Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kalik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kalik

  1. Postaram się być. Harry wez vaga jak mozesz, bledy zczytamy.... Leoncji napisalem Ci wiadomość na gg, ale podaje tutaj adres do tego szrotu co mowiłem http://www.czesci-markuszow.pl/ Remonty nawierzchni siedleckich ulic 26.02.2010 Na siedleckich ulicach po tegorocznej zimie pojawiły się w nawierzchniach jezdni ubytki . Kierowcy pokonują niektóre odcinki slalomami. Natomiast można już zauważyć służby drogowe, które przystąpiły do pierwszych prac remontowych. I tak dzisiaj na ulicy B. Prusa można spodziewać się utrudnień w ruchu, gdyż od rana pracują tam drogowcy. Jednakże z racji na ciągle występujące ujemne temperatury i wilgoć na drogach główne prace remontowe będą wykonywane po zakończeniu sezonu zimowego. Radzimy zatem kierowcom zachować rozsądek i ostrożną jazdę.
  2. kalik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Jeśli było to przepraszam http://www.smog.pl/txt_gfx_audio/33287/mega_wpadka_hillary_duff/
  3. kalik odpowiedział(a) na oskar temat w Audi A4 B5
    Tylko kierownicę i osłony kolumny. Pamiętaj odłączyć aku przed odkręceniem poduszki.
  4. kalik odpowiedział(a) na Kurak temat w 1.9TDI
    Kąt wtrysku i tak do sprawdzenia oraz do ewentualnej korekty.
  5. kalik odpowiedział(a) na Kurak temat w 1.9TDI
    Jeżeli zrobione jak należy to siadać i jechać.
  6. kalik odpowiedział(a) na Kurak temat w 1.9TDI
    Podstawa to wziąć rachunek od mechanika żeby w razie problemów nie mógł się wyprzeć swojej ingerencji przy tym aucie. Po przejechaniu kilkunastu km możesz odchylić osłonę i sprawdzić czy pasek nie jest luźny. Nic więcej nie przychodzi mi do głowy.....
  7. Mnie w lesie, choć może być ciężko wypatrzeć.
  8. Ja wożę cały czas w aucie kominiarkę, mam też siekierę i łopatę w bagażniku.....
  9. jednym słowem: zrobimy mu z d*py jesień średniowiecza?
  10. Widziałem niebieskiego metalik a avancie z ramka ".eu" na Terespolskiej...za kierownicą pan po 50.....
  11. kalik odpowiedział(a) na Kurak temat w 1.9TDI
    Proponuje wymienić jeszcze uszczelniacze na wale, wałku pośrednim, wałku rozrządu i pod deklem zaworów. Koszt uszczelniaczy nie przekroczy 80zł, ale będziesz miał pewność, że nie zacznie cieknąć miesiąc po wymianie paska rozrządu.
  12. Sprawdź wlepkę w miejscu koła zapasowego, tam będziesz miał podane z jaką skrzynią wyjechało auto z fabryki w Niemczech. Zobacz co pisał Specnaz, pasować też będzie skrzynia o oznaczeniu EEN choć będzie miała troszkę inne przełożenia. Podaj meila to podeśle Ci ciekawego pdf z przełożeniami skrzyń manualnych, 5 biegowych.
  13. kalik odpowiedział(a) na oskar temat w Audi A4 B5
    Tak.
  14. kalik odpowiedział(a) na oskar temat w Audi A4 B5
    http://allegro.pl/item925635022_kostka_stacyjki_audi_80_100_a4_a6_a8_v8.html Fotki i aukcja poglądowa. Kostka jest podpięta z tyłu stacyjki, trzeba rozebrać osłony kolumny i zdjąc kierownicę żeby sie do niej dobrać.
  15. kalik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,7591069,Leczyl_jajniki_za_pomoca_stosunku_seksualnego.html Jednak w Polsce panuje ciemnogród....
  16. Zimowe paliwo, jazda emerycka i sadzą zalazło, ale jeszcze kilka takich gonitw i się rozruszają...... mam nadzieję.
  17. Jesteś pewny, że skrzynia jest oznaczona CVC? Bardziej pasuje mi tu CPC...
  18. Ta..... wczoraj 200 pociągnął jeszcze.....
  19. Koniecznie....na razie się parch uspokoił i w awaryjny juz 3 dni nie wszedł.... a wcześniej to codziennie 110 i koniec.....
  20. Tylko brakuje wtej pokrywie trzech metalowych zatrzasków.... http://allegro.pl/item929158891_plastik_klapka_oslona_bezpiecznikow_audi_a4_b6_8e0.html Coś podobnego jak w linku powyżej, te blaszki wsuwa się w te 3 łączenia. Nie mogę znaleźć na allegro jak to powinno wyglądać.
  21. Mowi się trudno.... choć Kisielany nie Ukraina.... będziesz dziś w domu około 17:30?
  22. Mróz odpuścił, śnieg topnieje...może jakiś spocik w niedziele???
  23. Ja osłon nie mam już 3 lata.....
  24. Pierwszy raz widze taki lewarek zmiany biegów w Audi A4.
  25. To jest skrzynia EEN. Nie wiem o jaki drugi drążek Ci chodzi...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.