Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kalik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kalik

  1. Polecam STOCK. Zresztą jaka wódka by nie była, grunt żeby była zimna. Każda ciepła jest ohydna...
  2. Jak nie będzie ciekło to żadnego.
  3. Uszczelnia się takim czymś....http://allegro.pl/silikon-do-uszczelniania-misek-audi-vw-skoda-seat-i1837553688.html
  4. Jeżeli miska jest aluminiowa nie wkłada się żadnej uszczelki. Smarujesz miskę silikonem i skręcasz?
  5. Otwórz maskę i popatrz, Podejrzewam, że powinno się go dać wyjąć bez większych kombinacji. Właśnie widziałem jak to wygląda na zdjęciach i wygląda, że tam sporo miejsca jest miedzy kolektorem dolotowym a alternatorem.
  6. Sprawdzałeś olej w moście?
  7. a mozesz powiedziec gdzie go namierzyc? lepiej z góry czy z dołu? bo u mnie tez cos olej kapie (zostawia plamke jak postoi) i szukam przyczyny ,u mnie z kolei gdzies wyciek brudzi olejem bardziej elementy które sa z "przodu" (nie wiem co z pompa jest z przodu najnizej i bodajze najblizej miski olejowej ,w kazdym badz razie ona jest tez troche tym olejem własnie zabrudzona) ,póki co zyje nadzieja ze nie skonczy sie to demontazem miski olejowej celem zmiany uszczelki bo zrzucic ja w domowych warunkach to masakra Odma wchodzi w blok silnika z prawej strony jak stoisz przed autem i zaglądasz do komory silnika. Z dekla zaworów idzie rurka plastikowa - to właśnie odma. Jeżeli miskę masz aluminiową to składana jest tylko na silikon, bez uszczelki. Jeżeli miska jest metalowa to jest uszczelka matalowo - gumowa. Uszczelkę też proponuje wkładać na silikon. Trzeba rozmontować i poczekać aż cały olej dobrze zleci z silnika, boki od środka w bloku wytrzeć ręcznikiem papierowym. Troszkę oleju jak się dostanie pod silikon i d*pa z roboty. Mi wymiana uszczelka na kanale zajęła prawie cały dzień. Roboty w pytę jest przy tym.
  8. Ups, coś mi się uroiło, że Ty w dieslu fajki chcesz pościągać ze świec żarowych... nie spojrzałem dobrze na Twój profil i auto jakie masz... Przepraszam za głupie w tym przypadku rady
  9. Odpowietrznik masz w siłowniku sprzęgła, przy skrzyni biegów. Wygląda tak samo jak odpowietrznik hamulca. Sprawdź też sam pedał czy nie wyłamał się jakiś ogranicznik, nie wiem jak to jest skonstruowane, bo nigdy u siebie tam nie zaglądałem...
  10. W A4 koleś do grilla miał przyczepioną plastikową podkowę, mojego kolegi ojciec miał taką samą w C-360...
  11. Pewno żeby iskra nie przeskoczyła przy tankowaniu
  12. Raz zaczniesz palić i jesteś wjeb.any na całe życie, jak z heroiną. Ponad 3 lata temu wziąłem Tabexa i rzuciłem. Popiłem za mocno, kolega poczęstował, kupiłem paczkę, wypaliłem prawie całą, resztę wyrzuciłem do kosza. Czuję na pół odrzut, a na drugie pół chęć palenia. W brodę sobie pluję, że znowu zaczynam... mam nadzieję, że wytrwam...
  13. Ale jaja potem jakie... [br]Dopisany: 26 Wrzesień 2011, 14:13_________________________________________________Właśnie widziałem VW Passata z ciągnącym się za nim paskiem elektrostatycznym. To potwierdza moją teorię, że Passat to następca poloneza. Od tej reguły tylko auto Brody odstępuje.
  14. U mnie się nie uszkodziła. Można zawsze jeszcze podłożyć jakąś szmatkę i wtedy kombinerkami łapać.
  15. Złap ją kombinerkami.
  16. No szkoda.... trzeba może zrobić jakiś system powiadamianie... jak strażacy z OSP mają [br]Dopisany: 12 Wrzesień 2011, 14:01_________________________________________________Bry http://policyjni.gazeta.pl/Policyjni/1,91152,10340683,Karmila_kury_marihuana.html
  17. kalik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://czestochowa.gazeta.pl/czestochowa/1,35271,10353050,Pod_sad_za_dwie_papryki_warte_1_zl_i_67_gr.html
  18. kalik odpowiedział(a) na r7adek temat w 1.9TDI
    Odtłuść dobrze powierzchnię. Posmaruj uszczelkę na dwie strony silikonem, załóż dekiel i przyłap delikatnie śrubami. Po jakiejś godzinie, jak na silikonie zrobi się już "kożuch" dokręć dekiel. Jeśli nie masz klucza dynamometrycznego to rób to z umiarem żeby nie zerwać szpilek. Potem pozostaw auto w spokoju, najlepiej na noc i dopiero odpalaj.
  19. kalik odpowiedział(a) na Debian27 temat w 1.9TDI
    Podepnij Vaga i sprawdź błędy...
  20. Poszło i ode mnie, niech pije na zdrowie...
  21. Zobacz w kostce od airbagu które piny gdzie wchodzą w taśmę. Będziesz miał najpewniej, że jak nie naciśniesz klaksony poducha nie strzeli Ci w twarz. Z drugiej strony taśmy jest na odwrót jak dobrze pamiętam. Sprawdź sobie to 2 kawałkami kabla, żarówką i baterią. Będziesz widział, które piny zamykają obwód. Takie to troszkę prymitywne sprawdzanie, ale za to skuteczne.
  22. Zmieniam zawsze sam wahacze i dokręcam je jak auto jest na lewarku, ustawiam je tylko mniej więcej na wysokości na jakiej będą na opuszczonym aucie. Nie zdarzyło się jeszcze żeby zerwała się guma, zawsze sworznie lecą...
  23. " Szeregowiec Ryan " cały film (reż.S.Spielberg 1998r.)
  24. Wlepka w bagażniku, na skrzyni jest też nabite. Pasuje CPC, DHL, DVS, EAB ----- 1,9TDI 66kW
  25. Stanisław Grzesik "Pięć lat kacetu" Władysław Bartoszewski "Mój Auschwitz" - tego nie czytałem, ale podobno wstrząsająca książka. A jak chcesz wypaczyć swoje poglądy na temat AK to przeczytaj Stefana Dąmbskiego "Egzekutor". Czytałem też "Złote żniwa" Grossa i takie sobie... strasznie naskakuje na Polaków uogólniając, że to dorobiliśmy się na złotych zębach. Przedstawia pewne prawdy, które raczej na pewno miały miejsce. Ludzie są różni, dobrzy i źli. Jedni się bogacą krzywdą i cierpieniem innych, tak też przecież jest i teraz...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.