Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kalik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kalik

  1. + 0,3 C cały czas pada mokry śnieg, na bocznych drogach lodowisko straszne....
  2. o ktorej i gdzie? Może uda mi się podjechać.
  3. zobaczymy czt ktoś się zadeklaruje jeszcze.... Gdyby co to daj znac bede pod tel/.
  4. Ja już po 5 piwie........
  5. http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_wymiana_zarowki_podswietlenie_popielniczki-t68345.0.html
  6. Dzieki Koledzy za rady, zaraz klikam i kupuje. Do milego
  7. Powyżej 180... ja mam tylko 110 kuniow i takie predkosci swoim parchem rozwijam przy sprzyjajacym wietrze w plecy...Musze jakieś kupić, te co mam są juz tragiczne...
  8. http://allegro.pl/item841611187_wycieraczki_valeo_vw_passat_b5_1996_2002_audi_a4.html Co o takich wycieraczkach sądzicie?
  9. Korzen wyslalem Ci wczoraj esemesa z nr do Harrego, nawet raport doszedl do mnie, ze go otrzymałes, nie wiem co za czary....
  10. lokiej, brzeczyk w liczniku dzis zamontowalem, spalilo mi sie 4 zarowki z podswietlenia licznika przy okazji, w sklepie mieli tylk 3......
  11. pusty.... Mam już wszystkie graty do montażu lamp. Tylko pieprzonego czasu mi brak.
  12. poczekaj ide do lodowki bo kufel pusty.. pełny, zgłaszam gotowosc
  13. zazdroszcze zabawy... chce ktoś browara?
  14. ale to quattro chyba nie skręca......
  15. Nie mam z kim dziecka zostawić, żona w pracy na noc, a juz piwo odkorkowałem...
  16. oj.....dopiero z białej podlaskiej wrocilem........trasa 140 km przebyta w w 2,5h.......
  17. kalik odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Przecież ten wątek jest o naprawie tej awarii.... W pierwszym poście Spdyta jest wszystko opisane.....Ludzie czytajcie ze zrozumieniem.....
  18. Ja też mam drgania w tym samym przedziale obrotów, tylko ja mam serie w AFN. 12k km zrobiłem od wymiany dwuamasa na jednomas i jestem bardzo zadowolony.
  19. kalik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.milanos.pl/film.php?cat=1&id=11007
  20. kalik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://facet.wp.pl/kat,1007851,wid,11745700,wiadomosc.html?ticaid=193fd
  21. kalik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.milanos.pl/film.php?cat=2&id=60109
  22. Wyjęcie skrzyni nie jest takie straszne. W dziale warsztat zrób to sam jest opisane jak to zrobić. http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t81238.0.html;highlight=wymiana+koła

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.