Treść opublikowana przez kalik
-
[ALL] AFN 1,9 TDI - urwałem "fajkę" od świecy
Gdzieś już był wątek na forum o tych fajkach. Koleżka kupował w serwisie i do fajki było jakieś 15 cm kabla, więc nie ma innej możliwości niż dolutowanie do starego. Tak mi się coś kojarzy, ale głowy nie dam uciąć. A kable wchodzą pod deskę do przekaźnika zapewne.
-
[ALL] AFN 1,9 TDI - urwałem "fajkę" od świecy
Odcinasz, lutujesz i na koniec izolacja.
-
Strefa Śmiechu
- [ALL B5] Zaciśnięte hamulce z tyłu
Kolego Luka3s jak poszedł remont?- [ALL B5] Zaciśnięte hamulce z tyłu
Zestaw kluczy płasko - oczkowych (rozmiar 10, 13 i chyba 15 albo 17), środek penetrujący np WD40, szczotka druciana, papier ścierny, młotek, palnik (do podgrzania zapieczonych jarzm), zestaw naprawczy tłoczka (na pewno osłonę gumową tłoczka rozerwiesz o ile już nie jest rozerwana), smar miedziany, przyrząd do wkręcenia tłoczka (ewentualnie klucz - żaba). Więcej rzeczy do głowy mi nie przychodzi, mam skrzynkę z kluczami i co mi akurat jest potrzebne to wyciągam.....- [ALL B5] Zaciśnięte hamulce z tyłu
Kolego masz zapał i to się chwali, ale zaprowadź auto do kogoś kto się na tym zna. To chodzi o hamulce... życie Twoje i innych uczestników ruchu. Z Twoich wypowiedzi wynika, że nie za bardzo masz pomysł jak się tym zając, a same chęci to troszkę mało.- [B5 AKN] Lusterka nie grzeja Zdjęcia
Nie grzeją i grzać nie będą, bo nie ma mat i zapewne brakuje instalacji. Poszukaj na forum, jest ładnie opisane jak wyrazać grzane lustra.- Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Schemat schematem, ale proponuję wziąć próbówkę w garść i sprawdzić na którym pinie kiedy pojawia się napięcie i wtedy podłączać.- Strefa Śmiechu
Mój powrót z pracy 30.12.2010r. Okolice Siedlec.- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Tak się z pracy wraca... 30.12.2010r- [ALL B5] Dolna osłona silnika i skrzyni lub nadkole z Allegro
Mam nadkola firmy krzak już od 3 lat, żadnych nieprawidłowości nie zauważyłem. Osłona pod silnikiem Rezaw - Plast wytrzymała od jesieni do pierwszych śniegów, ale oryginał pewnie wytrzymałby tyle samo jak nie mniej...- [B5 AVG] Uszkodzpne Audi przez bryłę lodu na przyczepie.
Jeśli się nie mylę to kierowca użytkujący odpowiada za odśnieżenie pojazdu, a nie jego właściciel.- [B5 AFN] Zapalanie kontrolki ostrzegawczej
Sprawdź jeszcze raz poziom płynu hamulcowego. Wiele osób miało ten problem i zapierało się, że płyny sprawdzone a po jeszcze jednym sprawdzeniu okazało się, że jednak mało tego płynu było. A tak wogóle to- [B5 ARJ] Jaki zestaw HID?
Kupowałem rok temu o barwie 4300k u tego gościa http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=13620528 Świecą od roku bez najmniejszego problemu. Nie zakłócają CB i radia.- Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Z tego wynika, że problemem na nowych lampach są światła długie, a przy starych nie odpalają zenony. Pewnie jest inny układ pinów w lampie i dlatego po zmianie pinu w przełączniku na nowych nie świecą długie, a na starej mijania. Obstawiam bardziej wypalone styki przełącznika świateł, bo to niestety nie wina przekaźnika świateł (bo go nie ma).- Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Problemem mogą być wypalone styki w przełączniku świateł. Proponuję go rozebrać i przeczyścić papierkiem ściernym styki.- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
To ja nie wiem o co chodzi.... Prosty człowiek jestem....- [B5 1Z] Wyciek oleju - brak pomyslow (ROZWIĄZANE)
Pod misą już 3 razy wymieniałem uszczelkę i wraz leci. Teraz uszczelkę mam zamiar wzmocnić silikonem, nałożę silikon, poczekam ze 12h aż dobrze zaschnie i wtedy ją dokręcę. Sprawdź jeszcze uszczelkę pod deklem zaworów, olej lubi spływać w dół po silniku.- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Panie Korzeń co to za :gwizdanie: ?- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Tchorzo to nie z Tobą mijałem sie 20 minut temu na Łukowskiej na wysokości Grabianowa.....takie zielone coć chciało mnie przejechać.... Korzystając z okazji, WESOŁEGO ALLELUJJAA!!!!- [B5 AFN] Po wymianie sprzęgła, szarpie przy ruszaniu.
Głupoty gadał ten mechanik, nie ma żadnej różnicy przy ruszaniu z jednomasem czy dwumasem. Jeżdże z jednomasem już 2 lata i nie odczułem negatywnych skutków tej zmiany. Ile aut na forum z silnikiem 1Z jest porobionych na 130kM++ i wszystkie te auta śmigają na jednomasie. Zasada jest taka, że w każdym aucie sprzęgło bierze inaczej, inaczej reaguje na gaz i hamulec.- [INNE AFN] Blokada rozrządu audi A6
Wydaje mi się, że nie ma blokady na wał. Tutaj masz zestawik. http://allegro.pl/blokada-walka-rozrzadu-tdi-sdi-vw-audi-skodasea-i1356098966.html- [INNE AFN] Blokada rozrządu audi A6
Z tego co pamiętam wał korbowy ustawia się na znakach. Masz okienko z tyłu między skrzynią, a silnikiem i na wieńcu jest wybite 0 i 1.- Strefa Śmiechu
Sam tak robiłem nie raz, ale zapierałem się barkiem za słupek przedni... http://www.milanos.pl/vid-26006-Arab-i-petarda.html- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Żarcik taki. Felgi - [ALL B5] Zaciśnięte hamulce z tyłu