Treść opublikowana przez kalik
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Ale brzydkie felgi......
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Eh... czemu to mnie się takie rzeczy nie zdarzają....[br]Dopisany: 17 Grudzień 2010, 08:33_________________________________________________Skrzynia już siedzi. Ponad 6h walki, spuchnięta ręka, jeden paznokieć, pare zadrapań i suka zmieniona. Na razie śmiga jak trzeba, zobaczymy ile pojeździ.
-
Strefa Śmiechu
http://www.tygodnik.siedlecki.pl/t11650-krwkowa.korupcja.htm
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Specu ma już 4 skrzynie. Troszkę mi jeszcze do niego brakuje... [br]Dopisany: 11 Grudzień 2010, 22:08_________________________________________________Huraganie... http://allegro.pl/skrzynia-dwa-1-8-1-8-20v-audi-a4-passat-b5-90000km-i1367321310.html I z tego jeszcze pare groszy wyrwiesz. Ja jutro jadę do tego gościa po skrzynie.
- Strefa Śmiechu
-
[B5 1Z] Zamek bagażnika sie nie otwiera - PROBLEM ROZWIĄZANY
Jeżeli spadło cięgło, a nie ma możliwości wejść przez tylną kanapę pozostaje rozwiercić wkładkę i łamać zamek. Ewentualnie jakieś WD-40 do zamka, poczekać i próbować wkładać kluczyk. Inny sposób nie przychodzi mi do głowy.
-
Jak wasze obniżone A4 znoszą tegoroczną zimę???
Możesz i 50 cioma śrubami przykręcić. Moja była przykręcona śrubami 6mm. Przez wloty powietrza nabiło się tyle śniegu, że nie dała rady utrzymać i pękła.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Eh.... Audi są fajne jak się nie psują. Ale czego chcieć od auta, które ma już 15 lat i 500k km przebiegu....
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Ta co teraz siedzi 3 lata wytrzymala....
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Za tydzien będzie nowa skrzynia.... 3-cia już..... Kiedyś go spale.
-
[ALL] Jazda bez osłony
Oryginalne mocowanie jest strasznie delikatne. Ja dorabiałem u siebie z płaskownika 3mm grubości.
-
[ALL] Jazda bez osłony
Jeździłem 3 lata bez osłony silnika, ja również nie zauważyłem żeby się coś działo złego. Coś mnie podkusiło i kupiłem osłonę w tym roku w sierpniu. Po pierwszych intensywnych śniegach już się połamała. Nałapała śniegu wlotami powietrza i jak już więcej nie chciało się zmieścić zrobiła bum... Po odkręceniu tego co zostało, to w komorze silnika było śniegu po pachy, który był zmarznięty na lód.
-
[B5 AHU] Skrzynia z 116KM do 90KM
Podaje oznaczaenia kodowe skrzyń oraz przełożenia z całego okresu produkcji B5 o pojemności silnika 1.9 TDI 66kW (90kM). Na samym końcu oznaczenie kodowe i przełożenie skrzynki do 1.9TDI 85kW (115kM) Oznaczenie kodowe skrzyni:CPC Produkcja: 11.1994 – 07.1996 Silnik: 1.9 TDI, 66 kW Final drive: 35:9 =3.889 1st gear: 35:10 =3.500 2nd gear 35:19 =1.842 3rd gear 37:32 =1.156 4th gear 31:37 =0.838 5th gear 28:41 =0.683 Reverse gear 31:9 =3.444 Pojemność 2.25litres oil G052911 A SAE 75W90 Clutch plate 228 mm Driver shaft flange 130mm Overall ratio iov. In top gear 2.656 Oznaczenie kodowe skrzyni: DHL Produkcja: 07.1996 – 08.1998 Silnik: 1.9 TDI, 66 kW Final drive: 35:9 =3.889 1st gear: 35:10 =3.500 2nd gear 35:18 =1.944 3rd gear 38:31 =1.226 4th gear 31:37 =0.838 5th gear 28:41 =0.683 Reverse gear 31:9 =3.444 Pojemność 2.25litres oil G052911 A SAE 75W90 Clutch plate 228 mm Driver shaft flange 130mm Overall