Treść opublikowana przez kalik
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
+ 0,3 C cały czas pada mokry śnieg, na bocznych drogach lodowisko straszne....
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
ok, jak cos to sms
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
o ktorej i gdzie? Może uda mi się podjechać.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
zobaczymy czt ktoś się zadeklaruje jeszcze.... Gdyby co to daj znac bede pod tel/.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Ja już po 5 piwie........
-
[ALL B5] Podświetlenie zapalniczki i pokręteł sterujących nagrzewnicą
http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_wymiana_zarowki_podswietlenie_popielniczki-t68345.0.html
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Dzieki Koledzy za rady, zaraz klikam i kupuje. Do milego
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Powyżej 180... ja mam tylko 110 kuniow i takie predkosci swoim parchem rozwijam przy sprzyjajacym wietrze w plecy...Musze jakieś kupić, te co mam są juz tragiczne...
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
http://allegro.pl/item841611187_wycieraczki_valeo_vw_passat_b5_1996_2002_audi_a4.html Co o takich wycieraczkach sądzicie?
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Korzen wyslalem Ci wczoraj esemesa z nr do Harrego, nawet raport doszedl do mnie, ze go otrzymałes, nie wiem co za czary....
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
dobranoc
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
lokiej, brzeczyk w liczniku dzis zamontowalem, spalilo mi sie 4 zarowki z podswietlenia licznika przy okazji, w sklepie mieli tylk 3......
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
pusty.... Mam już wszystkie graty do montażu lamp. Tylko pieprzonego czasu mi brak.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
poczekaj ide do lodowki bo kufel pusty.. pełny, zgłaszam gotowosc
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
zazdroszcze zabawy... chce ktoś browara?
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
miłej zabawy....
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
ale to quattro chyba nie skręca......
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Nie mam z kim dziecka zostawić, żona w pracy na noc, a juz piwo odkorkowałem...
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
oj.....dopiero z białej podlaskiej wrocilem........trasa 140 km przebyta w w 2,5h.......
-
Regeneracja przełącznika świateł drogowych
Przecież ten wątek jest o naprawie tej awarii.... W pierwszym poście Spdyta jest wszystko opisane.....Ludzie czytajcie ze zrozumieniem.....
-
[B5 AVG] Sprzęgło z kołem jednomasowym, wrażenia
Ja też mam drgania w tym samym przedziale obrotów, tylko ja mam serie w AFN. 12k km zrobiłem od wymiany dwuamasa na jednomas i jestem bardzo zadowolony.
-
Strefa Śmiechu
http://www.milanos.pl/film.php?cat=1&id=11007
-
Strefa Śmiechu
http://facet.wp.pl/kat,1007851,wid,11745700,wiadomosc.html?ticaid=193fd
-
Strefa Śmiechu
http://www.milanos.pl/film.php?cat=2&id=60109
-
[ALL B5] Czy jest możliwa wymiana synchronizatora bez wyciągania skrzyni ?
Wyjęcie skrzyni nie jest takie straszne. W dziale warsztat zrób to sam jest opisane jak to zrobić. http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t81238.0.html;highlight=wymiana+koła