Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kalik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kalik

  1. Niestety, do Kozłówki w niedzielę jechałęm 1,5h, a jest tylko 95 km.
  2. Na piechotę chyba szedł nie będziesz?
  3. Kolego Tchorzo skończ o fotelach prawić, potwierdź swą wizytę w niedzielę, bo siłą ściągniemy. 3 osoby już pewne. Korzeniu co z Tobą?
  4. Chłopaki w niedzielę spocik w Siedlcach, jest okazja żeby wpaść i się zrewanżować. Napijemy się wódeczki, wpadną jakieś dupeczki albo odwrotnie....
  5. OK, roześlę do chłopaków smsy.
  6. Harry wrzuć na pierwszą stronę. Godzina 16? 17? 18? 19? Daj znać Huraganowi albo daj mi numer do niego.
  7. Taaa... kobieta w ciąży dużo śpi....
  8. To coś nowego tym razem...
  9. Ty to albo w Radomiu, albo w Rzeszowie, albo w Warszawie, albo na moto....
  10. 1. Zabierz żonę na spota. Ja już ze swoja kilka razy byłem, raz nawet przyjechałem ze swoja 3 letnią córcią, bo nie miałem z kim jej zostawić (żona była w pracy). 2. Ale chyba w weekendy masz wolne? Te godzinkę raz na jakiś czas zawsze można wygospodarować. Takich argumentów nie uznaję jako wytłumaczenie absencji.
  11. A kolega to czemu sie na żadnym spocie nie pokazał? A właśnie.... może w niedzielę? Jacyś chętni?
  12. Korzeniu to będzie gdzieś w Iganiach. Jak kolega tak się boi pokazać linka to może strach to wieźć... może to jakaś heroina albo inne cholerstwo.
  13. Kolego Paput troszkę przelałem tego nektaru przez siebie. Polskie koncerny nastawione są na duży zarobek na kliencie, jakość piwa nie musi być dobra, ważne aby było mocne i miało dużo gazu. Sąsiedzi za południowej granicy, a dokładniej mówiąc Czesi, robią moim zdaniem jedno z najlepszych piw na świecie - Budweiser. Jedno z nielicznych, z którego po otwarciu unosi sie aromat chmielu. Dla mnie to prawdziwi mistrzowie w swoim kunszcie piwowarskim.
  14. Wszystkie piwa z wielkich koncernów to ścierwa nie nadające się do picia. Spróbujcie Ciechana, Lwówka i innych piw z małych browarów. Patrzcie na etykietę i skład piwa, tylko nieliczne piszą, że w składzie jest chmiel, tam gdzie nie jest podany, to na 99% jest żółć wołowa zamiast niego.
  15. Byliśmy tydzień temu w Garwolinie. Wczoraj byłem w Kozłowce k/Lublina. A co trzeba?
  16. kalik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://mindcrap.com/media/3396/The_people_of_Wallmart/
  17. kalik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://planetoddity.com/unique-pin-up-calendar-with-x-rayed-photos-of-models/?utm_source=wahoha.com&utm_medium=referral&utm_campaign=wahoha
  18. kalik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://policyjni.gazeta.pl/Policyjni/1,91152,8623296,Zobacz_najsmieszniejsze_zdjecia_z_policyjnych_kartotek,,ga.html
  19. Etam, źle nie było. Teraz kolej na Siedlce
  20. Zapraszam do Siedlec, pojedziemy do Biedronki :decayed:
  21. Zaraz i ja wrzucę foty... Tylko nr zamażę...
  22. EEN możesz spokojnie zakładać, będzie pasować.
  23. Troszkę kropi i się wszyscy boją... w Siedlcach się spociło przy -20 st C. Ja korzystam z okazji dyspensy od żony i przyjeżdżam. Drugi raz może już nie być taka łaskawa....
  24. Jestem zbyt piękny i młody żeby za to płacić :decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.