Treść opublikowana przez kalik
-
Garwolin i okolice spot........
Chowajcie piękne panny...przybędziemy we trzech niczym jeźdźcy Apokalipsy, będziemy gwałcić i plądrować...
-
Strefa Śmiechu
http://www.milanos.pl/vid-22700-Czeska-reklama-Skody-w-innej-postaci.html Jeśli było to przepraszam.
-
Garwolin i okolice spot........
Bry Są jakieś atrakcje przewidziane?
-
Garwolin i okolice spot........
Przenoszę się tutaj coby nie zaśmiecać Minska. Na 95% będę. Numer komóry by się jakiś przydał w razie gdybym bładził....
-
[ALL] Stojak na fele.
Deformują się nie felgi, a opony.
-
Garwolin i okolice spot........
dobrze wiesz jak jest nic tu nie można zebrać W Siedlcach podobnie od 2 do max 4 aut, co chyba raz się tylko tak zdarzyło...
-
[B5 AHU] Urwana linka od gazu
Z tego co wiem to pedał gazu jest elektroniczny na potencjometrze i niestety linki w nim brak. Wymontuj pedał i sprawdź co się uszkodziło może da się naprawić.
-
Zmiana koła dwumasowgo na koło jednomasowe 1.9 TDI AFN - 1Z
Daj sobie spokój z używką. To jest takie cholerstwo, że nie przewidzisz kiedy klęknie. Przy wymianie skrzyni dwumas sprawdzany organoleptycznie nie miał luzów, po niecałym roku nie dało się już jeździć, bo napierd. jak wściekły. Nie chcesz zakładać jednomasy to kup nowego dwumasa.
-
Strefa Śmiechu
http://www.milanos.pl/vid-22280-Ostre-cycki-mechaniczne.html
-
Strefa Śmiechu
http://www.szambo.pl/spoleczenstwo/reportaze/1509368,1,spis-rolny-czyli-nowoczesnosc-w-zagrodzie.read Nie wiem dlaczego, ale w jakiś niezrozumiały dla mnie sposób zmienia się adres strony w linku. Zamiast szambo.pl wpiszcie ręcznie p o l i t y k a . p l Wpisałem p o l i t y k a . p l łącznie bez spacji i po zachowaniu zmian zamieniło się na szambo.pl Może mi to ktoś wytłumaczyć?
-
[B5 ABC] Nie ma kluczyka w stacyjce a kontrolki się świecą. O co chodzi??
Wydaje mi się, że to nie ECU jest powodem takiego zachowania auta. Podłączałeś VAG'a? Może być gdzieś przetarty kabel zapłonowy i łapie masę. Jak znajdziesz rozwiązanie to napisz, jestem cholernie ciekawy co powoduje taką awarię. Może odłącz aku żeby auto nie zamieniło się w pochodnię.
-
Dziecięce foteliki do samochodów
Od tygodnia córcia podróżuje w Maxi Cosi Air Protect. Szeroki zakres regulacji wysokości pozwala dopasować rozmiar fotelika do wzrostu dziecka. Wąska prowadnica pasa precyzyjnie go utrzymuje w odpowieniej pozycji. Fajnym rozwiązaniem jest kotwica pozwalająca zamocować fotelik do zagłówka. Córcia mówi, że siedzi się jej wygodnie, więc z czystym sumieniem polecam.
-
[B5 ABC] Nie ma kluczyka w stacyjce a kontrolki się świecą. O co chodzi??
Obstawiam kostkę stacyjki. Zdejmij kierę i obudowę kolumny, i w 20 minut masz dostęp do niej. Aukcja poglądowa: http://allegro.pl/a4-a6-passat-kostka-stacyjki-nowa-i1248430439.html
-
[ALL B5] Demontaż podłokietnika, problem
Zawsze możesz psiknąć plakiem do otworu i podpalić... tylko nie wiadomo co ustąpi i dokąd poleci.
