Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kalik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kalik

  1. Ja pod nową uszczelkę dawałem silikon z obu stron. Nie wiem jak w AJM, ale w AFN dekiel zaworów jest z metalu i lubi się odkształcać. Możesz zmieniać uszczelki co tydzień i wraz będzie się pocić, a próba mocniejszego dokręcenia skutkuje urwaniem szpilek. Więc silikon pod uszczelką to nic strasznego. Proponuję dobrze oczyścić głowicę z oleju i obserwować skąd bierze się wyciek.
  2. Odkręć zacisk z jarzmem, zdejmij tarczę to się dowiesz skąd luz się bierze. Obstawiam wyrdzewiałą tarczę lub piastę. Zresztą widać na fotce, że ani jedno, ani drugie jak ta lala nie wygląda. Proponuję rozebrać zaciski, przeczyścić i przesmarować, to samo tyczy się tyłu.
  3. kalik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.youtube.com/watch?v=5lRl_s_gxOU&feature=player_embedded#at=109
  4. Bije kierownicą przy hamowaniu albo ciągnie w którąś stronę?
  5. Przecież tarcza hamulcowa z przodu znajduje się między piastą a felgą koła i jest przez nie doscikana. Po zdjęciu koła normalne, że może się kołysać na boki. W drugim kole pewnie jest zapieczona na piaście i siedzi sztywno.
  6. kalik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  7. B5 nie miały modułu do przyczepki, to jakiś wynalazek poprzedniego właściciela. Oryginalnie wiązka do gniazda przyczepki odchodzi od kabli idących do tylnych lamp, i nie ma tam żadnych przekaźników.
  8. kalik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  9. No jeszcze się nie zdażyło, żeby wszystkim pasowało.
  10. Rower dosiądę i będę.
  11. Dobry termin nie jest zły.
  12. Wytrzeźwiałem. Kiedy SPOT?
  13. Skrzynka zwykła pod ośkę, która do mnie przyszła na paczce miała napisane 48kg, wysyłana była Pocztexem, więc raczej tam ważyli, a nie na oko wpisali. Pod Q zapewne będzie cięższa parę kilogramów. Olej się nie wyleje, chyba, że dziurawa będzie. Owinięta była czarnym stretchem. Podzwoń po firmach kurierskich i zobaczysz jakie ceny.
  14. Wydaje mi się, że to będzie skrzynia EEN. Odkręcasz korek, trzeba mieć specjalny klucz z dziurką w środku, zlewasz olej do wiaderka, odkręcasz korek z boku skrzyni (sześciokątny, rozmiaru nie pamiętam, duży) wlewasz olej i po zabiegu. Gear oil G 052 911 A SAE 75 W 90 (synthetic oil) 2,25 litra.
  15. A ja jestem dziś napity....
  16. Jak to organizujecie? Czy ktoś ma wyłączność? Każdy ma prawo skrzyknąć ludzi...
  17. Chłop oszczędny jest, ale piwo lubi.
  18. Ja znam jednego typa, ale przez 5 lat znajomości 2 razy mi postawił piwo..... mojego wypił troszkę....
  19. Psuje się nie psuje, ma jeździć i d*pę wozić, a cała reszta nie ważna. Ja na swojego też nie narzekam, leje pod korek i ognia.
  20. Trafiłeś na dobre auto. Ale gdybyś robił przebiegi po 100tyś rocznie to pewnie nie byłoby tak kolorowo.
  21. Google, telefon w łapę i pewnie uda się gdzieś znaleźć.
  22. Kupiłeś 9 letnie auto i myślisz, że będzie całe cacy? Jak kupiłem swojego to był tylko 2 lata starszy od Twojego. Po 3 miesiącach padła skrzynia biegów, od razu wahacze do zmiany, opony były prawie łyse, klocki hamulcowe skończyły się po 2 tygodniach, amortyzator się urwał po 4 miesiącach, tuleje tylnej belki wypadły, po roku rozleciało się sprzęgło i dwumas, teraz przed świętami znowu skrzynie zmienialem, bo synchronizatory poleciały. Kupując używane auto nie spodziewaj się laluni, na giełdzie czy w komisie auto jest ładnie wyczyszczone, plakiem silnik wypsikany i czeka na klienta z nowa książką serwisową. Doprowadziłem auto do sprawności i teraz tylko robię bieżącą obsługę.
  23. Wysłałem to co pokazało allegro od silnika 1.9. Od B6 nie podejdzie. AFN to oznaczenie kodowe silnika. Symbol skrzyni wybity jest na niej na "dzwonie", jak wejdziesz pod auto to szukaj na dole zeszlifowanej powierzchni i na nim literowego oznaczenia.
  24. Olej nie leci na pasek? Jeśli tak to jak najszybciej rób, bo pasek się rozwulaknizuje.
  25. http://allegro.pl/listing.php/search?string=skrzynia+quattro+1.9&category=0&sg=0&order=t&price_from=&price_to= Trzeba dzwonić i pytać o oznaczenia kodowe skrzyni. Mam fajnego pdf ze skrzynkami, ale niestety same FWD.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.