Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kalik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kalik

  1. Kupiłem od niego na początku roku wyświetlacz temperatury i było wszystko OK z jego strony....
  2. Podejrzewam, że mechanik nie spisał z Tobą żadnego protokołu przyjęcia auta do naprawy i wszystko było na "gębę". Dzwoń na policję, że nie chce oddać Ci auta. Zmięknie. Nie ma prawa zajmować Ci mienia na poczet "wynagrodzenia" za usługę.
  3. Ja się namęczyłem jak mi trzpień w jarzmie siedział i za cholerę nie chciał ruszyć. Grzanie palnikiem i młotek pomogły dopiero.
  4. Dobrze ścisły klucz i przedłużka i leci, chyba, że od nowości nie ruszane...
  5. Jak coś to dzwoń do mnie to może coś podpowiem.
  6. Delikatnie się różni ośka od Q... :gwizdanie:
  7. Tarcze TRW + klocki Ferrodo + łożyska SKF Żeby się nie oszukać to ze 2h czasu trzeba poświęcić żeby to sprawnie ogarnąć. Tak się wydaje, ale ze wszystkim się schodzi...
  8. Może ktoś jej pomógł? A może miałeś jakiegoś "pajączka" od kamienia i go nie widziałeś? Ja miałem małe pęknięcie od kamienia, jeździłem przez 3 miesiące, a potem auto pozostawione na słońcu i pęknięcie poszło przez całą szerokość. Nie ma raczej opcji żeby pękła sama z siebie od naprężenia, czy od wpadnięcia w dziurę. Coś musiało być z nią już nie tak...
  9. Rozbierz manetkę i przeczyść styki, bo się wypaliły. Gdzieś w warsztacie jest wątek o tym. Poszukaj.
  10. kalik odpowiedział(a) na danu44 temat w 1.9TDI
    Wszystkie 3 uszczelniacze z przodu są takie same w AFN.
  11. Kolego wybacz pomieszałem troszkę... CTE - 1994 - 1996r (150kM) DHW 1996 - 1998r (150km i 180kM) DVX 1998r ( 150kM i 180kM) EHV 1998r (150kM) DHW i DVX mają przełożenie 3.100 CTE i EHV ---------------- 3.444
  12. Eh ci ludzie to głupi... jedno co się awanturują, drudzy co nagrywają i trzeci co rozpowszechniają...
  13. Jakoś tak na Siedlce mi pasuje....
  14. Dla mnie te smarowniczki to poroniony pomysł, ale każdy ma swój patent, choć nie zawsze sprawdzony i trafiony...
  15. CTE - 1994 - 1996r DHW 1996 - 1998r DVX 1998r (150kM i 180kM) EHV 1998r (150kM i 180kM) Te 4 skrzynki siedziały w 1.8T w manualu.
  16. kalik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.youtube.com/watch?v=9pxd42iif_E&feature=player_embedded#!
  17. Odkręcasz na górze pod maską 3 śruby i od środka zdejmujesz zabezpieczenie. Żadnego amortyzatora nie odkręcasz do ściągnięcia górnych wahaczy. Odkręcasz go tylko jeśli zmieniasz dolny, główny wahacz.
  18. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=4640.0
  19. Po co się martwić na przyszłość. Skoro piszesz, że sprzęgło bierze normalnie, a nawet lepiej... Na pewno takie przypalenie nie poszło mu na zdrowie i odrobinę mogło skrócić jego żywotność, ale nie ma się czym martwić.
  20. http://www.youtube.com/watch?v=NQblChJU9YQ&feature=player_embedded#at=156
  21. Pewniejszym rozwiązaniem będzie opuścić sanki przedniego zawieszenia. Roboty na dobre pół dnia. Te miski aluminiowe jak się nie mylę składane są na pastę silikonową, bez dodatkowej uszczelki gumowo - metalowej, jak to jest w starszych konstrukcyjnie silnikach AFN, 1Z
  22. Będzie ktoś jutro o tej 18???
  23. Chcesz mieć pewność, że nie wjedziesz sąsiadowi w płot załóż coś sprawdzonego, jak TRW, Bosch, Ferodo... na forum o hamulcach i polecanych podzespołach jest mnóstwo tematów.
  24. Spoko spoko, w te niedziele będę, miałem na myśli ostatni weekend sierpnia.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.