Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kalik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kalik

  1. Gdzieś już był wątek na forum o tych fajkach. Koleżka kupował w serwisie i do fajki było jakieś 15 cm kabla, więc nie ma innej możliwości niż dolutowanie do starego. Tak mi się coś kojarzy, ale głowy nie dam uciąć. A kable wchodzą pod deskę do przekaźnika zapewne.
  2. Odcinasz, lutujesz i na koniec izolacja.
  3. kalik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  4. Kolego Luka3s jak poszedł remont?
  5. Zestaw kluczy płasko - oczkowych (rozmiar 10, 13 i chyba 15 albo 17), środek penetrujący np WD40, szczotka druciana, papier ścierny, młotek, palnik (do podgrzania zapieczonych jarzm), zestaw naprawczy tłoczka (na pewno osłonę gumową tłoczka rozerwiesz o ile już nie jest rozerwana), smar miedziany, przyrząd do wkręcenia tłoczka (ewentualnie klucz - żaba). Więcej rzeczy do głowy mi nie przychodzi, mam skrzynkę z kluczami i co mi akurat jest potrzebne to wyciągam.....
  6. Kolego masz zapał i to się chwali, ale zaprowadź auto do kogoś kto się na tym zna. To chodzi o hamulce... życie Twoje i innych uczestników ruchu. Z Twoich wypowiedzi wynika, że nie za bardzo masz pomysł jak się tym zając, a same chęci to troszkę mało.
  7. Nie grzeją i grzać nie będą, bo nie ma mat i zapewne brakuje instalacji. Poszukaj na forum, jest ładnie opisane jak wyrazać grzane lustra.
  8. Schemat schematem, ale proponuję wziąć próbówkę w garść i sprawdzić na którym pinie kiedy pojawia się napięcie i wtedy podłączać.
  9. kalik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Mój powrót z pracy 30.12.2010r. Okolice Siedlec.
  10. Tak się z pracy wraca... 30.12.2010r
  11. Mam nadkola firmy krzak już od 3 lat, żadnych nieprawidłowości nie zauważyłem. Osłona pod silnikiem Rezaw - Plast wytrzymała od jesieni do pierwszych śniegów, ale oryginał pewnie wytrzymałby tyle samo jak nie mniej...
  12. Jeśli się nie mylę to kierowca użytkujący odpowiada za odśnieżenie pojazdu, a nie jego właściciel.
  13. Sprawdź jeszcze raz poziom płynu hamulcowego. Wiele osób miało ten problem i zapierało się, że płyny sprawdzone a po jeszcze jednym sprawdzeniu okazało się, że jednak mało tego płynu było. A tak wogóle to
  14. kalik odpowiedział(a) na arturo_84 temat w Audi A4 B5
    Kupowałem rok temu o barwie 4300k u tego gościa http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=13620528 Świecą od roku bez najmniejszego problemu. Nie zakłócają CB i radia.
  15. Z tego wynika, że problemem na nowych lampach są światła długie, a przy starych nie odpalają zenony. Pewnie jest inny układ pinów w lampie i dlatego po zmianie pinu w przełączniku na nowych nie świecą długie, a na starej mijania. Obstawiam bardziej wypalone styki przełącznika świateł, bo to niestety nie wina przekaźnika świateł (bo go nie ma).
  16. Problemem mogą być wypalone styki w przełączniku świateł. Proponuję go rozebrać i przeczyścić papierkiem ściernym styki.
  17. To ja nie wiem o co chodzi.... Prosty człowiek jestem....
  18. Pod misą już 3 razy wymieniałem uszczelkę i wraz leci. Teraz uszczelkę mam zamiar wzmocnić silikonem, nałożę silikon, poczekam ze 12h aż dobrze zaschnie i wtedy ją dokręcę. Sprawdź jeszcze uszczelkę pod deklem zaworów, olej lubi spływać w dół po silniku.
  19. Panie Korzeń co to za :gwizdanie: ?
  20. Tchorzo to nie z Tobą mijałem sie 20 minut temu na Łukowskiej na wysokości Grabianowa.....takie zielone coć chciało mnie przejechać.... Korzystając z okazji, WESOŁEGO ALLELUJJAA!!!!
  21. Głupoty gadał ten mechanik, nie ma żadnej różnicy przy ruszaniu z jednomasem czy dwumasem. Jeżdże z jednomasem już 2 lata i nie odczułem negatywnych skutków tej zmiany. Ile aut na forum z silnikiem 1Z jest porobionych na 130kM++ i wszystkie te auta śmigają na jednomasie. Zasada jest taka, że w każdym aucie sprzęgło bierze inaczej, inaczej reaguje na gaz i hamulec.
  22. Wydaje mi się, że nie ma blokady na wał. Tutaj masz zestawik. http://allegro.pl/blokada-walka-rozrzadu-tdi-sdi-vw-audi-skodasea-i1356098966.html
  23. Z tego co pamiętam wał korbowy ustawia się na znakach. Masz okienko z tyłu między skrzynią, a silnikiem i na wieńcu jest wybite 0 i 1.
  24. kalik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Sam tak robiłem nie raz, ale zapierałem się barkiem za słupek przedni... http://www.milanos.pl/vid-26006-Arab-i-petarda.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.