Treść opublikowana przez kalik
-
[B5 AJM] Wymiana oleju w skrzyni biegów
Audi wymaga oleju G052911A SAE 75W90 (synthetic oil) 2,25 litra.
-
[B5 AJM] Stuk przy odpalaniu
ale co maja łożyska do stukania gdy auto stoi NIE JEDZIE i jest odpalone Przeczytaj cały wątek od początku, to zrozumiesz co mają łożyska do stukania. A jeśli Ci się nie chce czytać, to nie mają nic wspólnego. Kolega lukaseq1 pytał również o luz na tylnym kole i czy można dokręcić łożysko.
-
Strefa Śmiechu
Nie będzie http://policyjni.gazeta.pl/Policyjni/1,91152,9666802,Dziadek_producentem_marihuany__Wcale_sie_nie_kryl.html
-
[B5 AJM] Stuk przy odpalaniu
Więc może warto zmienić te łożyska, nie jest to taki straszny koszt, a sam zrobisz to bez większego problemu.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Miałem do wyboru Corteco lub Febi, wziąłem Corteco. Lem wycofał się z produkcji. Zamiennik twardy jest i wytrzymał mi 20 tyś km. Zrobiłem 70 km przez weekend i była rewelka, zero telepania kierą i autem, a dziś rano coś mu odwaliło, postał 1,5 h i przeszło, może wydech gdzieś obciera, musze przejrzeć dokładnie. [br]Dopisany: 23 Maj 2011, 10:46_________________________________________________Usterka naprawiona. Nie dokręciłem śruby tylnego wspornika misy olejowej. Śruba się z niego wykręciła i opierała się o ławę. Uffff...[br]Dopisany: 23 Maj 2011, 11:39_________________________________________________Może by się spocił w weekend?
-
[B5 AJM] Stuk przy odpalaniu
Sprawdź poduchy pod silnikiem, skrzynią, plecionkę wydechu i zawieszenie tłumika. Łożyska z tyłu możesz dokręcić. Dawno były zmieniane? Może warto pokusić się o wymianę.
-
[B5 AHU/AFN] Wysokie sprzegło po wymianie
U mnie po wymianie też brało od góry. Jak dobrze klei to się nie przejmuj tylko gazu dawaj.
-
Strefa Śmiechu
Pytanie o Magika Szymon Majewski Show - Gas Inspector Manager
-
[B5 AFN] Po czym poznać ze poducha pod silnikiem poszła
Guma wydaje się być miękka i w miarę elastyczna. Corteco robi poduchy np do Forda na pierwszy montaż. Może akurat trafiłeś na jakieś felerne. Te zamienniki co miałem teraz wytrzymały od sierpnia zeszłego roku do teraz i były twarde latem i zimą. Straszny syf z pod marki no name.
-
[ALL B5] Montaż termometru
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=8481.0
-
[B5 AFN] Po czym poznać ze poducha pod silnikiem poszła
Polecam poduchy Corteco. W sobote założyłem obie nowe i jest rewelka, zero telepania budą i kierownicą.
-
[B6 AWX] Jak zdemontować skrzynie biegów??
Włazisz pod auto z garścią kluczy i widzisz co przeszkadza, co się z czym łączy. Na kablach będą kostki, wybierak skręcony śrubą itd...
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Ta... już się coś spier... Telepie i rajgocze jak przekupka na targu...
-
[B5 AVG] Nie można wrzucić żadnego biegu. Skrzynia 5biegów typ DHL
Na zgaszonym silniku też nie dało się biegów wkładać? Skoro już wyjęta można ja rozkręcić i zobaczyć co się stało, może wybierak padł, może jakieś łożysko, a może synchro się wysypało i zblokowało biegi. Za 400 - 500zł kupisz używkę, w remont władujesz dużo więcej kasy. Moim zdaniem szukaj używki.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Tak, mam w planach choinkę zapachową (kokosową)
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Auto ogarnięte, mam nadzieję. Jedna poduszka wyjebana w drobny mak, cała aluminiowa podstawa rozpieprzona, a druga zerwana. Nowa uszczelka pod misą, nowe poduchy, nowa plecionka wydechu, nowa odma skrzyni korbowej, nowy olej i filtry. 11 godzin w kanale przesiedziałem. Wcześniej robił mi mechanik uszczelkę pod misą i okzało się, że jedna śruba od miski olejowej miała zerwany gwint.... Nigdy więcej nie zaprowadzę komuś auta do roboty.
-
Strefa Śmiechu
Posłowie będą mówić: "in vitro, czy nie in vitro". Przecież kobieta to nie krowa za przeproszeniem. To nie inseminacja jest! - mówił w Radiu Maryja o. Tadeusz Rydzyk. http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,9633129,O__Rydzyk_o_in_vitro__Inseminacja__Kobieta_to_nie.html
-
[ALL] Założenie odcięcia diesel??
Proponuję postudiować troszkę na elektrodzie i samemu sobie założyć. Co to za zabezpieczenie jak ktoś o nim wie?
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
To się nieźle musiało potelepotać
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Dwumas też wymieniałeś?
-
[B5 AJM] Uszczelka pokrywy zaworów ?
Więc pewnie turbo kończy żywot.
-
[B5 AJM] Uszczelka pokrywy zaworów ?
I daje z rury jak olej puszcza. Poszukaj na forum, lektury na parę wieczorów.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
To parę groszy poleci. Nie przejmuj się. Zrobisz i będzie zapitalać.
-
[B5 AFN] Po czym poznać ze poducha pod silnikiem poszła
Jeżeli nie Lemforder to co proponujesz? Z tego co się orientuję to Lem siedzi oryginalnie, ale niestety jest już nieosiągalny do kupienia. Podobno wycofali się z produkcji. Wsiadasz do auta, podnosisz maskę, zaciągasz ręczny i na jedynce ruszasz, ktoś musi obserwować czy silnik nie zrywa się za mocno do góry. Wjeżdżasz na kanał, łomek w dłoń i podważasz silnik, poduszki mają w sobie olej, jak będzie zerwana to będzie nim zalana, choć nie zawsze widać.
-
Jaki laptop na komunię?
Gdy ja byłem "komunistą" dostałem zegarek z melodyjkami, miał ich aż 16, a po dwóch tygodniach się zepsuł. Potem przyszły moda na rowery, skutery, quady i laptopy. Za 10 lat samochód czy mieszkania będą dawać w prezentach? Dla katolika to ma być spotkanie z Bogiem, a nie czekanie na prezenty i potem licytacja w szkole kto co dostał... Przepraszam za off topa, ale nie mogłem się powstrzymać.