Treść opublikowana przez kalik
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Zaryzykujesz? Chyba nie chcesz narażać żony na niepotrzebny stres gdy przyjedzie kilka wozów pod dom... :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Nie odbija przedni hamulec
Podnieś auto do góry, pokręć kołem. Jeśli idzie ciężko to znaczy, że hamulec trzyma. Zdejmij koło, odkręć zacisk, wyjmij z niego klocki. Zluzuj odpowietrznik i wciśnij tłoczek, ja to robię za pomocą dwóch kluczy do kół (klucze układają się na kształt litery V, stykają się w tłoczku). Powinno w miarę lekko pójść, płyn wypłynie odpowietrznikiem (szukaj awarii w przewodzie lub pompie ABS). Jeżeli będzie szło ciężko znaczy, że coś nie tak z zaciskiem.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Trzymam za słowo. Harry wie gdzie mieszkasz :gwizdanie:
-
[ALL] Czym najlepiej umyć intercooler?
Przynajmniej jest już czysta, cała sadza w garażu osiadła
-
[ALL] Czym najlepiej umyć intercooler?
Po myciu benzyną proponuje zostawić intercooler na parę godzin w ciepłym miejscu żeby dobrze odparowała benzyna. Ja czekałem tylko godzinę, złożyłem całość i odpaliłem silnik. Pierd..neło zdrowo, w garażu siwo, a silnik po wyjęciu kluczyka ze stacyjki pracował jeszcze z 5 sekund.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Może faktycznie trzeba obniżyć kryteria... 5 spotów to ponad pół roku... A z tym gniazdkiem do haka to dobre było
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Może nie.... trzeba wprowadzić zasadę, że Vagowanko od 5 spota
-
[B5 AFN] Nie odbija przedni hamulec
U znajomego w B4 właśnie przewód hamulcowy był przyczyną niesprawności. Brak drożności powodował, że nie odbijał i cały czas jeździł na hamulcu.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Teraz zanim się zbierzemy to z tydzień minie. :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Nie odbija przedni hamulec
Jeżeli zacisk jest złożony prawidłowo to sprawdź drożność przewodu hamulcowego, mógł się w nim zrobić zator i płyn nie odpływa.
-
Garwolin i okolice spot........
Program to może za dużo powiedziane...mamy takiego specjaliste w Siedlcach...
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Ja przy 140 delikatnie przyhamowałem, bo mi się światła zmianiły..ale zdążyłem skręcić.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Nie Korzeniu, na pół było, nie był zagrzany do końca jeszcze.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Jeszcze godzina....
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Pewnie. Jego problem.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Dziwny koleś... Przecież to chwila czasu... za tydzień koleś pewnie będzie miał kaca po weselu...
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Ok.
-
Strefa Śmiechu
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,8686374,Zaplacil_10_zlotych_za_samochod_wart_85_tysiecy.html
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Z Igań będziesz jechał prosto przez Siedlce, jak miniesz centrum będą 2 ronda, na jednym pierwszy zjazd prosto, na drugim pierwszy zjazd w prawo i Mostostal za parę chwil będzie.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Dziś taki mini mini, a w niedzielę drugi taki duży duży...
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
To spot chwilę po 17 na mostostalu?
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Ja do 17 tyram. Po godzinie "W" jestem wolny.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Więc możemy przesunąć na 16 jeżeli bardziej Ci odpowiada. Myślę, że chłopaki się zgodzą.
-
Garwolin i okolice spot........
No tak, ale... u mnie jest delikatny program na jakieś 130kM, niestety bez hamowania i wykresu. Po nowym sofcie spalanie mi spadło przy spokojnej jeździe, a czasami lubie do 4 tyś zakręcić....
-
Garwolin i okolice spot........
Mi w wakacje średnia wyszła 4,77 litra przy załadowanym na full aucie. Spokojna jazda z dzieckiem do 120 km/h.