Treść opublikowana przez kalik
-
[B5 ADR] Wymiana zimeringu skrzyni
Można skrócić, uszczelniacz będzie mocniej zaciskał się na wybieraku.
-
[ALL B5] Problem z pierwszym biegiem
Dolicz łożyska, bo je też pasuje zmienić, dolicz olej, bo trzeba czystym zalać, doliczyć robotę, chyba że sam zrobisz i połowę taniej wychodzi kupić drugą skrzynię. Ja mam już 2 w garażu na części i na wiosnę będę próbował bez kupowania gratów złożyć jedną z dwóch.
-
[ALL B5] Problem z pierwszym biegiem
Jak się rozpieprzy całkiem załóż drugą skrzynię. Skrzynie kupisz za 400 - 500zł, a na remont 1000 - 1500zł.
-
[B5 AHU] Podgrzewane lusterka grzeją przy każdym odpaleniu auta
Kiedyś ktoś wspominał, że w lusterku jest jakiś termostat, który załącza lub wyłącza grzanie, ale ja osobiście nie spotkałem się z takim rozwiązaniem.
-
[B5 AHU] Podgrzewane lusterka grzeją przy każdym odpaleniu auta
Popatrz tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=102572.0
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Jak chcesz możesz podać na priv. Korzenia i Harrego już mam......
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Podaj nr komóry to damy znać co z tego wyszło.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
OK.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Jeżeli jutro nie będzie padać i będzie mrozek to mnie nie ma... Teść do lasu się już 3 tygodnie szykuje.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Oj Korzeniu! Ja swoje auto myłem w środę, a dziś już nie widać tego...
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
To załóż jakiegoś kondona na niego
-
[ALL B5] Jak wymienić żarówke pozycyjną
Ściągasz dekielek, ciągniesz za kable i żarówka wychodzi. Ona jest na wcisk.... żadnej filozofii większej tam nie ma....
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Nie wiedziałem Korzeniu żeś taki delikatnym jest....
-
[B6 AVF] Skrzynia biegów wymiana
A może to łożysko oporowe sprzęgła zakończyło żywot i zaczęło wyć?
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Sobota??
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Obecny
-
[ALL B5] Jak zdemontować hokej przedniego zderzaka?
Z boków są zatrzaski plastikowe, które łączą dokładkę ze zderzakiem (taki wciskany bolec w dwa oczka). Wypinasz ten zatrzask ciągniesz za dokładkę jakbyś chciał ją mocniej naciągnąć i jednocześnie odciągasz od zderzaka.
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Dokładnie o to mi chodziło, tylko słów zabrakło. Dziękuję
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Przesłona do zmiany na wersję UK. Jeśli dobrze pamiętam w lewej lampie przesłona jest otwarta co by nie oślepiać, a w prawej zamknięta.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Dziś dopiero papiery wysłałem do centrali, jeszcze muszą potwierdzić zdarzenie ze sprawcą itd... Ale kasy mi dali w cholerę za to uszkodzenie, mało widać, że dzwon był, ale w sumie to strasznie brudny jest i nie widać jaki to kolor.....
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Dziś rano zgłosiłem szkodę, 20 minut później dzwoni do mnie likwidator, 25 minut później auto już opisane. Teraz czekam cierpliwie na kasiorę....[br]Dopisany: 07 Luty 2011, 13:09_________________________________________________Mam już wycenę... kur.... kasować szkodę tylko w PTU... ciekawe kiedy wypłacą.....
-
[ALL B5] Mocowanie osłony silnika
Jeżeli masz możliwość i chęci to sobie ją zrób. Ja dorabiałem u siebie. Osłona się połamała, a mocowanie zostało całe. Potrzebny kawałek płaskownika, wiertarka, kilka śrubek i ewentualnie spawarka żeby dospawać uszy.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Nie będe go malował, zaprawki porobie sam. Z niego i tak już farba odłazi z każdej strony...
-
[B5 AFN] Koszt dołożenia climatronica
Za manuala trzeba liczyć około 1200zł, wszystko zależy za ile kupisz graty i czy sam będziesz rezał. Climatronic troszkę skomplikowany bardziej jest.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Miałem wczoraj strzała. Kobieta chciała zmienić pas, nie patrząc w lusterko. U mnie błotnik wgięty i porysowane drzwi, strona prawa, u niej cały błotnik rozjebany.... seicento chyba z kartonów i papieru robią...