Treść opublikowana przez kalik
-
[B5 AFN] Wyciek oleju
Bez kanału i oględzin organo - leptycznych raczej dobrej diagnozy nie postawisz. Może puścił uszczelniacz przy chłodniczce oleju (tam co filtr oleju), może uszczelka pod misą olejową, może uszczelka pod głowicą, może też lecieć od strony rozrządu (jeżeli leci od rozrządu to trzeba ściągać przód i to będzie troszkę kosztować, pod głowicą też ze 100 zł nikt Ci uszczelki nie zmieni).
-
francuski dowód rejestracyjny
Ciekawe czy pan Demiere Jonathan zorientowł się, że nie ma auta w garażu...
-
[B5 AHU] Jaka skrzynia zamiast CPC
o skrzyniach na forum można już pracę doktorancką napisać.... DHL - 90kM DHF -110kM DUK -110kM DVS - 90kM EAB - 90kM EEN - 110kM
-
[B5 AFN] Sprzęgło czy skrzynia biegów?
Zalałeś gęściejszy olej. Przy -18 olej robi się gęsty jak masło. Przyhamowuje Cię skrzynia dopóki olej od temperatury nie zrobi się rzadszy. Jeżeli 2 zgrzyta to poszedł synchronizator.
-
francuski dowód rejestracyjny
Poz. C1 Demiere Jonathan
-
francuski dowód rejestracyjny
Normalny francuski dowód rejestracyjny. Przekreślenie długopisem i dopiski jak dobrze pamiętam świadczą, że auto zostało wymeldowane w wydziale komunikacji.
-
[ALL B5] Grzanie się koła
Przepraszam, ale tego bełkotu nie da się czytać i nie wiele zrozumiałem z Twojego pytania. Zacznij od poprawnego napisania postu. Potem może uda nam się dojść do jakiegoś rozwiązania Twojego problemu.
-
Strefa Śmiechu
http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,95190,9144419,Ta_rybka_zatrzymala_wschodnia_obwodnice_Warszawy.html
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
na starą 100 to nie wygląda. Trzeba mieć najebane we łbie żeby takie coś uczepić....
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Podkowa
-
Strefa Śmiechu
Lampa błyskowa mi odbiła od szyby i takie ciemne(robione podczas jazdy)...to w czerwonym kółku to podkowa (chyba z plastiku)
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Lampa błyskowa mi odbiła od szyby i takie ciemne...
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
i ja[br]Dopisany: 12 Luty 2011, 16:56_________________________________________________Jak szybko z B6 zrobić B7??? Dokleić chrom...
-
Strefa Śmiechu
Jak szybko z B6 zrobić B7??? Dokleić chrom...
-
[B5 ADR] Problem ze skrzynią biegów
Na początek sprawdź stan oleju w skrzyni. Prawidłowa jego ilość to 2.25 litra, G 052 911 A SAE 75W90 (synthetic oil)
-
Oryginalny termometr w liczniku
Allegro.pl http://allegro.pl/wyswietlacz-termometr-audi-a3-a4-a6-seat-vw-skoda-i1453809038.html
-
[ALL B5] Awaria włącznika świateł długich wersja z tempomatem
Trzeba zrobić tak jak piszesz. Ja też mocny nie jestem w tym, ale za pierwszym razem mi się udało rozebrać, wyczyścić i złożyć żeby wszystko zadziałało. Niestety musisz podłączyć poduchę żeby nie było błędów lub potem Vagiem skasować.
-
[ALL B5] Problem z pierwszym biegiem
Kolego. Było dużo na ten temat na forum.
-
[ALL B5] Awaria włącznika świateł długich wersja z tempomatem
Z włącznika tempomatu idą kable, ale zapewne nic nie mają wspólnego ze stykami od włączania świateł długich i kierunkowskazów, tylko kończą sie pinami do podłączenia z kostką i dalszą częścią instalacji. Gdzieś w przełączniku jest nieprawidłowość, która powoduje zwarcie dwóch styków od długich i kierunkowskaz, oba te światła są na tej samej manetce. Może któraś blaszka wyskoczyła ze swojego mocowania, musisz popatrzeć, które to styki. Przeczyść je drobnym papierem ściernym i przesmaruj wazeliną techniczną.
-
Strefa Śmiechu
- Regeneracja przełącznika świateł drogowych
Rozbierz przełącznik i zobacz co się stało, bo WD tutaj nic nie pomoże. Zapewne styki robią zwarcie i przy załączaniu kierunków zapalają się też długie. Tempomat tutaj nie ma nic do rzeczy.- [ALL B5] Awaria włącznika świateł długich wersja z tempomatem
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=18542.0 Myślę, że to może pomóc.- [B6 AWX ] Czy to początek konca dwumasa?
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=21433.0 Obejrzyj sobie filmik z linka. Ta grafitowa pasta to prawdopodobnie był smar. Podejrzewam, że prędzej trafiłbyś 6 w lotka niż zapaliłoby się auto od tego.- [B6 AWX ] Czy to początek konca dwumasa?
Pisałeś w innym wątku, że "cała buda i kierownica się trzęsie na postoju" co może wskazywać również na koło dwumasowe. Zobacz jak zachowują się korekcje u siostry w octavi jak jej siadł dwumas bardzo skakały, ponadto w jej przypadku wyciekła z koła masa która oblepiła wszystko wkoło. Mechanik po rozebraniu stwierdził, że mogło się auto zjarać i może miał rację bo te elementy były dość gorące. Jaka masa? Z jakiego koła? Z tego co rozumiem to coś z dwumasa wyciekło???- [B5 ADR] Wymiana zimeringu skrzyni
Jeżeli masz oryginalny to nie skracaj tej sprężynki. Mogli dobrać jakiś zamiennik o odrobinie innych wymiarach i dlatego ciekło. - Regeneracja przełącznika świateł drogowych