Treść opublikowana przez kalik
-
Jaka wódka na wesele ?
Polecam STOCK. Zresztą jaka wódka by nie była, grunt żeby była zimna. Każda ciepła jest ohydna...
-
[B5 AFN] Wyciek z miski olejowej
Jak nie będzie ciekło to żadnego.
-
[B5 AFN] Wyciek z miski olejowej
Uszczelnia się takim czymś....http://allegro.pl/silikon-do-uszczelniania-misek-audi-vw-skoda-seat-i1837553688.html
-
[B5 AFN] Wyciek z miski olejowej
Jeżeli miska jest aluminiowa nie wkłada się żadnej uszczelki. Smarujesz miskę silikonem i skręcasz?
-
[B5 ADP] Jak wymienić regulator napięcia w alternatorze ?
Otwórz maskę i popatrz, Podejrzewam, że powinno się go dać wyjąć bez większych kombinacji. Właśnie widziałem jak to wygląda na zdjęciach i wygląda, że tam sporo miejsca jest miedzy kolektorem dolotowym a alternatorem.
-
[B5 AEB] Okropne huczenie - jaka przyczyna?
Sprawdzałeś olej w moście?
-
[B5 AFN] Wyciek z miski olejowej
a mozesz powiedziec gdzie go namierzyc? lepiej z góry czy z dołu? bo u mnie tez cos olej kapie (zostawia plamke jak postoi) i szukam przyczyny ,u mnie z kolei gdzies wyciek brudzi olejem bardziej elementy które sa z "przodu" (nie wiem co z pompa jest z przodu najnizej i bodajze najblizej miski olejowej ,w kazdym badz razie ona jest tez troche tym olejem własnie zabrudzona) ,póki co zyje nadzieja ze nie skonczy sie to demontazem miski olejowej celem zmiany uszczelki bo zrzucic ja w domowych warunkach to masakra Odma wchodzi w blok silnika z prawej strony jak stoisz przed autem i zaglądasz do komory silnika. Z dekla zaworów idzie rurka plastikowa - to właśnie odma. Jeżeli miskę masz aluminiową to składana jest tylko na silikon, bez uszczelki. Jeżeli miska jest metalowa to jest uszczelka matalowo - gumowa. Uszczelkę też proponuje wkładać na silikon. Trzeba rozmontować i poczekać aż cały olej dobrze zleci z silnika, boki od środka w bloku wytrzeć ręcznikiem papierowym. Troszkę oleju jak się dostanie pod silikon i d*pa z roboty. Mi wymiana uszczelka na kanale zajęła prawie cały dzień. Roboty w pytę jest przy tym.
-
[B5 AHL] Nie można zdjąć fajek ze świec.
Ups, coś mi się uroiło, że Ty w dieslu fajki chcesz pościągać ze świec żarowych... nie spojrzałem dobrze na Twój profil i auto jakie masz... Przepraszam za głupie w tym przypadku rady
-
[B5 ADR] Zapadnięte sprzęgło
Odpowietrznik masz w siłowniku sprzęgła, przy skrzyni biegów. Wygląda tak samo jak odpowietrznik hamulca. Sprawdź też sam pedał czy nie wyłamał się jakiś ogranicznik, nie wiem jak to jest skonstruowane, bo nigdy u siebie tam nie zaglądałem...
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
W A4 koleś do grilla miał przyczepioną plastikową podkowę, mojego kolegi ojciec miał taką samą w C-360...
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Pewno żeby iskra nie przeskoczyła przy tankowaniu
-
[ALL] Kto chce rzucić fajki ?? (dobry lek)
Raz zaczniesz palić i jesteś wjeb.any na całe życie, jak z heroiną. Ponad 3 lata temu wziąłem Tabexa i rzuciłem. Popiłem za mocno, kolega poczęstował, kupiłem paczkę, wypaliłem prawie całą, resztę wyrzuciłem do kosza. Czuję na pół odrzut, a na drugie pół chęć palenia. W brodę sobie pluję, że znowu zaczynam... mam nadzieję, że wytrwam...
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Ale jaja potem jakie... [br]Dopisany: 26 Wrzesień 2011, 14:13_________________________________________________Właśnie widziałem VW Passata z ciągnącym się za nim paskiem elektrostatycznym. To potwierdza moją teorię, że Passat to następca poloneza. Od tej reguły tylko auto Brody odstępuje.
-
[B5 AHL] Nie można zdjąć fajek ze świec.
U mnie się nie uszkodziła. Można zawsze jeszcze podłożyć jakąś szmatkę i wtedy kombinerkami łapać.
-
[B5 AHL] Nie można zdjąć fajek ze świec.
Złap ją kombinerkami.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
No szkoda.... trzeba może zrobić jakiś system powiadamianie... jak strażacy z OSP mają [br]Dopisany: 12 Wrzesień 2011, 14:01_________________________________________________Bry http://policyjni.gazeta.pl/Policyjni/1,91152,10340683,Karmila_kury_marihuana.html
-
Strefa Śmiechu
http://czestochowa.gazeta.pl/czestochowa/1,35271,10353050,Pod_sad_za_dwie_papryki_warte_1_zl_i_67_gr.html
-
[B5 AFN] WYCIEK SPOD KLAWIATURY
Odtłuść dobrze powierzchnię. Posmaruj uszczelkę na dwie strony silikonem, załóż dekiel i przyłap delikatnie śrubami. Po jakiejś godzinie, jak na silikonie zrobi się już "kożuch" dokręć dekiel. Jeśli nie masz klucza dynamometrycznego to rób to z umiarem żeby nie zerwać szpilek. Potem pozostaw auto w spokoju, najlepiej na noc i dopiero odpalaj.
-
[B5 1Z] Kontrolka świec
Podepnij Vaga i sprawdź błędy...
-
Piwko - konkurs
Poszło i ode mnie, niech pije na zdrowie...
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
Zobacz w kostce od airbagu które piny gdzie wchodzą w taśmę. Będziesz miał najpewniej, że jak nie naciśniesz klaksony poducha nie strzeli Ci w twarz. Z drugiej strony taśmy jest na odwrót jak dobrze pamiętam. Sprawdź sobie to 2 kawałkami kabla, żarówką i baterią. Będziesz widział, które piny zamykają obwód. Takie to troszkę prymitywne sprawdzanie, ale za to skuteczne.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Zmieniam zawsze sam wahacze i dokręcam je jak auto jest na lewarku, ustawiam je tylko mniej więcej na wysokości na jakiej będą na opuszczonym aucie. Nie zdarzyło się jeszcze żeby zerwała się guma, zawsze sworznie lecą...
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
" Szeregowiec Ryan " cały film (reż.S.Spielberg 1998r.)
-
[B5 AHU] Gdzie znajdę model skrzyni biegów [97r 1.9 TDI 66KW]
Wlepka w bagażniku, na skrzyni jest też nabite. Pasuje CPC, DHL, DVS, EAB ----- 1,9TDI 66kW
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
Stanisław Grzesik "Pięć lat kacetu" Władysław Bartoszewski "Mój Auschwitz" - tego nie czytałem, ale podobno wstrząsająca książka. A jak chcesz wypaczyć swoje poglądy na temat AK to przeczytaj Stefana Dąmbskiego "Egzekutor". Czytałem też "Złote żniwa" Grossa i takie sobie... strasznie naskakuje na Polaków uogólniając, że to dorobiliśmy się na złotych zębach. Przedstawia pewne prawdy, które raczej na pewno miały miejsce. Ludzie są różni, dobrzy i źli. Jedni się bogacą krzywdą i cierpieniem innych, tak też przecież jest i teraz...