Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kalik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kalik

  1. kalik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.milanos.pl/vid-24444-Pomnik-Jezusa-ze-Swiebodzina---zmiana.html
  2. Ale faszyzm leczy wszystko. Trzeba dokręcać oczywiście z umiarem.
  3. Niektóre świece mają tendencję do urywania się w głowicy. Trzeba wykręcać na zimnym silniku. Jedni polecają psikać WD przed wymianą, a inni odkręcać na sucho. Ja polecam na sucho i zdecydowanym ruchem, lecz z wyczuciem.
  4. Koledzy. Siedlce są ponoć zablokowane, na Brzeskiej od godziny mój szef stoii i gromy sadzi, na Terespolskiej stoją ciężarówki i nie mogą dalej jechać. Apokalipsa
  5. Piękne jest życie kawalera...
  6. Ja nie wiem czy do domu dojadę, teraz jechałem do sklepu po jedzonko to już ledwo, ledwo, brzuchem po sniegu szorowałem. Korzeniu bądź pod telefonem....
  7. Zmień mechanika. Sprzęgło tylko w komplecie z dociskiem, tarczą i łożyskiem. Uszczelniacz też majątku nie kosztuje, będzie spokój i pewność, że nie będzie się pocił olejem z tamtej strony.
  8. Zależy czy masz dwumas i w jakim jest stanie, jeżeli będzie miał duże luzy to trzeba go wymienić lub zastąpić jednomasem. Jeżeli siedzi jednomas lub dwumas nie ma luzów to zostawiasz, wymieniasz tylko: docisk, tarczę i łożysko. Warto zmienić też uszczelniacz na wale.
  9. Jednomas to kawał żelaza, nie spotkałem się żeby ktoś miał go uszkodzonego. Jeżeli dwumas jest jeszcze sprawny nie ma potrzeby go wymieniać.
  10. Dzięki za info. Tak mi się wydawało, że to nie powinno mieć znaczenia na którym pinie (+), a na którym (-) idzie. Nie o tej sprężynce myślałem. Ta sprężynka mostkuje te dwa piny do których podłączasz poduchę. Zrobię fotki zwijaka i wrzucę. Czekam jeszcze na kostkę żeby ładnie wpiąć się w zwijak i montaż całości. Jeszcze raz dziękuję za info.
  11. wczoraj to przerabiałem. Opiszę jak ja to zrobiłem Airbag dwa kabelki z czterech: - zmostkuj 2-pinową wtyczkę idącą do poduszki - użyłem cienkiego drucika - zapnij obie wtyczki do taśmy i szukaj miernikiem które są od poduchy (pozostałe 2 będą od klaksonu) - utnij starą wtyczkę w kolumnie kiery i połącz znalezione kabelki do kostki pozostałe dwa kabelki w żółtej kostce to klakson : - do oryginalnej wtyczki klaksonu idzie jeden kabelek - trzeba do niej znaleźć jakąś małą wsuwkę - wsuwkę podłączyłem do jednego z kabelków z wtyczki 4-pinowej - wolny kabelek zaś umocowałem do masy w kolumnie kiery u mnie wszystko gra jak trzeba. Po zmianie kiery jeździłem chwilę bez podłączenia poduchy, więc musiałem zapiąć vaga i skasować błąd poduchy.[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 15:17_________________________________________________ masz duży wieloklin w więc kiery z małym wieloklinem nie założysz Poszukaj kiery s-line z nowszej budy Znasz kolejność pinów do podłączenie poduchy? Czy nie ma to znaczenia. Nie chce żeby mi strzeliła po założeniu klemy. Zauważyłeś, że w zwijaku po wyjęciu kostki robi się mostek na dwóch pinach, które przekazują dalej pra na poduchę. Jest tam taka metalowa spręzynka. Zastanawia mnie po co te mostek.
  12. Niektórym spada komfort jazdy na jednomasie, były takie osoby co wracały do dwumasy. Ja śmigam już 1,5r na jednomasie i jestem bardzo zadowolony, auto jest po delikatnym programie na 130 kM.
  13. Spoty odbywają się cyklicznie co.... jakiś czas.
  14. Zima niech zaczeka do soboty...
  15. Stawiałbym raczej na niski poziom płynu hamulcowego. Przeczyść jeszcze styki przy czujniku.
  16. Jakby nie było za wyrezanie gniazdka flacha się należy
  17. Grzeje Ci się to koło jakoś szczególnie mocno? Koło w aucie nie będzie Ci się kręcić jak w rowerze. Ktoś kiedyś pisał, ze po paru km jazdy koło mu się ciepłe robi. A4 swoje waży i żeby zatrzymać te rozpędzoną masę to trzeba troszkę hamulca użyć. Po dynamicznej jeździe nie da się ręką felgi dotknąć przy piaście.
  18. Spoko, nie denerwuj się. U mnie Niemiaszek nie wiedział jak się do niego dobrać to dziurę wyciął w dokladce zderzaka.
  19. Kontrolka ABS nie będzię się zapalała przy mocnym hamowaniu, będziesz czuł uderzenia na pedale hamulca. Da się krecić kołem na lewarku czy trzyma mocno?
  20. Jakąś szyderę czuję....
  21. Gratuluję wyniku. Teraz zapraszam do nas na spota, pokażesz jak to jeździ..
  22. Niestety mocy widzenia na odległość nie posiadłem (słabe geny) . Jeżeli masz instrukcję do radia to jest na ostatniej stronie zazwyczaj podany schemat elektryczny z rozkładem pinów i opisu, który jest od czego.
  23. O pompie nie powiem, bo sie nie znam, ale ona steruje ciśnieniem na każde koło. Odpowietrznik jest na zacisku, taki wystający fiu.. z gumową osłonką. Uploaded with ImageShack.us Zaznaczone czerwonym kólkiem.
  24. Korzeniu śledzisz ludzi?
  25. Poszukaj instrukcji obsługi do radia. Będzie pokazane, który kabel odpowiada za podtrzymanie napięcia. Zrobisz mostek z kablem zasilającym i będzie trzymać pamieć.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.