-
[ALL B5] Demontaż podłokietnika, problem
Jak dobrze pamiętam mocowanie podłokietnika wsuwa się w podstawę. Skręcone to jest śrubą. Jeśli się nie mylę w podstawie nie ma gwintu tylko przechodzi na przestrzał, a gwint jest w mocowaniu razem z podłokietnikiem. Spróbuj opukać młotkiem, może puści, a jak nie to wkręć te śrubę, tylko nie do końca i z wyczuciem stuknij w łeb śruby młotkiem. Tylko z wyczuciem żebyś gwintu nie zerwał.
-
[B5 AHU] Skrzynia DHF do silnika AHU
Program mówisz tzn zwiększyć moc i moment auta Oryginalnie mam skrzynię DHL różnica między nimi jest tylko na pierwszym biegu tzn. Z1:Z2 = i, DHL - 37:9 = 3.889, DHF - 37:10 = 3.700 Kolejne biegi są dokładnie takie same. Myślę że to nie będzie miało większego wpływu. też miałem seryjnie skrzynię DHL i miałem możliwość wzięcia skrzyni DHF ale znalazłem świeższą ANN.. z rocznika 2003 chyba czy 2004 tamta miała parę lat więcej więc i wiadomo mogła być w gorszym stanie.. jak założysz skrzynię od 110PS to sam zobaczysz że mam rację.. sporo czytałem na forum na temat różnicy pomiędzy tymi skrzyniami i wiele osób pisało że od 3 są już dłuższe przełożenia i odczuwa się gorsze przyśpieszenie niż poprzednio.. i ja Ci powiem że to jest prawda.. bo kiedyś na trójce moja A4 ładnie szła a teraz jest sporo gorzej.. i jak będę miał kasę to będę robił program czyli właśnie zwiększenie mocy i momentu.. ale podobno te dłuższe skrzynie od 110 są bardziej oszczędne z paliwkiem.. Joker to przypadkiem nie będzie skrzynia od B6 u Ciebie? B5 tylko do 2001 roku produkowali. Z tego co się orientuję w B6 są inne mniejsze flansze, więc i przełożenia mogą być już inne i dlatego Twoje auto nie jedzie jak trzeba. Ja mam u siebie skrzynie EEN z passata 2001r.
-
Strefa Śmiechu
http://deser.pl/deser/1,97052,8534018,Co_zrobisz__gdy_komorka_wpadnie_do_toalety__On_siegnal.html
-
[B5 AHU] Skrzynia DHF do silnika AHU
Skrzynia będzie pasować. Podaj meila to prześle Ci .pdf z przełożeniami tych skrzynek.
-
[B5 AFN] Czy będzie pasować taka skrzynia?
Będzie pasowała, można śmiało montować.
-
[ALL] Kolory oleju napędowego
Jeżeli to poważny dostawca to żądaj okazania świadectwa jakości. Tam będziesz miał rozpisane skład chemiczny z podanymi wszystkimi wartościami.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Nareszcie się doczekałem.... Ty Korzeniu zawsze coś innego wymyślisz.....
-
Aparat cyfrowy kompaktowy - który wybrać?
Troszkę odgrzeję....który aparat wybrać? http://allegro.pl/aparat-cyfr-kodak-c142-10mpix-wszystko-kurier-i1257715301.html czy.. http://allegro.pl/nikon-l21-2gb-lad-4akku-etui-fv-wys-24h-l-21-i1260370960.html Mam dosyć Olympusa mju820!
-
[B5 AFN] Dzwiny osad w układzie chłodzenia
Może to też być jakiś specyfik dosypany do układu chłodzenia w celu uszczelnienia jakiegoś wycieku. W moim aucie poprzedni właściciel dosypał jakiegoś proszku i zbiorniczek w środku ma lekko brązowe zabarwienie teraz, a w układzie był straszny szlam. Ale również to może być wina uszczelki pod głowicą.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Nie mówie o takim wszczepionym pod skórę....
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Korzeniu przy -20 st C, padajacym śniegu i innych takich było git. Jakoś teraz ucichło....kobiety Was w domu trzymają?