Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kalik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kalik

  1. Sprawdź poziom płynu hamulcowego.
  2. To zależy jaką masz AM. Czy gotowca do przegrania czy do instalacji. W opisie torrenta powinieneś znaleźć instrukcje.
  3. Chyba każdy fachowiec od traktorów nie da sobie rady. Z tego co wiem jest ciężko ustawić komore spalania, regulując ja na podkładkach dystanosowych.
  4. Rozmiar klucza 24. Poszukaj, było już. http://www.a4-klub.pl/smf/immobilizer-t2784.0.html
  5. Zauważyłem brak Twojej obecności. Musze sie pochwalic.....kupiłem lampki poliftowe, czekam na przesyłke i rezanko.....
  6. Ja mam osobiście te wersje i jestem zadowolony. Do wyposażenia auta dodatkowo polecam jeszcze atlas samochodowy w wersji klasycznej czyli papierowej. Navi ma te wadę, że potrafi wyłączyć myślenie kierowcy, który na ślepo będzie wykonywał jej polecenia....
  7. Za pomocą kabla USB u mnie koło 7 -8 h się ładowała. Powiedz po co CI ładowarka sieciowa?
  8. Jeśli się na nią zdecydujesz to napisz mi PW. Wyślę Ci przepis jak ją odblokować. A co to jest PW? Nie wiem jak ten model Larka, ale mój 35.5 dział tylko na kartach SD. 99% kart 4GB jest SDHC, których moja navi nie czyta.
  9. kalik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.milanos.pl/film.php?cat=1&id=10975 przewincie do minuty 4:16...
  10. Możesz mi powiedzieć w jakim zakresie obrotów masz te drgania?
  11. tak w avancie..... Koledzy spocim się w weekend? [br]Dopisany: 21 Listopad 2009, 09:53_________________________________________________nikt nie chce się spocić???
  12. w jakiej maszynce montuje się takie silniki? Głównie maszyny rolnicze i budowlane posiadaja silniki DEUTZA, które są chłodzone powietrzem.
  13. Ustalajcie termin, jakoś się dostosuję. Piekną S4 widziałem wczoraj w Siedlcach na Sienkiewicza....
  14. Mam Larka 35.5 z AM na karcie SD. Navi malutka, ale można się przyzwyczaić do wyświetlacza. Obudowa strasznie CHINA, ale jaka cena taka jakość. Zakłóceń na CB nie zauważyłem.
  15. Zrób próbę z tym gdzieś na niewidocznym miejscu i uważaj żeby nie zabrudzić metalowych elementów, bo zostaną zjedzone przez korozje momentalnie, nawet elementy lakierowane. Musiałem nowy karnisz w mieszkaniu montować...
  16. kalik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  17. kalik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.mmlublin.pl/12421/2009/11/4/lublin-biust-zaginal-w-akcjireklamowej?category=depesze
  18. kalik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Powiedzenie idę na ryby nabiera nowego znaczenia.... http://www.luisi.ru/prikol_1007.php
  19. to może się wstępnie umówimy w niedziele koło 19 żeby Korzeń mógł do kościoła pójść...
  20. Może byśmy się trochę pospocili w niedziele?
  21. Ponad 2 tygodnie szukałem i obdzwaniałem po kolei każdego sprzedawce z allegro. Problem w tym, że nikt nie chce tego rozkompletować.
  22. Świece w AFN znajdują sie z tyłu silnika przy samej ścianie grodziowej, pod rurą dolotu. Po zdjęciu osłony widać je i dochodzące do nich przewody. Niestety na pozostałe pytania nie jestem w stanie odpowiedzieć.
  23. Ewentualnie możesz zainwestować pare groszy i zakupić sobie Oil Catch Tanka np... http://www.allegro.pl/item757244363_oil_catch_tank_zbiornik_na_olej_czysty_dolot.html
  24. Mi to przypomina troszkę kluczyk do wyłączenia centralki nie fabrycznego alarmu. Kolega kiedyś miał podobny przy swoich kluczykach...
  25. kalik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Ogłoszenie z lokalnej gazety, która ukazała się dziś u mnie w mieście. Jestem ciekaw jaki zakres obowiązków ma ten pan....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.