Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kalik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kalik

  1. Panowie zima idzie..... uda się spotkać przed pierwszym śniegiem?
  2. Auto masz z klimą czy bez? Bo może zacinają się klapy sterujące nawiewami. Przy aucie bez klimy też możesz mieć problem z klapą, ona jest jak dobrze pamiętam na lince i może się do nie do końca otwierać.
  3. Za wymianę Za wymianę u mnie biorą około 20 - 30zł za jeden wahacz. Wszystko zależy od uciążliwości wybicia śruby. Proponuję posmarować śrubę smarem do przegubów, następna wymiana nie będzie już taka uciążliwa.
  4. kalik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.milanos.pl/vid-20599-Co-by-bylo-jakby-ktos-z-Twojej-rodziny.html
  5. Wczoraj przymierzaliśmy dziecko do fotelika Cybex Solution X. Moja mała ma 3 lata i wchodzi w niego szerokością ramion na styk (była w kurtce). Fotelik nie ma możliwości regulacji szerkości, jakoś nie mogę sobie wyobrazić mojego dziecka w nim za te 2 lata gdy jeszcze urośnie. Wpadł nam w oko fotelik Maxi Cosi Air Protect http://allegro.pl/fotelik-rodi-xr-ap-air-protect-maxi-cosi-wys0zl-i1232380910.html Ma bardzo miękką wyściółkę w okolicy głowy, coś w rodzaju poduszek powietrznych. Można go odchylać do tyłu co jest wygodą dla malucha podczas snu. Jest regulacja szerokości, więc fotelik rośnie wraz z dzieckiem. Najważniejsze, że ma bardzo dobre oceny w testach. I teraz pytanie: Czy może ktoś takowy posiada i podzieli się opinią na jego temat oraz jak się go użytkuje?
  6. Zrobić przegląd butli, ale jak dobrze pamiętam dają tylko zaświadczenie na 5 lat lub wymienić butle na nową wtedy jest 10 lat spokoju. Trzecie rozwiązanie: wymontować układ gazowy, pojechać do diagnosty, wyda zaświadczenie o demontażu, jedziesz do wydziału komunikacji, wykreślają wpis z dowodu, jedziesz do diagnosty i robisz przegląd. Przerabiam właśnie ten temat z taty autem.
  7. Jeżeli masz delikatne ślady oleju to bym tego nie ruszał do póki nie zacznie kapać. Z tego co pamiętam uszczelniacz jest wciskany. Jedną z lepszych firm produkującej uszczelniacze jest Erling.
  8. Więc mamy podobne gabaryty....
  9. Ile masz wzrostu? Ja 182 cm i 98kg. Kierowcy ciężarówek maja te przypadłość, że się zaokrąglają...
  10. Od rzucenia fajek czyli 2 lata przybrałem 20 kg...
  11. Najgorsze przed Tobą. Jak wytrzymasz tydzien to masz już połowe sukcesu za sobą.
  12. Dla ścisłości do skrzyni wchodzi 2,25 litra.
  13. Inne firmy na pewno też mają podobne wpadki. Dlatego przekopuję internet i fora żeby odnaleźć taki model, który zapewni bezpieczeństwo mojemu dziecku. Chicco dało d*py z Proximą, zwrócono im uwagę, a oni nadal sprzedają te foteliki. Dlatego trzeba podjąć walkę i zbojkotować ich wyroby. Może wtedy zaprzestaną tego procederu i zaczną dbać o polepszenie jakości swoich wyrobów. Ponawiam pytanie: Może ktoś użytkuje fotelik firmy CYBEX Solution X? http://allegro.pl/new-2010-fotelik-cybex-solution-x-3x-gratis-i1222131280.html
  14. Tak, wiem, ale skoro taka firma jak Chicco robi takiego bubla i zasłania się tym, że to dla ludzi mniej zamożnych, to ja tej firmie dziękuję i nie kupię żadnego innego jej wyrobu.
