Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kalik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kalik

  1. kalik odpowiedział(a) na horscik temat w 1.9TDI
    Bez kanału i oględzin organo - leptycznych raczej dobrej diagnozy nie postawisz. Może puścił uszczelniacz przy chłodniczce oleju (tam co filtr oleju), może uszczelka pod misą olejową, może uszczelka pod głowicą, może też lecieć od strony rozrządu (jeżeli leci od rozrządu to trzeba ściągać przód i to będzie troszkę kosztować, pod głowicą też ze 100 zł nikt Ci uszczelki nie zmieni).
  2. Ciekawe czy pan Demiere Jonathan zorientowł się, że nie ma auta w garażu...
  3. o skrzyniach na forum można już pracę doktorancką napisać.... DHL - 90kM DHF -110kM DUK -110kM DVS - 90kM EAB - 90kM EEN - 110kM
  4. Zalałeś gęściejszy olej. Przy -18 olej robi się gęsty jak masło. Przyhamowuje Cię skrzynia dopóki olej od temperatury nie zrobi się rzadszy. Jeżeli 2 zgrzyta to poszedł synchronizator.
  5. Poz. C1 Demiere Jonathan
  6. Normalny francuski dowód rejestracyjny. Przekreślenie długopisem i dopiski jak dobrze pamiętam świadczą, że auto zostało wymeldowane w wydziale komunikacji.
  7. Przepraszam, ale tego bełkotu nie da się czytać i nie wiele zrozumiałem z Twojego pytania. Zacznij od poprawnego napisania postu. Potem może uda nam się dojść do jakiegoś rozwiązania Twojego problemu.
  8. kalik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,95190,9144419,Ta_rybka_zatrzymala_wschodnia_obwodnice_Warszawy.html
  9. na starą 100 to nie wygląda. Trzeba mieć najebane we łbie żeby takie coś uczepić....
  10. kalik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Lampa błyskowa mi odbiła od szyby i takie ciemne(robione podczas jazdy)...to w czerwonym kółku to podkowa (chyba z plastiku)
  11. Lampa błyskowa mi odbiła od szyby i takie ciemne...
  12. i ja[br]Dopisany: 12 Luty 2011, 16:56_________________________________________________Jak szybko z B6 zrobić B7??? Dokleić chrom...
  13. kalik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Jak szybko z B6 zrobić B7??? Dokleić chrom...
  14. Na początek sprawdź stan oleju w skrzyni. Prawidłowa jego ilość to 2.25 litra, G 052 911 A SAE 75W90 (synthetic oil)
  15. Allegro.pl http://allegro.pl/wyswietlacz-termometr-audi-a3-a4-a6-seat-vw-skoda-i1453809038.html
  16. Trzeba zrobić tak jak piszesz. Ja też mocny nie jestem w tym, ale za pierwszym razem mi się udało rozebrać, wyczyścić i złożyć żeby wszystko zadziałało. Niestety musisz podłączyć poduchę żeby nie było błędów lub potem Vagiem skasować.
  17. Kolego. Było dużo na ten temat na forum.
  18. Z włącznika tempomatu idą kable, ale zapewne nic nie mają wspólnego ze stykami od włączania świateł długich i kierunkowskazów, tylko kończą sie pinami do podłączenia z kostką i dalszą częścią instalacji. Gdzieś w przełączniku jest nieprawidłowość, która powoduje zwarcie dwóch styków od długich i kierunkowskaz, oba te światła są na tej samej manetce. Może któraś blaszka wyskoczyła ze swojego mocowania, musisz popatrzeć, które to styki. Przeczyść je drobnym papierem ściernym i przesmaruj wazeliną techniczną.
  19. kalik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  20. kalik odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Rozbierz przełącznik i zobacz co się stało, bo WD tutaj nic nie pomoże. Zapewne styki robią zwarcie i przy załączaniu kierunków zapalają się też długie. Tempomat tutaj nie ma nic do rzeczy.
  21. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=18542.0 Myślę, że to może pomóc.
  22. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=21433.0 Obejrzyj sobie filmik z linka. Ta grafitowa pasta to prawdopodobnie był smar. Podejrzewam, że prędzej trafiłbyś 6 w lotka niż zapaliłoby się auto od tego.
  23. Pisałeś w innym wątku, że "cała buda i kierownica się trzęsie na postoju" co może wskazywać również na koło dwumasowe. Zobacz jak zachowują się korekcje u siostry w octavi jak jej siadł dwumas bardzo skakały, ponadto w jej przypadku wyciekła z koła masa która oblepiła wszystko wkoło. Mechanik po rozebraniu stwierdził, że mogło się auto zjarać i może miał rację bo te elementy były dość gorące. Jaka masa? Z jakiego koła? Z tego co rozumiem to coś z dwumasa wyciekło???
  24. Jeżeli masz oryginalny to nie skracaj tej sprężynki. Mogli dobrać jakiś zamiennik o odrobinie innych wymiarach i dlatego ciekło.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.