Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kalik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kalik

  1. Sprężarka od klimy? Napędzana jest oddzielnym paskiem.
  2. To jest jakiś poprzeczniak.
  3. Coś mi się nie zgadza na tym zdjęciu....
  4. kalik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Na końcu wychodzi z auta typowy z dowcipów kierownik ...[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 13:54_________________________________________________Nouveau Triangle de la sécurité routičre
  5. To na szmelc się nadaje tylko.
  6. PrawdopodobnieAHU.
  7. To tego koła to nie mam pojęcia. http://allegro.pl/kolo-zamachowe-audi-a4-passat-1-9-tdi-1998r-i1534021703.html Tutaj masz jednomasę
  8. Jeżeli chcesz zamotować je do AFN i założyć sprzegło od 1Z to nie będzie pasować.
  9. kalik odpowiedział(a) na Debian27 temat w Audi A4 B5
    Papier ścierny w garść i szoruj do żywej blachy. Na początek jakaś gradacja 400, gdy już będzie blacha lśnić odtłuszczasz benzyną ekstrakcyjną, nakładasz szpachlę. Potem docieranie, papier wodny 1000, 1500. Docierać najlepiej na klocku z korka żeby nie porobić górek i dołków. Czekasz aż szpachla wyschnie dobrze, dobrze jest odczekać kilka dni aż wyschnie cała woda z niej. Odtłuszczasz benzyną ekstrakcyjna, nakładasz podkład (można kupić w sprayu), malujesz kolorem, a na koniec bezbarwny. Na jesieni robiłem w Tikaczu teściowi zaprawki. Na razie nowej rdzy nie widać. Jak się suka raz w da to potem ciężko się jej pozbyć.
  10. Fachowcem nie jestem ale nawet jesli jest leciutko to juz bym zmienil. Tam ma byc zero luzu. Koszt stosunkowo niewielki w porownaniu do reszty zawieszenia. No i jesli ma posluzyc jeszcze troche furka to lepiej nie brac najtanszych . Założyłem końcówki drążka Rouville po 70zł za sztukę. Wytrzymały 8 miesięcy.
  11. 1. Nie trzeba demontować pasa przedniego. 2. Sprawdź napinacz paska czy się nie zatarł (do demontażu trzeba odkręcić alternator, wtedy jest lepszy dostęp). 3. Zestaw Torxów i parę płasko - oczkowych kluczy w zupełności wystarcza.
  12. To jest przewód gumowy od powrotu paliwa. Przetruchlał ze starości. W prawie każdym sklepie motoryzacyjnym kupisz ten przewód z metra. Pamiętaj żeby był przeznaczony do paliwa i wzmocniony oplotem, średnica jak dobrze pamiętam to 3mm.
  13. To jakaś d*pa nie fachowiec sprawdzał to zawieszenie. Sprawdź jeszcze raz czy nie ma luzów na wahaczach. Wszystkie luzy pokasuj i jak będzie nadal stukać to będziemy szukać przyczyn.
  14. Objechałeś mnie szmelcwagenem, przyjedź... oddam mu ..
  15. Mi niedziela pasuje. Podajcie proszę tylko jakąś godzinę.
  16. Bezwypadkowe, zadbane, nie palący właściciel, przebieg 170 kkm.
  17. Witamy Cię Tomku. :decayed:
  18. Tam nie ma prawa nic latać na boki. Jak nie chcesz się zawinąć na jakimś drzewie to się tym zajmij jak najszybciej.
  19. Stary parch poobijany z każdej strony, po ciemku i z daleko ładne... a za dnia i z bliska czasem wina brak. [br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 16:21_________________________________________________Może się ustawimy na niedzielę?
  20. Dorób go sobie, ja w swoich miałem wszystkie uchwyty połamane.
  21. Zależy czego.... :gwizdanie:
  22. Ja miełem problemy z trakcją jeszcze na 3...a ten wystrzelił jak z procy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.