Treść opublikowana przez kalik
-
Garwolin i okolice spot........
To nie zmienia faktu, że Siedlce były w Garwolinie....
-
Garwolin i okolice spot........
A niech się napier..dalają, debili mi nie żal.
-
Garwolin i okolice spot........
A może do Siedlec byście wpadli? Myśmy byli.....
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
:banan1: :good: Mam nadzieję, że to my robimy za banany?
-
[B5 AJM] Chrobocze na parkingu na skręconych kołach?
Przegub lub maglownica
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Mam radiowy
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Nawet miesiąca ja 2 dni po Was.. całe życie ku..wa drugi
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
[br]Dopisany: 10 Październik 2011, 11:37_________________________________________________Trochę nam dobyło "młodzieży", chętnie bym poznał... jak by nie patrzeć my we trzech rejestrowaliśmy się tutaj w: HarryH 2007-06-24 Korzeń 2007-06-24 kaliko44 2007-06-26
-
Spoty LRY - odwołane
W Garwolińskim cisza.... pozamykali chłopaków?
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Korzenia i tak więcej nie ma niż jest....
-
Garwolin i okolice spot........
http://www.tygodniksiedlecki.com//t14490-policja.uya.broni.htm Zamiast do Was wlepiłem do lubelskich LRY.. ale już prostuję. Żyjecie chłopaki?
-
Spoty LRY - odwołane
Jakoś po Twojej personie tak skojarzyłem.....nie lubię poniedziałków.
-
Spoty LRY - odwołane
A to przepraszam....
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Mam mieć jakąś imprezę rodzinną w weekend...
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Zimno..... po weekendzie w biurze mam 8 st C...... Możemy i w tygodniu ogarnąć jakieś spotkanie...
-
Spoty LRY - odwołane
http://www.tygodniksiedlecki.com//t14490-policja.uya.broni.htm Co tam się u Was wyprawia? Wszyscy żyją?
-
[B5 AFN] kod skrzyni biegów
Z Q bardzo nie pomogę, ale nie wiem czy ta by nie podeszła.... http://allegro.pl/skrzynia-biegow-quattro-audi-a4-b5-1-9-tdi-ehw-i1828598585.html
-
[B5 AFN] Pedał gazu wpadł w podłogę :/ Linka? Ciężko z dostępem?
AFN ma pedał gazu elektroniczny na potencjometrze...
-
[B5 AFN] Rozrząd-wymiana
Na wałku pośrednim jest trzeci.
-
[ALL B5] Wymiana wahaczy- pytanie
Stary, popracuj nad gramatyką i ortografią troszkę... Na dolnym głównym zrobiłem 120 tyś km, w bananach zmieniłem tylko tuleje metalowo - gumowe (nadal wszystko bez luzów), od tamtej pory tylko górne 2 razy robiłem.
-
[ALL B5] Wymiana wahaczy- pytanie
Jeżeli już wymieniasz pojedyncze sztuki, to rób to parami. Z doświadczenia wiem, że jeżeli zmienisz jeden górny to drugi z pary zaraz leci. A szkoda się dwa razy męczyć przy rozbieraniu. Ja zmieniam też na sztuki, górne parami.
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
Do pierwszej musisz dokupić redukcję wieloklina, taśmę i osłonę kolumny. Druga jest od A3, nie wiem jak z wielkością wieloklina jest. Potrzebujesz takiej żeby było P&P, ale cena trochę chora jest... http://allegro.pl/oryginalne-audi-s4-a4-kierownica-poduszka-airbag-i1833713182.html Za taką trzeba zapłacić koło 400 - 500zł Przyjedź do mnie to Ci poduchę podłączę
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
Moim zdaniem nietrafiony pomysł... Podłączenie poduszki to żadne skomplikowane przedsięwzięcie. Ty będziesz jechał przepisowo, ale z za zakrętu wyskoczy jakiś "Kubica"... sam nie umiesz to poproś kogoś z forum o pomoc.
-
Strefa Śmiechu
- Jaka wódka na wesele ?
Poza tematem, kto pamięta "Stoliczną", (oryginalną, a nie z Royalu) od przyjaciół zza Buga? - Jaka wódka na wesele ?