Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kalik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kalik

  1. Magnez to sobie łyknij żeby uzupełnić poziom witaminek w organizmie. Przepraszam, nie mogłem się oprzeć
  2. kalik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110304/POWIAT06/59616978
  3. kalik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://deser.pl/deser/1,111858,9199443,Sesja_z_naga_terapeutka_sposobem_na_depresje__To_dziala.html
  4. kalik odpowiedział(a) na Debian27 temat w Audi A4 B5
    Badaj temat... http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=175202.0;highlight=olej+w+dolocie
  5. kalik odpowiedział(a) na Debian27 temat w Audi A4 B5
    Przecierz napisał że założył nowe to połączenie. Ja tez tam cudowałem, wymieniałem te gumę i ściskałem opaskami i dalej saczy choc u mnie od strony tej plastikowej rury Szukam złotego środka jak to uszczelnic ale brak pomysłów narazie. Tam od spodu mam minimalne pękniecie na zgrzewie i myśle jak to zakleić. Powodzenia w walce Załóż oil catch tanka i dolot będziesz miał suchutki, chyba, że turbina pluje olejem.
  6. A ja powiem żebyś jeszcze raz sprawdził poziom płynu hamulcowego i dolał odrobinkę.
  7. kalik odpowiedział(a) na Debian27 temat w Audi A4 B5
    Koledze SotoM o tą gumę właśnie chodzi.
  8. kalik odpowiedział(a) na Debian27 temat w Audi A4 B5
    Dużo tego oleju? Załóż oil catch tanka i będziesz miał dolot czysty.
  9. UPS....nie doczytałem.
  10. Ja kupiłem lampy z wszystkimi uchwytami pourywanymi. Sposób troszkę druciarski, ale... Potrzebny jest kawałek blaszki, wyginasz ją żeby powstała literka "L". Wiercisz małym wiertełkiem 3 dziurki w blaszce na jednym końcu, a na drugim jeden większy otwór o średnicy takiej jak w zaczepie przy chłodnicy. Potem 3 dziurki w plastiku reflektora w miejscu gdzie był oryginalny uchwyt, skręcasz wkrętami lub na nity, Skręcasz śrubką zaczep i i powstałe ucho z blaszki. Wiem, że straszne druciarstwo, ale tylko to mi wpadło do głowy. U mnie siedzi już od ponad roku i nie drży.
  11. Pewnie, że się da, ale skoro można sobie pomóc to po co się męczyć? Próbowałem kilka razy rzucić na sucho, po 2 - 3 dniach tak mnie ssało, że mocnym bez filtra zaciągałem się jak Marlboro. Zastosowałem Tabex i głód nikotynowy dało się już wytrzymać i nie odczuwałem takiego ssania. Trzeba sobie ułatwiać jeżeli się da.
  12. Albo wzmocnić to co masz, żeby uślizgu nie było.
  13. To będzie skrzynia o oznaczeniu kodowym DUK, będzie pasować. Do tej skrzyni przewidzianie jest sprzęgło o średnicy tarczy 240mm, a u Ciebie będzie 228mm.
  14. Skoro jeździ na wodzie destylowanej to po co tankuje gaz u Ciebie? Jak nie zobacze to nie uwierzę.
  15. Luzik, z dzieckiem jechałem..... więc wyścigów bym nie robił.
  16. Etam B6.... toż to mój parch.. jak mrygłem długimi to na bok dyla dałeś.....
  17. Zamień piny od klaksonu. Podałeś mu plus na masę.
  18. To jest jakaś płyta pilśniowa. Suszarką nic nie zdziałasz. Trzeba udać się do jakiegoś stolarza żeby dociął nową na wymiar z podobnego materiału. Mam ten sam problem.
  19. kalik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Było z B6 na B7, teraz z B5 na B6....
  20. W przedlifcie jeżeli zakładasz kierownicę od eski też z przedliftu na małym wieloklinie wszystko pasuje p&p. Przy przedlifcie jeżeli zakładasz kierę 3 ramienną z polifta, stara taśma nie pasuje, bo jest inaczej wyprofilowana kierownica i taśma musi być pod osłoną kolumny, którą też trzeba zmienić.
  21. kalik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    [br]Dopisany: 24 Luty 2011, 10:38_________________________________________________
  22. Wtyczki są oryginalne. Reszta to zło...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.