Treść opublikowana przez kalik
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Na zluzowanie http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,9825518,Stan_psychiczny_Kaczynskiego_sprawdza_biegli___Platforma.html
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
ja mam osła i też nie zawaham się go użyć Lubisz jak jest uparty i zapiera się kopytkami? :polew:
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Ja mam, ale mam karabin i nie zawaham się go użyć ....
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Koło dziewic to one kiedyś stały jak przez przypadek trafiły na pierwszą komunie w kościele
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Nie wiem czy będę jeszcze ciepły....
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Ty jak zawsze, więc nic nowego....
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Może spocik ? Komu kiedy pasuje? Jutro wolne...
-
[B5 AHL] Swap silnika.
pasuje i ma takie same przełożenia ??? jakoś nie chce mi sie wierzyc ze ADP rozbuja sie na 3 biegu do 170km/h Różnica jest tylko na 1 i 2 reszta przełożeń taka sama. Audi A4 1.6 l - 74 kW Ratio Final drive 37 : 9 = 4.111 Z2 :Z1=i 1st gear 34 : 9 = 3.778 2nd gear 37 : 17 = 2.176 3rd gear 39 : 30 = 1.300 4th gear 35 : 34 = 1.029 5th gear 31 : 37 = 0.838 Reverse gear 31 : 9 = 3.444 Audi A4 1.8 l - 110 kW Ratio Final drive 37 : 10 = 3.700 Z2 :Z1=i 1st gear 35 : 10 = 3.500 2nd gear 36 : 17 = 2.118 3rd gear 39 : 30 = 1.300 4th gear 35 : 34 = 1.029 5th gear 31 : 37 = 0.838 Reverse gear 31 : 9 = 3.444
-
[ALL] Koło zapasowe a "koło w sprayu" - wasze spostrzeżenia i sugestie.
Nie wiem ile w tym prawdy, ale mój kolega oponiarz mówił, że potem bardzo ciężko łatkę przykleić po takim specyfiku, a czasami nawet nie da się tego zrobić.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Szkoda zdrowia tak gonić, bo przyspieszysz może z 10 minut, a co masz odstać i tak odstoisz..
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Niech spali 5 to i tak za***isty wynik. Na ekspresówce S7 do 160 km/h, a tak średnio to jakieś 120 było. A po normalnych drogach to wiadomo z jaką prędkością się jedzie... rondo w Kołbieli w poniedziałek rano 45 minut 3,5 km pokonywałem, a w sobotę 2,9km przez 30 minut.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
good job 1280 mi się udało na całym (60l). I powiedz ile wlałeś w odpowietrznik :gwizdanie: bo średnio wierzę że na 45 litrach zrobiłeś 1140 km 3,95 spalanie średnie :gwizdanie: nie ma opcji W odpowietrznik musiałeś zalać a w niego prawie 10 litrów wchodzi jak się odpowiednio przychyli auto wiem coś o tym :gwizdanie: Wlałem pod korek, nie przechylałem auta. Lałem i wciskałem odpowietrznik. Zbiornik z tego co pamiętam ma 62 litry pojemności. Więc niech było te 70 litrów. 4,5 litra na 100 jakieś wyjdzie.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Jakoś nie chce mi się w to wierzyć... fazy rozrządu itd....
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Masz rację, paliwo z Tira W ciężarówkach nie mogą być większe zbiorniki niż 1500 litrów, później to już cysterna i musi mieć ADR...
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
1140 km i w zbiorniku 1/4 została jeszcze
-
[B5 AHL] Zaciśnięte tylne ham bez recznego
Jarzma nie zatarte? Tłoczki nie pordzewiałe? Płyn hamulcowy kiedy zmieniany? Rozbierz, wyczyść, przesmaruj i powinno się poprawić.
-
[B5 AFN] Sprzęgło-jakie?
Nie bardzo rozumiem o jakim uszczelniaczu łożyska oporowego piszesz? Może poszedł uszczelniacz na siłowniku sprzęgła i stąd plama płynu hamulcowego. Większość poleca sprzęgła LUK'a
-
[B5 AFN] Wymiana uszczelki miski olejowej
Po 13 latach czy cieknie czy nie to warto ją zmienić. Koszt nie jest taki duży....Za uszczelkę płaciłem 50 zł a za odmę 66zł.
-
[B5 AFN] Wymiana uszczelki miski olejowej
Proponuję zmienić od razu odmę, bo jest ona wykonana z plastiku. Plastikowy wpust wchodzi w blok silnika. Przy odkręcaniu odmy okazało się, że jest ona krucha jak szkło (czas, temperatura i olej robi swoje), kawałki tego plastikowego wpustu wpadły do środka bloku. Po odkręceniu misy wypadły... pewnie nic by się nie stało, bo smok jest zabezpieczony siatką, ale nigdy nic nie wiadomo.
-
[B5 AFN] Wymiana uszczelki miski olejowej
U Toma z forum kupicie Elringa za 50 parę złotych. Żeby zrobić porządnie to proponują opuścić sanki przedniego zwieszenia i wtedy się do niej dobrać. Jest bardzo dobry dostęp. Robiłem raz z podnoszeniem silnika i po tygodniu znowu leciało, potem robił mi to mechanik i po 2 tygodniach nadal leciało. Opuściłem sanki, wyczyściłem, odtłuściłem i 3 tygodnie spokoju, choć mam zerwaną śrubę w bloku od przykręcenia misy (pewnie mechanik pneumatem zerwał). Proponuję zmienić od razu odmę, koszt niewielki, w granicach 50 - 80zl, a spokój, bo stamtąd też lubi lecieć. Przy odkręceniu sanek i wymianie uszczelki zeszło mi się koło siedmiu godzin.
-
Strefa Śmiechu
- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Fajnie by rzucało błotkiem z pod kół... zazdroszę Wam Q- [ALL B5] Smarowniczki w wahaczach ;-)
nie wszystkie wahacze mają gumowe odboje, jeśli są to kalamitki odpadają, to proste. A nawiercanie lepiej robić na wyjętym wahaczu. Zgadza się, nie wszystkie mają. A co z moim drugim pytaniem? 2. Mam niskie zawieszenie, czasami jak trafię dziurę wahacze potrafią walnąć w odbój w nadkolu, przy ostatniej wymianie widziałem wyraźne ślady odbitych wahaczy na gumie. Co się wtedy stanie z taką kalamitką wklejaną na klej?- Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Nie założyłbym używanego wahacza, wolę nowego MS....- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Skoro uciekł to albo był najarany albo po wódzie. Jak go złapią dostanie 1000zł mandatu i punkty, a chłopak będzie na wózku. Słyszałem, że ma kręgosług pękniety. - "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"