  15. Nie chcę wydawać diagnozy, że to na 100% synchro, bo może to być równie dobrze spowodowane uszkodzonymi poduszkami skrzyni biegów. Ale niestety w większości przypadków tak się dzieje, tryby mają skośne zęby i przy słabym synchronizatorze się rozsuwają. W starych Oplach Vectra 3 bieg lubi wyskakiwać, czasami wystarczyło tylko dać dystans w postaci podkładki z puszki po piwie i problem znikał. Tylko proszę mnie nie skrzyczeć za takie rady, to tylko przykład.
  16. Wyskakujące biegi związane są zazwyczaj z nietrzymaniem trybu przez synchronizator.
  17. Ja widziałem wczoraj to.... http://uwaga.onet.pl/32657,wideo,171898,niebezpieczne_foteliki_samochodowe_dla_dzieci,niebezpieczne_foteliki_samochodowe_dla_dzieci,reportaz.html
  18. Może ktoś użytkuje fotelik firmy CYBEX Solution X? Zastanawiam się nad zakupem tego sprzętu, w testach ADAC wypadł całkiem nieźle. Miałem kupić Chicco KEY 2-3, ale jak zobaczyłem filmik na youtubie to mnie w żołądku zaciska, że przez 2 lata woziłem dziecko w foteliku tej firmy. http://allegro.pl/new-2010-fotelik-cybex-solution-x-3x-gratis-i1222131280.html
  19. kalik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,8372316,Pomnik_za_12_tys__zl____ze_styropianu.html
  20. Jeżeli pokusisz się o podciągnięcie kabla od aku to pamiętaj założyć bezpiecznik jak najbliżej podłączenia pod +.
  21. To może jutro koło 18 - 19 ?
  22. U mnie po wymianie płynu i pompy też straciłem ogrzewanie. Problemem okazała się zapchana syfem nagrzewnica. Podłączyłem wąż ogrodowy do króćca nagrzewnicy i płukałem, poleciało mnóstwo syfu. Złożyłem całość, przez 3 dni jak sprawdzałem to grzało. Potem znowu zimne powietrze leciało. Przepłukałem jeszcze raz nagrzewnicę, poleciało jeszcze więcej syfu. Od tamtej pory grzeje jak wściekła.
  23. Zapiekanka z piersi kurczaka z makaronem i pieczarkami. (eksperyment własny). Składniki dla 2 osób: 4 -5 pieczarkę średniej wielkości; 2 duże cebule; śmietana do zupy 18% (200ml); filet z piersi kurczaka; 1/4 paczki makaronu (rurki); sól, pieprz, bazylia, oregano; 3 ząbki czosnku; 10 dkg sera żółtego; oliwa do smażenia. Przygotowanie: Cebule zetrzeć na drobnej tarce i zeszklić na patelni, zetrzeć pieczarki i dodać do cebuli, całość dusić na wolnym ogniu około 5 minut. Pierś kurczaka pokroić w drobną kostkę i podsmażyć na drugiej patelni (mięso zrobi się bielutkie). Usmażoną pierś dodać do cebuli i pieczarek, przyprawić solą i pieprzem. Całość dusimy na wolnym ogniu jeszcze chwilę i dodajemy śmietanę. Dodajemy przeciśnięty przez praskę czosnek, przyprawiamy roztartą w dłoni bazylią i oregano, dusimy jeszcze chwilkę. Całość ma być dosyć gęsta. Ugotowany makaron przekładamy do naczynia żaroodpornego, dodajemy sos mięsno - pieczarkowy i mieszamy żeby wszystko się połączyło razem. Całość posypujemy tartym żółtym serem i zapiekamy pod przykryciem w piekarniku rozgrzanym do 180 st przez około 20 - 25 minut.
  24. kalik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.milanos.pl/vid-19694-Jak-nie-strzelac-arbuzami.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.