Treść opublikowana przez kalik
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Będzie beze mnie....
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Eh, to odwrotnie niż u mnie..... Może dziś wieczór?
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Jeszcze z tydzień i takie sprzęty będą potrzebne żeby powyciągać auta z centrum, 3 Maja, Terespolska, Składowa i na pewno wiele, wiele innych.....[br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 09:01_________________________________________________Żyje ktoś??? Może by pospocił w weekend??
-
Zatkana wkładka zamka klapy bagażnika
Nie wiem jak w Audi, ale w Oplu Vectra rozbierałem cały zamek, łącznie z wyjęciem wkładki i jej wyczyszczeniem. Troszkę cierpliwości i powinno się to udać w Audi.
-
[B5 AFN] Sprzęgło czy skrzynia
Pojemność 2.25litres oil G052911 A SAE 75W90 Bez specjalnego klucza nie odkręcisz korka i nie spuścisz oleju.
-
[B5 AFN] Jaki włącznik? Na stałe włączony.
Włącznik od przeciwmgielnego też będzie pasował.
-
[ALL B5] Jak długo trzyma wam akumulator??
Póki auto kręci i odpala to po co szukać dziury...? Znam przypadki, że auto jest odpalane raz na tydzień i robi 2 km, a potem nie chce palić bo aku słaby. Alternator przez te 2 km co auto przejechało może nie zdążyć odrobić tego prądu, który zużyło na rozruch silnika. A tata jak ma obsesję to niech wyciąga akumulator z auta i zabiera do domu i trzyma go w cieple. Wtedy nie będzie miał problemu ze spadkiem napięcia.
-
[ALL B5] Zamarzający zamek bagażnika
Kup sobie odmrażacz do zamków i psiknij do zamka (tam gdzie się klucz wtyka) i na około niego w te szczelinę. Po paru chwilach puści. Nie mogłem sobie też dać z tym rady, od miesiąca po takim zabiegu mam spokój.
-
Strefa Śmiechu
Fotoradar i superbohater na rowerze
-
[ALL B5] Simering
Obejrzyj dobrze silnik, potrafi zaciekać z pod dekla zaworów lub z misy olejowej.
-
Strefa Śmiechu
http://deser.pl/deser/1,111857,9012616,Katapulta_strzelajaca_marihuana__Na_granicy_Meksyk_USA.html
-
[ALL B5] Odma wyprowadzona na zewnątrz, wady i zalety
Ekologia kolego.
-
Walka z dopalaczami - Wasze zdanie
WIesz co, w polsce tez urosnie w plenerze, ale niektore odmiany, ale urosnac urosnie, ale bez odpowiedniej pielegnacji nic z tego nie bedzie Nieznam się na tych roślinach, więc dzięki za wyjaśnienie....a ja wole chodować kaktusy....
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
Będzie, ale żeby skręcić w lewo będziesz musiał kręcić w prawo Oczywiście, że pasuje.
-
Walka z dopalaczami - Wasze zdanie
Znajomy zjeździł całą Rosję, mówił,że w niektórych miejscach dziko rośnie....
-
Walka z dopalaczami - Wasze zdanie
Nie zalegalizują, bo nie da się kontrolować dystrybucji, a jeśli się nie da kontrolować to nie da sie opodatkować. Tytoniu sam nie uchodujesz i nie spreparujesz odpowiednio żeby ukręcić papierosa, a zielsko urośnie na miedzy czy w krzakach i po wysuszeniu gotowe jest do spożycia.
-
[B5 AFN] Sprzęgło czy skrzynia
Jeżeli słyszysz zgrzyty ze skrzyni to zmian oleju nie wiele pomoże (pod warunkiem, że jest w niej olej). Może na jakiś krótki czas, ale śmiem w to wątpić. Skrzynie w Audi są dosyć delikatne, szczególnie synchronizatory, które rozlatują się na potęgę.
-
[ALL] Kupno zmywarki okolice 1000zł
Jeżeli chodzi o zmywarkę to tylko Bosch lub Siemens. OD 4 lat użytkuję Siemensa i zero awarii, znajomy miał Amicę i co chwile serwis siedział u niego.
-
[ALL B5] Odma wyprowadzona na zewnątrz, wady i zalety
A jak zaślepiony dolot? Dobrałem stalowy pręt o odpowiedniej średnicy i wsadziłem go w rurę dolotu tuż przed turbiną. Te rurkę odmy łatwo się wyciąga, ona jest zakończona plastikowym króćcem z wystającym rantem na około. [br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 14:30_________________________________________________Kolego Pastaldo Załóż Oil Catch Tanka to zobaczysz tę maź.
-
[ALL B5] Odma wyprowadzona na zewnątrz, wady i zalety
Tę maź, która powstaje z oparów wydobywających się z odmy trudno nazwać olejem, gęste, lepkie i z wodą. Za oil catch tanka u mnie robi plastikowa butelka po chemii do Karchera zaznaczona na czerwono.
-
Strefa Śmiechu
http://www.youtube.com/watch?v=ITv87NI0uHI&feature=player_embedded#!
-
Strefa Śmiechu
http://www.youtube.com/watch?v=PO-txPuN1qc&feature=player_embedded#!
-
Walka z dopalaczami - Wasze zdanie
to prawda, lecz nie jest aż tak źle jak mogłoby się wydawać, jak wspomnę pamięcią, to mnie w wieku 16 lat też zdarzały się spore odchyły od normy , w bańce takie pomysły się rodziły, że jak teraz o tym pomyślę to http://policyjni.gazeta.pl/Policyjni/1,91152,8974385,Policja__Gimnazjalisci_popelniaja_coraz_wiecej_przestepstw.html
-
Walka z dopalaczami - Wasze zdanie
Co do tempoty współczesnej młodzieży całkowicie sie z Tobą zgadzam Dawid. Wydaje im się, że wszystko im się należy, a brak szacunku dla innych jest w dobrym guście. Jesien mix
-
Walka z dopalaczami - Wasze zdanie
Kovi te 15 lat temu sam miałem 15 lat i nie było komputerów w każdym domu, nie było internetu, w TV było 3 kanały..... jakoś było tak inaczej niż teraz. Przychodziły różne głupoty do głowy, piwko pod dyskoteką, czasem siara się zdarzyła, ale nie takie żeby się nażreć jakichś tablet od bólu gardła czy innego gówna.