też metrowa rura, którą zamierzam sprawdzić wytrzymałość wahacza na złamanie http://allegro.pl/wahacz-gorne-prawe-2-szt-audi-a4-a6-passat-superb-i1878692207.html
  6. kalik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://policyjni.gazeta.pl/Policyjni/1,91152,10517500,Warszawiak_przerobiony_przez_Kamerunczyka__Ale_jak___.html
  7. Nie pierwszy dzień na forum jestem... różnie z tymi spotami bywa...
  8. Spot aktualny? Ile osób się szykuje?
  9. Na Wodynie, Seroczyn itd.. wyjazd pewnie koło 13 z Siedlec
  10. Podaj jakąś ulicę żebym się nie motał jak ostatnio...
  11. kalik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  12. Ja tam zawsze byłem chętny...
  13. łłoojjj...ja bym sie nie pakowal w takie gO_owno szkoda rozbierania i skladania a za miesiac to rozbebeszaC bo cos tam klupie ale...kazdy "reza" jak mu fundusze pozwalaja :gwizdanie: . Etam... Toż to godzinka roboty i sama przyjemność. Nie sądzę, że to gorszy szrot niż MS, jakość pewnie będzie porównywalna.
  14. Jakieś 6 miesiący temu jak szukałem poduszek do swojego parcha, sprzedawcy w sklepach z częściami wmawiali mi na siłę, że Lem wycofał się z produkcji poduszek. Może teraz dla Lema robi je Corteco? Ja mam Coteco założone i nie mam żadnych zastrzeżeń co do nich.
  15. A na poważnie mogę liczyć na zrobienie logów za 4 paka? Czy mam więcej szykować?
  16. ile tych browarów ? no ale ja nie przeliczam na takie trunki wystarczy dwanaście butelek wódki :gwizdanie: Zdzierca.... myślałem o 4-paku... za czteropak to Ty siedzisz na fotelu pasażera i logujesz a ja wciskam gaz w Twoim autku nie ma to jak pałowanie czyjegoś auta :gwizdanie: U mnie o to chodzi, że nie ma bardzo co pałować... nie ma problemu mogę siedzieć z boku, tylko powiesz mi jaki klawisz mam wciskać
  17. ile tych browarów ? no ale ja nie przeliczam na takie trunki wystarczy dwanaście butelek wódki :gwizdanie: Zdzierca.... myślałem o 4-paku...
  18. Jak uchylę okna i szyber to mi się klima włącza Innej niż ta za oknem nie mam niestety...
  19. U mnie gdzieś od tygodnia pyka, jak się zimniej zrobiło i przy przyspieszaniu tylko. Zapewne jak silnik wchodzi w wyższe obroty to się wyłączają. Gdzieś na forum był wątek o tych świecach. Ps. Popraw błąd w temacie "cpyka" na "pyka".
  20. Podejrzewam, że te same chińskie rączki za miseczkę ryżu robią też MS... tylko nie są sygnowane i może mniejsza ilość pośredników po drodze jest.
  21. Ja też chcę logi, płacę browarami
  22. Właśnie kupiłem na prawą stronę.
  23. Mogę na ochotnika zgłosić się do testów. Zdam relację z użytkowania
  24. Jak się zimniej robi u mnie też jakiś przekaźnik pyka. Nie wiem czy to nie przypadkiem od podgrzewacza cieczy chłodzącej. Dobrze myślę?
  25. Co do 30.10.2011r oby nie stało się tak, że część rozjedzie się już po Polsce na 1 listopada... Ja chętnie na 30 wpadnę. Nie wiem jak reszta z Siedlec, bo ja przestaję bawić się w rzecznika...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.