Treść opublikowana przez kalik
-
Strefa Śmiechu
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,10296069,Chrystoteka__czyli_katolicka_potancowka__Bez_alkoholu.html
-
[B5 ADR] Padły górne wahacze LEMFORDER
Zły montaż, albo masz jeszcze jakieś luzy na dolnych wahaczach.
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
Moim zdaniem Grzesiuk o wiele lepiej napisał wspomnienia z obozu...
-
[ALL B5] Zsunięty pasek od alternatora ??
Jeśli dobrze rozumiem pasek od altka napędza też pompę wodną? Stracisz ładowanie, auto na akumulatorze kawałek przejedzie potem stanie, bo skończy się prąd, zagotujesz wodę w silniku, stracisz wspomaganie kierownicy.
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Poszukaj z polifta...Depo kupisz sporo taniej, jeszcze na HID'a starczy. Cięcie blachy to operacja na otwartym sercu.
-
[ALL B5] Zsunięty pasek od alternatora ??
Jak w ADP jest pompa wodna napędzana?
-
[ALL B5] Zsunięty pasek od alternatora ??
Tak jak kolega wyżej pisze, napinacz szlag trafił. Przekosił się i dlatego pasek się zsuwa. Tylko czekać aż pasek strzeli
-
[ALL B5] Skrócony drążek zmiany biegów, ciął ktoś ?????
B5 to nie stary Ikarus gdzie drążek ma w porywach do 1,5m długości.... Moim zdaniem przerost formy nad treścią....
-
Strefa Śmiechu
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/10,88722,10284768,Pozory_Myla___Spot_PSL.html
-
[B5 AFN] Czy będzie pasować kierownica z A3 99 do A4 97r?
Pokaż mi kierownicę z S4 B5 z napisem S4. Dalsza polemika z Tobą nie ma sensu, masz swoją rację i nie chcesz przyjąć do wiadomości racji innych.
-
[B5 AFN] Czy będzie pasować kierownica z A3 99 do A4 97r?
To jest kierownica od eSki zamontowana w nie S4.
-
Uwaga!!! Firma GETem oszustem!!!
Niestety oszustów i naciągaczy wszędzie coraz więcej. Moja żona nie dostała wypłaty za 3 miesiące pracy....sprawa w sądzie, ale szanse na odzyskanie choć części znikome, bo cała kolejka już się ustawiła.....Przepraszam za off topic.
-
[B5 AFN] Czy będzie pasować kierownica z A3 99 do A4 97r?
jak nie było jak były za dopłatą, podobnie jak inne elementy wyposarzenia S -line kolego od B6 się zaczyna...
-
[B5 AFN] Czy będzie pasować kierownica z A3 99 do A4 97r?
W razie coś to ja mam redukcję :gwizdanie:
-
[B5 1Z] Skrzynia o oznaczeniu DUK do A4 1Z ??
Na forum jest wątek o tym. Poszukaj
-
[B5 1Z] Skrzynia o oznaczeniu DUK do A4 1Z ??
Kolega Specu vel Spetsnaz mnie wiedzą dzielnie wspiera i mówi, że w b5 jest 130 a w b6 108. A wiadomi, że jak on coś mówi to na pewno ma rację.
-
[B5 1Z] Skrzynia o oznaczeniu DUK do A4 1Z ??
a mozesz powiedziec jaka ma predkosc przy 3tys obrotow?? moze wiesz czy skrzynia z AWX podejdzie P&P do mojego AHU?? każda skrzynia z tdi 4cylindry pasuje do innego 4 cylindry, różnią się tylko przełożeniami biegów od AWX z B6 nie zapasuje bez przeróbek. Ma mniejsze flansze od przegubów i jeśli się nie mylę łapy mocujące.... Aju nie zapominaj o silnikach montowanych poprzecznie
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Frekwencja jak zawsze......
-
Ulubione piwo!
Zasmakował mi Warmiak, ciemne piwko, które ma fajny smak. Nie polecam Ciechana. Piwo było dobre zanim stało się popularne, ma taki podły posmak teraz, że nie dałem rady wypić. W zapachu i smaku - śmierdzi czymś.....
-
[B5 ADR] potrzebuje pomocy w zdobyciu pierscienia ABSu na tyl
Takie coś? http://allegro.pl/pierscien-czujnika-abs-audi-100-a4-a6-oryginal-i1790412167.html
-
[B5 ADR] potrzebuje pomocy w zdobyciu pierscienia ABSu na tyl
http://allegro.pl/pierscien-czujnika-abs-tyl-audi-100-a4-a6-b3-b4-80-i1789464075.html 443 614 149 A Co to jest "tarczo beben"?
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
Czytał ktoś Harrego Pottera? :gwizdanie: Jak byłem na studiach to czytałem zawzięcie.... teraz byłem w kinie na ostatniej części przygód.... :gwizdanie:
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
Często robię zakupy książek na www.selkar.pl , przy zakupie powyżej 200zł przesyłka free, wysyłka kurierem 10zł, często mają fajne promocje typu rabat na książki, lub wysyłka za free. I do tego są ekspresowi. Może się komuś przyda i u nich coś trafi interesującego.
-
[B5 ADR] potrzebuje pomocy w zdobyciu pierscienia ABSu na tyl
W ASO za 71 zł. U mnie jeden pierścień był pęknięty, zespawałem, zeszlifowałem i ABS ładnie działa. Chciałem kupić nowy, ale ASO kazało mi czekać 4 dni...
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
Larson też jest na mojej liście i czeka na swoją kolej, zajmuje teraz pozycję nr 16 w kolejce... kupiłem wczoraj książkę za 11zł w Biedronce (taki nasz siedlecki Empik ) o dywizjonie 303.