Treść opublikowana przez kalik
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Spoko. To jest 4motion ?
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
w polifcie jest na dwoch srobach i na bolcu od chlodnicy. w przedlifcie jest na 3 srubach ( trzecia od kierunku) Odkręcałem ori xenony z polifta i były na 3 śrubach. Trzecie była na dole od strony kierunku tam co jest ta regulacja z plastikowym dystansem na gwincie.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Tam myślałem, że to Ty...
-
[B5 AFN] Pukanie przy hamowaniu
Jak się drążek może machać mocno na boki? Taki luz ma?? Czy mówisz o końcówce drążka?
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Tak... Jak przypierdolil potem ze świteł.....
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Różnie bywa..[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2011, 22:49_________________________________________________Broda to Ciebie tak zestresowałem 15 minut temu na Brzeskiej przed pierwszymi światłami?
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Z tego co wiem w polifcie lampa jest na 3 śrubach, 2 na górze i jedna na dole od strony kierunkowskazu. Dodatkowo jest uchwyt od strony chłodnicy, który wsuwa się w plastikowe ucho. W przedlifcie na dwóch górnych i na tym plastikowym uchwycie od strony chłodnicy i sugeruję, żebyś tam zajrzał.
-
Strefa Śmiechu
Shocking Accident
-
[B6 AWX] Głośny hałas po wciśnięciu pedału sprzęgła.dwumas?łożysko?pomóżcie
Jak można zespawać ze sobą elementy koła dwumasowego? Przecież to będzie miało bicie i doprowadzi do uszkodzenia łożyska na wale. Ono musi być idealnie wyważone. A spaw do dodatkowe obciążenie.
-
A6 C6 Przebieg 422 tys :)
Napisałem odpowiedź w wątku: Wasze przebiegi w dieslach 1.9TDI, że 90% sprzedawanych aut w Polsce ma przebieg przed 200tys. Nie ważne czy 1994, 98, 2002, czy 2006r. Gdyby klient zobaczył pół bańki to by spieprzał jak oparzony. I tak samo będzie w tym przypadku, jak go ktoś skręci na 180 kkm to za parę chwil go nie będzie.
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
90% sprzedawanych aut w Polsce ma przebieg przed 200tys. Nie ważne czy 1994, 98, 2002, czy 2006r. Nie oszukujmy się, gdyby klient zobaczył pół bańki to by spieprzał jak oparzony.
-
Tiry !!! cała prawda
Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka. Za kierownicą osobowych i ciężarowych aut nie brakuje "mistrzów kierownicy". W swojej 13 letniej karierze kierowcy miałem jedną przygodę z ciężarówką, a wiele kilka razy sie zdarzyło, że uratowali mi d*pę. Osobówek nie zliczę....
-
Tiry !!! cała prawda
Bo ludzie się boją i nie potrafią udzlieć pomocy. Każdy liczy, że ktoś inny się tym zajmie. Dopóki nie pokażesz na niego palcem i nie powiesz chodź pomóż mi to większość ludzi palcem nie kiwnie.
-
Tiry !!! cała prawda
U mnie kierowca jest przypisany do auta na stałe. Wtedy dba o nie, bo to jest jego drugi dom. Terminy przeglądów i ubezpieczeń też pilnują sami. Jakoś sie nie zdarzyło, że któryś jeździł bez przeglądu.
-
Tiry !!! cała prawda
Materiał jest kontrowersyjny, ale moim zdaniem za mocno podkreśliłeś stwierdzenie: " Cała prawda o kierowcach tirów". To instruktorzy dawali kierowcom wskazówki jak ma się zachować, a nie kierowcy instruktorowi. Kierowcy Tirów to też ludzie, którzy mają rodziny i chcą przeżyć w razie wypadku. Pracuję w firmie transportowej jako spedytor. W tamtym roku w maju mój kierowca miał wypadek. Jechał przed nim samochód osobowy, który wykonał nagły manewr hamowania z późniejszym zamiarem skrętu w lewo. Kierowca ciężarówki nie zachował odpowiedniej odległości i miał do wyboru walić w osobówkę lub zjechać do rowu. Dodam, że w osobówce znajdowała się kobieta jako kierowca i 2 dzieci z tyłu. Mój kierowca wybrał pobocze, niestety nie udało mu się wyjechać, położył cały skład z towarem do rowu. Ciężarówka miała zniszczone pół kabiny, naczepę i uszkodzeniu uległa część ładunku. Każdy z nas ma swoje sumienie, jeden będzie robił wszystko żeby uratować siebie, podobno taki jest odruch bezwarunkowy, nie myśląc w tym momencie o innych. Drugi będzie myślał również o zdrowiu i życiu pozostałych uczestnikach ruchu, wybierając mniejsze zło. Mój kierowca położył do rowu skład wart 400 tys zł za cenę życia dwojga dzieci i może tej kobiety. Owszem gdyby zachował odpowiednia odległość, może gdyby jechał wolniej, ale za dużo jest tego może. Sam też przeżyłem wypadek z ciężarówką, która wymusiła pierwszeństwo przejazdu i zderzyła sie z nami czołowo. Mój przyjaciel zginął na miejscu, szwagier dostał poważnych uszkodzeń ciała, a ja byłem tylko posiniaczony. W większości przypadków kierowcy Tirów to doświadczeni kierowcy, którzy jeżdżą bezpiecznie. Są i "debile", miałem takiego jednego....Kierując się sumieniem i szacunkiem do życia każdy myślący prawidłowo człowiek wybierze ludzkie życie. My wychodzimy z założenia: Żelazo jest ubezpieczone, ważne żeby nikomu sie nic nie stało....
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
ile?? jA ZA 2 te dolne duze trw placilem 250zl Tylko, że w B6 dolne wahacze są troszkę inne niż w B5, więc i cena może się różnić. Cena TRW na allegro zaczyna się od 200 paru złotych za sztukę do B6
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Ja tam Małysza lubię.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Same A4 czy pod TCS się podpinamy?
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Z forum tutaj tylko ja jeden jeżdze AFN.... i jeden AHU jest.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Diesel jest, bo... w sumie sam nie wiem dlaczego. Pierwsze auto, którym jeździłem miało 650cm pojemności - biały trup 126p, potem była Vectra 1.8 - bordowy trup. Teraz jest 1.9 tdi - czerwony parch... A następne będzie chyba bena + gaz, chociaż obiecałem sobie, że to auto będzie miało u mnie dożywocie. Harry woził mnie raz swoim 1.8T, w środku ciuchutko, nic nie trzęsie, aż się cieplej w sercu robi.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Ale to ze względów czysto estetycznych...kawalreskie czasy minęly już dawno....
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Na mieście to się w sumie bardziej za d*pami oglądam niż za autami....
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
W Siedlcach chyba jesteś jedyny?..... 90% to TDI
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Albo mnie nie było, albo Cię nie pamiętam..... Stary jeszcze raz przepraszam, nie mówie, że audi piękne jest i najlepsze na świecie, bo jest wiele innych ładnych aut, ale jakoś do Passata nigdy nie pałałem zachwytem....
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
To co ja zrobię, że mi się tak brzydko kojarzy? Jeśli uraziłem to o wybaczenie proszę.