Treść opublikowana przez kalik
-
[B5 AFN] Pytanie do posiadaczy AFN
Jak siedzę za kierownicą to klepie głośno, ale jak siedzę na fotelu pasażera to jest o wiele ciszej...
-
[B5 AFN] Jaki klucz do odkręcenia kierownicy??
Chodzi Ci o klucz do odkręcenia kierownicy na kolumnie czy o torxa do odkręcenia poduchy? Do poduchy jest torx T30, a do odkręcenia śruby na kolumnie klucz w rozmiarze 24
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Jadę zaraz na zbieżność, ciekawe jak ustawiłem końcówkę.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Więc jak każe staropolski obyczaj chlebem i solą Was powitamy...... a popitka już Wasza...
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Takie żarty trochę... Wahacze i końcówka drążka zmieniona.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Z tym grillem to dobrze mówisz..tylko żeby cieplej było i bez aut się spotkać w jakichś krzakach. A co do browaru to każdy "nowy" powinien postawić.... [br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 15:57_________________________________________________Ps. Korzeń to chyba do Włoch na piechotę pogonił...fura pod domem, a na gg opis http://www.maratonadiroma.it/
-
Strefa Śmiechu
- [ALL B5] Jakie są objawy zużycia górnych wahaczy???
Dolne główne mam założone Mooga, bez luzów ponad 60 tys. km zrobiłem, w bananach zmienione tuleje gumowo - metalowe też 60 tys. km temu. Górne Master Sporty wytrzymały 40 tys.- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Osób w sumie było 7....- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Foty były dla żony... żeby nie mówiła, że na babach byłem.... [br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 19:24_________________________________________________[br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 19:32_________________________________________________[br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 19:33_________________________________________________- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Było git, już dawno nie pamiętam żeby tyle osób było. Do następnego.- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Przyjeżdżaj na spoty, poprawią się statystyki. A co robimy? W sumie nic, stoimy przy autach jak te ciule pod sklepem z piwem....[br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 10:33_________________________________________________O 16 spocik....przybywajcie...- Spotkania na drodze
Neokamil spotkany dziś na Floriańskiej w Siedlcach około 09:30....- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Dzięki. Może jutro się za to wezmę jak znajdę wolną godzinkę...- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Ja już tez na letnich od środy, ale co się namęczyłem... Co do spota to zapewne byłaby taka możliwość... [br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 15:58_________________________________________________Wahacze i końcówka drążka już czekają na montaż.... Harry nie została Ci przypadkiem stara śruba od górnych? Muszę kupić, a nie mam na wzór....- [B5 AFN] Zablokowany bagażnik
Poszukaj, było na forum już o tym.... http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=175469.0;highlight=jak+otworzyc+klape+bagaznika http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=183419.msg2242557#msg2242557- Strefa Śmiechu
Hidden Camera : Highway shooting (Mad boys)- Ulubione piwo!
to daj jakieś przykłady tych małych browarów Ciechan, Raciborskie itp...- [ALL] Jak zdjąć zapieczone felgi stalowe?
Dzięki koledzy za dobre rady. Przednie felgi: zluzowałem śruby i "boczek", ładnie puściły. Z tylnymi już gorzej chociaż zluzowałem szpilki, ale parę razy ręczny i zeskoczyły. Wcześniej napieprzałem kołem w koło, ale za nic nie chciało puścić. Jeszcze raz :notworthy: :notworthy:- [ALL] Jak zdjąć zapieczone felgi stalowe?
Zawsze czyszczę piasty i felgi, ale nigdy nie zdażyło mi sie ich smarować (od teraz zacznę). Popsikałem odrdzewiaczem i wieczorkiem jak wrócę do domu będę latał bokiem po osiedlu.- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
A ja chyba będę całe lato na zimówkach jeździł. Tak się zapiekły, że ni ujaaaa- Strefa Śmiechu
0,7 w 35 sekund. Kurczak w akcji!!- [ALL] Jak zdjąć zapieczone felgi stalowe?
Było tłuczone przez klocek drewna z obu stron. Kusi mnie ten "boczek", ale troszkę się boję o szpilki....- [ALL] Jak zdjąć zapieczone felgi stalowe?
5kg młotem tłukłem dosyć długo. Spróbuję dziś jeszcze tego uderzenia oponą lub "boczka", a jak nie pomoże to chyba pojadę do gumiarzy, niech się męczą, choć wole zrobić to sam.- [ALL] Jak zdjąć zapieczone felgi stalowe?
Chciałem wczoraj zmienić koła na letnie i niestety felga nawet nie drgnie, bo przykleiła się do piasty. Tłukłem młotem w oponę od środka i z zewnątrz, ale niestety nic to nie dało. Na jesieni przy zmianie na zimowe czyściłem szczotką drucianą i przecierałem papierem ściernym piasty oraz rant felgi. Panowie może ktoś ma jakiś dobry i sprawdzony sposób żeby zdjąć te stalówki? Czym mogę zabezpieczyć piasty żeby na przyszłość nie mieć takich problemów? - [ALL B5] Jakie są objawy zużycia górnych wahaczy???