Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kalik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kalik

  1. To nie zmienia faktu, że Siedlce były w Garwolinie....
  2. A niech się napier..dalają, debili mi nie żal.
  3. A może do Siedlec byście wpadli? Myśmy byli.....
  4. :banan1: :good: Mam nadzieję, że to my robimy za banany?
  5. Nawet miesiąca ja 2 dni po Was.. całe życie ku..wa drugi
  6. [br]Dopisany: 10 Październik 2011, 11:37_________________________________________________Trochę nam dobyło "młodzieży", chętnie bym poznał... jak by nie patrzeć my we trzech rejestrowaliśmy się tutaj w: HarryH 2007-06-24 Korzeń 2007-06-24 kaliko44 2007-06-26
  7. kalik odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    W Garwolińskim cisza.... pozamykali chłopaków?
  8. Korzenia i tak więcej nie ma niż jest....
  9. http://www.tygodniksiedlecki.com//t14490-policja.uya.broni.htm Zamiast do Was wlepiłem do lubelskich LRY.. ale już prostuję. Żyjecie chłopaki?
  10. kalik odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Jakoś po Twojej personie tak skojarzyłem.....nie lubię poniedziałków.
  11. kalik odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    A to przepraszam....
  12. Mam mieć jakąś imprezę rodzinną w weekend...
  13. Zimno..... po weekendzie w biurze mam 8 st C...... Możemy i w tygodniu ogarnąć jakieś spotkanie...
  14. kalik odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    http://www.tygodniksiedlecki.com//t14490-policja.uya.broni.htm Co tam się u Was wyprawia? Wszyscy żyją?
  15. kalik odpowiedział(a) na baca21 temat w Audi A4 B5
    Z Q bardzo nie pomogę, ale nie wiem czy ta by nie podeszła.... http://allegro.pl/skrzynia-biegow-quattro-audi-a4-b5-1-9-tdi-ehw-i1828598585.html
  16. AFN ma pedał gazu elektroniczny na potencjometrze...
  17. kalik odpowiedział(a) na danu44 temat w 1.9TDI
    Na wałku pośrednim jest trzeci.
  18. Stary, popracuj nad gramatyką i ortografią troszkę... Na dolnym głównym zrobiłem 120 tyś km, w bananach zmieniłem tylko tuleje metalowo - gumowe (nadal wszystko bez luzów), od tamtej pory tylko górne 2 razy robiłem.
  19. Jeżeli już wymieniasz pojedyncze sztuki, to rób to parami. Z doświadczenia wiem, że jeżeli zmienisz jeden górny to drugi z pary zaraz leci. A szkoda się dwa razy męczyć przy rozbieraniu. Ja zmieniam też na sztuki, górne parami.
  20. Do pierwszej musisz dokupić redukcję wieloklina, taśmę i osłonę kolumny. Druga jest od A3, nie wiem jak z wielkością wieloklina jest. Potrzebujesz takiej żeby było P&P, ale cena trochę chora jest... http://allegro.pl/oryginalne-audi-s4-a4-kierownica-poduszka-airbag-i1833713182.html Za taką trzeba zapłacić koło 400 - 500zł Przyjedź do mnie to Ci poduchę podłączę
  21. Moim zdaniem nietrafiony pomysł... Podłączenie poduszki to żadne skomplikowane przedsięwzięcie. Ty będziesz jechał przepisowo, ale z za zakrętu wyskoczy jakiś "Kubica"... sam nie umiesz to poproś kogoś z forum o pomoc.
  22. kalik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  23. Poza tematem, kto pamięta "Stoliczną", (oryginalną, a nie z Royalu) od przyjaciół zza Buga?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.