Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kalik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kalik

  1. Alior też ma bardzo dobre warunki, ale nie chciałbym się przenosić jeśli nie muszę.
  2. Polbank jako jedyny w Polsce ma grecki fundusz gwarancyjny. http://www.polbank.pl/o-banku/gwarancje.html
  3. Gdyby to był polski fundusz gwarancyjny bym się nie obawiał, ale że to jest grecki troszkę mi cierpnie skóra na plecach.
  4. Masz może szyberdach? Znam kolegę co długi czas się męczył z wodą w aucie przez zapchane kanały szyberdachu.
  5. Mam konto ROR w Polbanku i ze względu na sytuację gospodarczą w Grecji coraz częściej zastanawiam się czy nie zmienić banku na jakiś inny z BFG z Polski, a nie jak to w przypadku Polbanku greckim. Na pewno wielu z użytkowników forum ma konto w tym właśnie banku i czy też wahacie się z zostaniem czy przeniesieniem konta gdzie indziej? Sprawdzałem oferty wielu banków, ale moim zdaniem mają najlepszą, nie płacę ani grosza za obsługę, ale z drugiej strony jak mam stracić, to wolę zapłacić w innym banku za prowadzenie rachunku. Z góry dziękuję za wszystkie komentarze i wskazówki.
  6. rafalekx Ty lepiej spytaj Korzenia kto nie ziomal jego w Siedlcach
  7. Nie, ale sama nie wskoczy, trzeba ja naciskać w dół i wpychać. Łatwiej ją włożyć nić wyjąć. Spokojnie poradzisz.
  8. Kolumnę to będzie ciężko wsadzić, bo dolne wahacze cały czas pchają ją do góry i zapiera się o błotnik. Trzeba ją naciskać w dół i wpychać do środka.
  9. Spokojnie nic Ci nie wystrzeli, a nawet będziesz się musiał troszkę posiłować żeby kolumna wyszła z mocowania. Przy składaniu wyczyść dobrze otwór w zwrotnicy i posmaruj śrubę co spina oba wahacze smarem, ale bez gwintu. Przy następnej wymianie będzie lżej.
  10. Zacząłbym od sprawdzenia poduszek pod skrzynią, silnikiem i łącznika elastycznego wydechu. PS. AWX na gazie (LPG) jeszcze nie widziałem.....
  11. kalik odpowiedział(a) na oskar temat w Audi A4 B5
    Nie odkręcisz inaczej plastików osłony kierownicy.
  12. Jestem właśnie po wymianie tyłu. Z wybiciem pierścieni nie ma problemu. U mnie jeden był pęknięty, niestety nie udało mi się go nigdzie kupić i nie mogłem sobie pozwolić żeby mi auto do środy stało na kołkach (na środę mi chcieli ściągnąć w serwisie VW, 70zł), więc zespawałem pierścień i wyszlifowałem. Pod Vagiem żadnych błędów nie pokazuje, prędkości z kół ładnie zczytuje.
  13. Jeżeli nie zacisnęło silnika od temperatury, gdy nie miał chłodzenia, to zmienić pasek, sprawdzić napinacz paska i pompę wody czy się kręci, a silnika też na razie bym nie ruszał.
  14. Jak większość chyba, za pierwszym razem żabą kręciłem i gumy porozrywałem, potem się już nauczyłem czego trzeba używać.
  15. Tak.... od szlifierki
  16. kalik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Pewnie było...
  17. Paliłem 6 lat, potem prawie 2 przerwy i znowu 2 lata paliłem i już 3 nie...
  18. Jeżeli chodzi o logi to gadaj z OstasMarcinkiem, parę stron wcześniej tutaj występował. Kasa za logi w klubie a4 to jakoś tak nie smacznie moim zdaniem.... czteropak browaru czy flaszka to co innego, takie moje zdanie. Ja mam dziś niby wolny wieczór gdyby był spot, a jeśli nie to biorę się za hamulce z tyłu.
  19. Nie ma chętnych....
  20. Pierścienie można przełożyć, tylko trzeba delikatnie je wyciągać żeby nie popękały. Co do wyższości jednych nad drugimi się nie wypowiem. Mi się jakoś TRW dobrze kojarzy, więc kupiłem, a co się trafi to się okaże podczas użytkowania.
  21. Warto by było pokusić się jeszcze o sprawdzenie i ewentualną wymianę poduch pod skrzynią.
  22. kalik odpowiedział(a) na odison temat w Audi A4 B5
    Kolego przejrzyj wątki na temat wymiany wahaczy na forum, a będziesz mógł książki pisać. Ja wymieniam wahacze na sztuki, jedynie górne parami za jednym rozkręcaniem.
  23. Na hamulcach nie ma co dziadować, bo się można zawinąć wokół jakiegoś drzewka i potem sobie w brodę pluć. Na tył będę teraz zakładał tarcze TRW + klocki Ferodo + łożyska SKF, cena mojego zestawu jest większa niż tego z linka na 4 koła.
  24. Jak chcesz rzucić to musisz odstawić całkiem i się przemęczyć. Ograniczanie nic nie daje, to takie oszukiwanie siebie, że mniej palę i powoli przestanę. Nie masz silnej woli na tyle żeby rzucić, wspomóż się farmakologicznie, załatw sobie receptę na Tabex, kup plasterki czy gumy. Będzie łatwiej.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.