Treść opublikowana przez kalik
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
To już ciemna noc będzie...
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Proponuję nie wcześniej niż o 19:00
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Może być czwartek, może być piątek....
-
[B5 AFN] Gdzie wrzucić gruszkę...
U mnie wygląda to tak:
-
[B5 AFN] Wymiana wahacza górnego prostego - bez wykręcania kolumny zawieszenia
Ja u siebie musiałem rozwiercać śrubę. Dosyć pracochłonne i cholernie dokuczliwe to było.
-
Regeneracja przełącznika świateł drogowych
Czas całego zabiegu to około 1h.
-
[B6 AWX] Grzeją się tarcze hamulcowe
Twoje auto waży ponad 1500kg i żeby zatrzymać taką rozpędzoną masę klocek musi troszkę potrzeć o tarczę, więc nic dziwnego, że tarcza jest gorąca.
-
Strefa Śmiechu
http://www.m2film.dk/fleggaard/trailer2.swf
-
Regeneracja przełącznika świateł drogowych
Znam kogoś kto zrobił zwarcie dzięki WD-40, co prawda nie w Audi, ale udało mu się tego dokonać.
-
Regeneracja przełącznika świateł drogowych
Proponuję rozebrać i przeczyścić styki, przesmarować wazeliną techniczną, zamontować i cieszyć się z naprawy. Napiszę to po raz kolejny WD - 40 przewodzi prąd elektryczny i może doprowadzić do zwarcia.
-
[B5 ADR] Gniazdo zapalniczki w bagażniku sedan
gdzie znajdę ten kabel? Na przedniej ścianie nad pedałami sprzęgła, hamulca i gazu.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
u mnie pada.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Zaczeło padać..... :gwizdanie:
-
[ALL] Pęknięta szyba
Materiał sypki powienien być zabezpieczony plandeką. Będzie ciężko spotkać kogoś bez niej. Ispekcja Transportu Drogowego srogo kara firmy trnasportowe za taki przewóz. Dwa lata temu w Siedlcach płaciłem za szybę + wymiana 300zł.
-
[ALL] Pęknięta szyba
Nie stać Cię na szybę za 300zł?? Może te pieniądze, co zechcesz w ten sposób wyłudzić od kierowcy ciężarówki, będą mu brakować na lekarstwa dla jego chorego dziecka? Przemyśl to....
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Padać będzie zapewne po południu....
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Ty to masz przygody, jak nie sarna to jakiś łoś....
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Niech bedzie, Tobie też się tak nie chce jutro iść do pracy jak i mi??? jak sobie pomyślę to....
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
brywieczor Harry szkoda, ze nie dales cynka na tel. dopiero kompa odpalilem.....
-
[B5 ADR] Gniazdo zapalniczki w bagażniku sedan
Każda instalacja obliczona jest na jakiś pobór prądu. Moim zdaniem każdorazowe wpinanie się w instalację z dodatkowamymi odbiornikami ją osłabia co może spowodować przepięcie i doprowadzić do pożaru auta. Decyzja należy do Ciebie, prądu w bagażniku masz sporo.
-
[B5 ADR] Gniazdo zapalniczki w bagażniku sedan
Proponuje bezpośrednio pod aku popiąć + i -, oczywiście trzeba założyć bezpiecznik na kablu + zaraz za aku.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Tylko nie mów mojej Starej.....
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Czy to ważne gdzie kto mnie widział? Harry w domu jestes?
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Wybaczcie koledzy, zmogla mnie choroba wczoraj....padłem jak mucha po wyścigu pokoju....
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Bry, Jak mi zdrowie pozwoli to się pokażę...zdycham na razie. Jak bedę jechał to zadzwonie do Ciebie.