Treść opublikowana przez kalik
-
Garwolin i okolice spot........
Niestety, do Kozłówki w niedzielę jechałęm 1,5h, a jest tylko 95 km.
-
Garwolin i okolice spot........
Na piechotę chyba szedł nie będziesz?
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Kolego Tchorzo skończ o fotelach prawić, potwierdź swą wizytę w niedzielę, bo siłą ściągniemy. 3 osoby już pewne. Korzeniu co z Tobą?
-
Garwolin i okolice spot........
Chłopaki w niedzielę spocik w Siedlcach, jest okazja żeby wpaść i się zrewanżować. Napijemy się wódeczki, wpadną jakieś dupeczki albo odwrotnie....
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
OK, roześlę do chłopaków smsy.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Harry wrzuć na pierwszą stronę. Godzina 16? 17? 18? 19? Daj znać Huraganowi albo daj mi numer do niego.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Taaa... kobieta w ciąży dużo śpi....
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
To coś nowego tym razem...
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Ty to albo w Radomiu, albo w Rzeszowie, albo w Warszawie, albo na moto....
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
1. Zabierz żonę na spota. Ja już ze swoja kilka razy byłem, raz nawet przyjechałem ze swoja 3 letnią córcią, bo nie miałem z kim jej zostawić (żona była w pracy). 2. Ale chyba w weekendy masz wolne? Te godzinkę raz na jakiś czas zawsze można wygospodarować. Takich argumentów nie uznaję jako wytłumaczenie absencji.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
A kolega to czemu sie na żadnym spocie nie pokazał? A właśnie.... może w niedzielę? Jacyś chętni?
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Korzeniu to będzie gdzieś w Iganiach. Jak kolega tak się boi pokazać linka to może strach to wieźć... może to jakaś heroina albo inne cholerstwo.
-
Ulubione piwo!
Kolego Paput troszkę przelałem tego nektaru przez siebie. Polskie koncerny nastawione są na duży zarobek na kliencie, jakość piwa nie musi być dobra, ważne aby było mocne i miało dużo gazu. Sąsiedzi za południowej granicy, a dokładniej mówiąc Czesi, robią moim zdaniem jedno z najlepszych piw na świecie - Budweiser. Jedno z nielicznych, z którego po otwarciu unosi sie aromat chmielu. Dla mnie to prawdziwi mistrzowie w swoim kunszcie piwowarskim.
-
Ulubione piwo!
Wszystkie piwa z wielkich koncernów to ścierwa nie nadające się do picia. Spróbujcie Ciechana, Lwówka i innych piw z małych browarów. Patrzcie na etykietę i skład piwa, tylko nieliczne piszą, że w składzie jest chmiel, tam gdzie nie jest podany, to na 99% jest żółć wołowa zamiast niego.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Byliśmy tydzień temu w Garwolinie. Wczoraj byłem w Kozłowce k/Lublina. A co trzeba?
-
Strefa Śmiechu
http://mindcrap.com/media/3396/The_people_of_Wallmart/
-
Strefa Śmiechu
http://planetoddity.com/unique-pin-up-calendar-with-x-rayed-photos-of-models/?utm_source=wahoha.com&utm_medium=referral&utm_campaign=wahoha
-
Strefa Śmiechu
http://policyjni.gazeta.pl/Policyjni/1,91152,8623296,Zobacz_najsmieszniejsze_zdjecia_z_policyjnych_kartotek,,ga.html
-
Garwolin i okolice spot........
Etam, źle nie było. Teraz kolej na Siedlce
-
Garwolin i okolice spot........
- Garwolin i okolice spot........
Zapraszam do Siedlec, pojedziemy do Biedronki :decayed:- Garwolin i okolice spot........
Zaraz i ja wrzucę foty... Tylko nr zamażę...- [B5 AHU] Skrzynia DHF do silnika AHU
EEN możesz spokojnie zakładać, będzie pasować.- Garwolin i okolice spot........
Troszkę kropi i się wszyscy boją... w Siedlcach się spociło przy -20 st C. Ja korzystam z okazji dyspensy od żony i przyjeżdżam. Drugi raz może już nie być taka łaskawa....- Garwolin i okolice spot........
Jestem zbyt piękny i młody żeby za to płacić :decayed: - Garwolin i okolice spot........