Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kalik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kalik

  1. kalik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,10296069,Chrystoteka__czyli_katolicka_potancowka__Bez_alkoholu.html
  2. Zły montaż, albo masz jeszcze jakieś luzy na dolnych wahaczach.
  3. Moim zdaniem Grzesiuk o wiele lepiej napisał wspomnienia z obozu...
  4. Jeśli dobrze rozumiem pasek od altka napędza też pompę wodną? Stracisz ładowanie, auto na akumulatorze kawałek przejedzie potem stanie, bo skończy się prąd, zagotujesz wodę w silniku, stracisz wspomaganie kierownicy.
  5. Poszukaj z polifta...Depo kupisz sporo taniej, jeszcze na HID'a starczy. Cięcie blachy to operacja na otwartym sercu.
  6. Jak w ADP jest pompa wodna napędzana?
  7. Tak jak kolega wyżej pisze, napinacz szlag trafił. Przekosił się i dlatego pasek się zsuwa. Tylko czekać aż pasek strzeli
  8. B5 to nie stary Ikarus gdzie drążek ma w porywach do 1,5m długości.... Moim zdaniem przerost formy nad treścią....
  9. kalik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/10,88722,10284768,Pozory_Myla___Spot_PSL.html
  10. Pokaż mi kierownicę z S4 B5 z napisem S4. Dalsza polemika z Tobą nie ma sensu, masz swoją rację i nie chcesz przyjąć do wiadomości racji innych.
  11. To jest kierownica od eSki zamontowana w nie S4.
  12. Niestety oszustów i naciągaczy wszędzie coraz więcej. Moja żona nie dostała wypłaty za 3 miesiące pracy....sprawa w sądzie, ale szanse na odzyskanie choć części znikome, bo cała kolejka już się ustawiła.....Przepraszam za off topic.
  13. jak nie było jak były za dopłatą, podobnie jak inne elementy wyposarzenia S -line kolego od B6 się zaczyna...
  14. W razie coś to ja mam redukcję :gwizdanie:
  15. Na forum jest wątek o tym. Poszukaj
  16. Kolega Specu vel Spetsnaz mnie wiedzą dzielnie wspiera i mówi, że w b5 jest 130 a w b6 108. A wiadomi, że jak on coś mówi to na pewno ma rację.
  17. a mozesz powiedziec jaka ma predkosc przy 3tys obrotow?? moze wiesz czy skrzynia z AWX podejdzie P&P do mojego AHU?? każda skrzynia z tdi 4cylindry pasuje do innego 4 cylindry, różnią się tylko przełożeniami biegów od AWX z B6 nie zapasuje bez przeróbek. Ma mniejsze flansze od przegubów i jeśli się nie mylę łapy mocujące.... Aju nie zapominaj o silnikach montowanych poprzecznie
  18. Frekwencja jak zawsze......
  19. Zasmakował mi Warmiak, ciemne piwko, które ma fajny smak. Nie polecam Ciechana. Piwo było dobre zanim stało się popularne, ma taki podły posmak teraz, że nie dałem rady wypić. W zapachu i smaku - śmierdzi czymś.....
  20. Takie coś? http://allegro.pl/pierscien-czujnika-abs-audi-100-a4-a6-oryginal-i1790412167.html
  21. http://allegro.pl/pierscien-czujnika-abs-tyl-audi-100-a4-a6-b3-b4-80-i1789464075.html 443 614 149 A Co to jest "tarczo beben"?
  22. Czytał ktoś Harrego Pottera? :gwizdanie: Jak byłem na studiach to czytałem zawzięcie.... teraz byłem w kinie na ostatniej części przygód.... :gwizdanie:
  23. Często robię zakupy książek na www.selkar.pl , przy zakupie powyżej 200zł przesyłka free, wysyłka kurierem 10zł, często mają fajne promocje typu rabat na książki, lub wysyłka za free. I do tego są ekspresowi. Może się komuś przyda i u nich coś trafi interesującego.
  24. W ASO za 71 zł. U mnie jeden pierścień był pęknięty, zespawałem, zeszlifowałem i ABS ładnie działa. Chciałem kupić nowy, ale ASO kazało mi czekać 4 dni...
  25. Larson też jest na mojej liście i czeka na swoją kolej, zajmuje teraz pozycję nr 16 w kolejce... kupiłem wczoraj książkę za 11zł w Biedronce (taki nasz siedlecki Empik ) o dywizjonie 303.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.