ratio iov. In top gear 2.656 Oznaczenie kodowe skrzyni: DVS Produkcja: 08.1998 Silnik: 1.9 TDI, 66 kW Final drive: 35:9 =3.889 1st gear: 35:10 =3.500 2nd gear 35:18 =1.944 3rd gear 38:31 =1.226 4th gear 31:37 =0.838 5th gear 28:41 =0.683 Reverse gear 31:9 =3.444 Pojemność 2.25litres oil G052911 A SAE 75W90 Clutch plate 228 mm Driver shaft flange 130mm Overall ratio iov. In top gear 2.656 Oznaczenie kodowe skrzyni: EAB Produkcja: 01.1999 Silnik: 1.9 TDI, 66 kW Final drive: 31:8 =3.875 1st gear: 35:10 =3.500 2nd gear 35:18 =1.944 3rd gear 38:31 =1.226 4th gear 31:37 =0.838 5th gear 28:41 =0.683 Reverse gear 31:9 =3.444 Pojemność 2.25litres oil G052911 A SAE 75W90 Clutch plate 228 mm Driver shaft flange 130mm Overall ratio iov. In top gear 2.656 ***************************************** Oznaczenie kodowe skrzyni: DUK Produkcja: 08.1998 Silnik: 1.9 TDI, 85 kW Final drive: 32:9 =3.556 1st gear: 35:10 =3.500 2nd gear 35:18 =1.944 3rd gear 33:27 =1.222 4th gear 28:32 =0.875 5th gear 24:35 =0.686 Reverse gear 31:9 =3.444 Pojemność 2.25litres oil G052911 A SAE 75W90 Clutch plate 240 mm Driver shaft flange 130mm Overall ratio iov. In top gear 2.438
-
[B5 AHU] Skrzynia z 116KM do 90KM
Wysprzęglikiem nie będzie się różnić. Jeżeli ktoś poda oznaczenie kodowe skrzyni to postaram się podać przełożenia.
-
Strefa Śmiechu
http://poznan.gazeta.pl/poznan/51,36001,8780517.html?i=0
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
No wcześniej nie mam zamiaru suki robić...
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Ja sobie daruje...połamałem osłone pod silnikiem, dokładka zderzaka przedniego ledwo się trzyma i 3 zaczęła mi zgrzytać.
-
Strefa Śmiechu
Bo w życiu trzeba umieć się ustawić... http://www.polityka.pl/kraj/analizy/1510676,1,szczytno-pomyslowy-bernard-ch.read
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
Przepraszam za pomyłkę i wprowadzenie w błąd tym postem. Styki od klaksonu są zamontowane razem z poduchą, popieprzyło mi się z kierownicą 4 ramienną. Podejrzewam, że w zaślepce te styki też bedą.
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
Poducha nie ma nic wspólnego z klaksonem. Wciskając zaślepkę (poduchę) naciskamy styki od klaksonu zamykająć obwód. Jestem na świeżo po wymianie. W razie czego chętnie pomogę.
-
Nakaz jazdy na zimówkach w Niemczech
Kierowcy ciężarówek mają problemy zimą gdy: mają łyse opony, jadą na pusto lub zamarznie im paliwo. W innych przypadkach zima im nie straszna
-
[ALL B5] Różnica między skrzynią EEN z Passata 110KM a EEN z Passata FL 101KM?
Ja w swoim AFN też mam skrzynie EEN zamontowaną z passata 101kM. Do 1Z też będzie pasować. Moja EEN jest na jednym wybieraku. Niektóre modele aut miały 2 drążki jeden jako wybierak a drugi przykręcony do skrzyni.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Jakoś nie mój styl. Choinke to sobie w domu ubiorę.
-
[B5 1Z] Jakie dywaniki gumowe wybrać???
Kupiłem dywaniki z tej aukcji. Zagadałem z kolesiem i dołożył mi gratis stopery te co się wkręca w podłogę. Na innej aukcji sprzedaje je po 19zł. Czekam teraz na przesyłkę. http://allegro.pl/show_item.php?item=1306453459
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
To ten Knight Rider. Ten pasek ledowy świeci przy wciśnięciu hamulca. Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us