Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kalik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kalik

  1. kalik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://lodz.gazeta.pl/lodz/1,35153,9493953,Lodz__policja_poszukuje_sprawcy_gwaltu_na_mezczyznie.html
  2. Jak sam robisz to ok, parę godzin w kanale i zrobione, ale jak przyjdzie płacić mechanikowi 2 x 300zł...
  3. Padła mi skrzynia, od razu sprawdziliśmy stan dwumasa, był niby w super stanie, po niecałym roku wymieniałem na jednomas, bo dwumas się rozsypał.
  4. kalik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.youtube.com/watch?v=VvnW0DPd-fw&feature=player_embedded#at=11
  5. kalik odpowiedział(a) na cowboy1 temat w Układ Jezdny
    To o niczym nie świadczy.
  6. kalik odpowiedział(a) na cowboy1 temat w Układ Jezdny
    Koła źle wyważone, opona ma guza.
  7. 56 osób pobrało to zdjęcie.... czy to jakiś przekłamany licznik?
  8. Może to pomoże... http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=190862.msg2256849#msg2256849
  9. Jak zmieniałem uszczelniacz na wale od strony skrzyni to po vienie wychodzilo, że jest zwykły uszczelniacz, a po rozebraniu okazało się co innego.
  10. Póki się nie urwał to gazu dawaj i do przodu.
  11. Gorzej z dostępem do migomatu, do zwykłej transfomatorowej bez problemu, ale to za cienkie ścianki dla takiej, będę musiał jeszcze 50zł dać komuś za pospawanie.
  12. Sadza wyłazi dziurami. Plecionka już leży w bagażniku.
  13. Ja wczoraj zmieniłem klocki, mam do wymiany obie poduszki i plecionkę wydechu...
  14. Prędzej poduchy niż przegub. Zawsze jeszcze zostaje dwumas...
  15. LEM lewy 180zł, prawy nie dostępny, nie da się sprowadzić, bo nie ma. SWAG (ponoć środek FEBI) 150zł lewy, 200zł prawy.
  16. W takich pasztetach nie gustuję.... :gwizdanie:
  17. kalik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://aukcja.interia.pl/show_item.php?item=1570220632
  18. Pod skrzynią wymieniałem przed swietami, razem ze skrzynią. Jak sie suki pozrywały to takie będą. Dziś jadę do Ata Caru za gratami, zobaczymy jakie ceny.
  19. Etam wtrącać. Miło z kimś dobre słowo zamienić, choćby takie wirtualne.
  20. Ile obserwujących (kaliko44, Tomyt, HarryH, Broda) i się nie odezwą...
  21. Za tydzień to wódę będziesz walił z wujkiem Staszkiem zagryzająć świątecznym pasztetem.
  22. U mnie wystarczy, że szyby opuszczę i już chłodzi
  23. Cieplej się robi, będzie łatwiej się zebrać.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.