Treść opublikowana przez kalik
-
Strefa Śmiechu
http://lodz.gazeta.pl/lodz/1,35153,9493953,Lodz__policja_poszukuje_sprawcy_gwaltu_na_mezczyznie.html
-
Zmiana koła dwumasowgo na koło jednomasowe 1.9 TDI AFN - 1Z
Jak sam robisz to ok, parę godzin w kanale i zrobione, ale jak przyjdzie płacić mechanikowi 2 x 300zł...
-
Zmiana koła dwumasowgo na koło jednomasowe 1.9 TDI AFN - 1Z
Padła mi skrzynia, od razu sprawdziliśmy stan dwumasa, był niby w super stanie, po niecałym roku wymieniałem na jednomas, bo dwumas się rozsypał.
-
Strefa Śmiechu
http://www.youtube.com/watch?v=VvnW0DPd-fw&feature=player_embedded#at=11
-
[INNE] B4 1.9tdi 1Z
To o niczym nie świadczy.
-
[INNE] B4 1.9tdi 1Z
Koła źle wyważone, opona ma guza.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
aha.....
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
56 osób pobrało to zdjęcie.... czy to jakiś przekłamany licznik?
-
[ALL B5] Malowanie plastików we wnętrzu
Może to pomoże... http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=190862.msg2256849#msg2256849
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Jak zmieniałem uszczelniacz na wale od strony skrzyni to po vienie wychodzilo, że jest zwykły uszczelniacz, a po rozebraniu okazało się co innego.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Póki się nie urwał to gazu dawaj i do przodu.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Gorzej z dostępem do migomatu, do zwykłej transfomatorowej bez problemu, ale to za cienkie ścianki dla takiej, będę musiał jeszcze 50zł dać komuś za pospawanie.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Sadza wyłazi dziurami. Plecionka już leży w bagażniku.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Ja wczoraj zmieniłem klocki, mam do wymiany obie poduszki i plecionkę wydechu...
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Prędzej poduchy niż przegub. Zawsze jeszcze zostaje dwumas...
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
LEM lewy 180zł, prawy nie dostępny, nie da się sprowadzić, bo nie ma. SWAG (ponoć środek FEBI) 150zł lewy, 200zł prawy.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
W takich pasztetach nie gustuję.... :gwizdanie:
-
Strefa Śmiechu
http://aukcja.interia.pl/show_item.php?item=1570220632
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Pod skrzynią wymieniałem przed swietami, razem ze skrzynią. Jak sie suki pozrywały to takie będą. Dziś jadę do Ata Caru za gratami, zobaczymy jakie ceny.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Etam wtrącać. Miło z kimś dobre słowo zamienić, choćby takie wirtualne.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Ile obserwujących (kaliko44, Tomyt, HarryH, Broda) i się nie odezwą...
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
A masz pasztet?
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Za tydzień to wódę będziesz walił z wujkiem Staszkiem zagryzająć świątecznym pasztetem.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
U mnie wystarczy, że szyby opuszczę i już chłodzi
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Cieplej się robi, będzie łatwiej się zebrać.