Treść opublikowana przez kalik
-
[ALL B5] Problem z hamulcami (!) - przy jeździe po dziurach
- B5 AFN] Rozmiar plecionki
Magnez to sobie łyknij żeby uzupełnić poziom witaminek w organizmie. Przepraszam, nie mogłem się oprzeć- Strefa Śmiechu
http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110304/POWIAT06/59616978- Strefa Śmiechu
http://deser.pl/deser/1,111858,9199443,Sesja_z_naga_terapeutka_sposobem_na_depresje__To_dziala.html- [ALL B5] Problem z hamulcami (!) - przy jeździe po dziurach
DOT4.- [B5 1Z] Wypluwa olej
Badaj temat... http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=175202.0;highlight=olej+w+dolocie- [B5 1Z] Wypluwa olej
Przecierz napisał że założył nowe to połączenie. Ja tez tam cudowałem, wymieniałem te gumę i ściskałem opaskami i dalej saczy choc u mnie od strony tej plastikowej rury Szukam złotego środka jak to uszczelnic ale brak pomysłów narazie. Tam od spodu mam minimalne pękniecie na zgrzewie i myśle jak to zakleić. Powodzenia w walce Załóż oil catch tanka i dolot będziesz miał suchutki, chyba, że turbina pluje olejem.- [ALL B5] Problem z hamulcami (!) - przy jeździe po dziurach
A ja powiem żebyś jeszcze raz sprawdził poziom płynu hamulcowego i dolał odrobinkę.- [B5 1Z] Wypluwa olej
Koledze SotoM o tą gumę właśnie chodzi.- [B5 1Z] Wypluwa olej
Dużo tego oleju? Załóż oil catch tanka i będziesz miał dolot czysty.- [ALL B5] Mocowanie dolne lampy poliftowej
UPS....nie doczytałem.- [ALL B5] Mocowanie dolne lampy poliftowej
Ja kupiłem lampy z wszystkimi uchwytami pourywanymi. Sposób troszkę druciarski, ale... Potrzebny jest kawałek blaszki, wyginasz ją żeby powstała literka "L". Wiercisz małym wiertełkiem 3 dziurki w blaszce na jednym końcu, a na drugim jeden większy otwór o średnicy takiej jak w zaczepie przy chłodnicy. Potem 3 dziurki w plastiku reflektora w miejscu gdzie był oryginalny uchwyt, skręcasz wkrętami lub na nity, Skręcasz śrubką zaczep i i powstałe ucho z blaszki. Wiem, że straszne druciarstwo, ale tylko to mi wpadło do głowy. U mnie siedzi już od ponad roku i nie drży.- Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Pewnie, że się da, ale skoro można sobie pomóc to po co się męczyć? Próbowałem kilka razy rzucić na sucho, po 2 - 3 dniach tak mnie ssało, że mocnym bez filtra zaciągałem się jak Marlboro. Zastosowałem Tabex i głód nikotynowy dało się już wytrzymać i nie odczuwałem takiego ssania. Trzeba sobie ułatwiać jeżeli się da.- [B5 AHH] Skrzynia z AJM do AHH
Albo wzmocnić to co masz, żeby uślizgu nie było.- [B5 AHH] Skrzynia z AJM do AHH
To będzie skrzynia o oznaczeniu kodowym DUK, będzie pasować. Do tej skrzyni przewidzianie jest sprzęgło o średnicy tarczy 240mm, a u Ciebie będzie 228mm.- [B5 ADR] Co myślicie na temat jazdy na wodzie destylowanej, czyli wodorotlenek
Skoro jeździ na wodzie destylowanej to po co tankuje gaz u Ciebie? Jak nie zobacze to nie uwierzę.- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Luzik, z dzieckiem jechałem..... więc wyścigów bym nie robił.- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Etam B6.... toż to mój parch.. jak mrygłem długimi to na bok dyla dałeś.....- Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
Zamień piny od klaksonu. Podałeś mu plus na masę.- [ALL B5] Czym wyprostować wykładzinę bagażnika
To jest jakaś płyta pilśniowa. Suszarką nic nie zdziałasz. Trzeba udać się do jakiegoś stolarza żeby dociął nową na wymiar z podobnego materiału. Mam ten sam problem.- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
- Strefa Śmiechu
Było z B6 na B7, teraz z B5 na B6....- Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
W przedlifcie jeżeli zakładasz kierownicę od eski też z przedliftu na małym wieloklinie wszystko pasuje p&p. Przy przedlifcie jeżeli zakładasz kierę 3 ramienną z polifta, stara taśma nie pasuje, bo jest inaczej wyprofilowana kierownica i taśma musi być pod osłoną kolumny, którą też trzeba zmienić.- Strefa Śmiechu
[br]Dopisany: 24 Luty 2011, 10:38_________________________________________________- [ALL] Czy to oryginalny box?
Wtyczki są oryginalne. Reszta to zło... - B5 AFN] Rozmiar plecionki