Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kalik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kalik

  1. To już ciemna noc będzie...
  2. Proponuję nie wcześniej niż o 19:00
  3. Może być czwartek, może być piątek....
  4. Ja u siebie musiałem rozwiercać śrubę. Dosyć pracochłonne i cholernie dokuczliwe to było.
  5. kalik odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Czas całego zabiegu to około 1h.
  6. Twoje auto waży ponad 1500kg i żeby zatrzymać taką rozpędzoną masę klocek musi troszkę potrzeć o tarczę, więc nic dziwnego, że tarcza jest gorąca.
  7. kalik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.m2film.dk/fleggaard/trailer2.swf
  8. kalik odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Znam kogoś kto zrobił zwarcie dzięki WD-40, co prawda nie w Audi, ale udało mu się tego dokonać.
  9. kalik odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Proponuję rozebrać i przeczyścić styki, przesmarować wazeliną techniczną, zamontować i cieszyć się z naprawy. Napiszę to po raz kolejny WD - 40 przewodzi prąd elektryczny i może doprowadzić do zwarcia.
  10. gdzie znajdę ten kabel? Na przedniej ścianie nad pedałami sprzęgła, hamulca i gazu.
  11. Zaczeło padać..... :gwizdanie:
  12. Materiał sypki powienien być zabezpieczony plandeką. Będzie ciężko spotkać kogoś bez niej. Ispekcja Transportu Drogowego srogo kara firmy trnasportowe za taki przewóz. Dwa lata temu w Siedlcach płaciłem za szybę + wymiana 300zł.
  13. Nie stać Cię na szybę za 300zł?? Może te pieniądze, co zechcesz w ten sposób wyłudzić od kierowcy ciężarówki, będą mu brakować na lekarstwa dla jego chorego dziecka? Przemyśl to....
  14. Padać będzie zapewne po południu....
  15. Ty to masz przygody, jak nie sarna to jakiś łoś....
  16. Niech bedzie, Tobie też się tak nie chce jutro iść do pracy jak i mi??? jak sobie pomyślę to....
  17. brywieczor Harry szkoda, ze nie dales cynka na tel. dopiero kompa odpalilem.....
  18. Każda instalacja obliczona jest na jakiś pobór prądu. Moim zdaniem każdorazowe wpinanie się w instalację z dodatkowamymi odbiornikami ją osłabia co może spowodować przepięcie i doprowadzić do pożaru auta. Decyzja należy do Ciebie, prądu w bagażniku masz sporo.
  19. Proponuje bezpośrednio pod aku popiąć + i -, oczywiście trzeba założyć bezpiecznik na kablu + zaraz za aku.
  20. Tylko nie mów mojej Starej.....
  21. Czy to ważne gdzie kto mnie widział? Harry w domu jestes?
  22. Wybaczcie koledzy, zmogla mnie choroba wczoraj....padłem jak mucha po wyścigu pokoju....
  23. Bry, Jak mi zdrowie pozwoli to się pokażę...zdycham na razie. Jak bedę jechał to zadzwonie do Ciebie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.