Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kalik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kalik

  1. nie ważne.....wiec nas 2? znowu.....czy ktoś więcej sie skusi? moze znowu ten nosek przyjdzie i bedzie drogi szukal.....
  2. hm....przed chwila była sobota.....a moze to z tej duchoty jakos źle widzę.....
  3. Ja niestety odpadam, komunia chrześnicy w sobotę..........nie da rady przesunąć na niedziele?
  4. kalik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.youtube.com/watch?v=rtREnRjjCd4
  5. Musiała się ułożyć tarcza do nowych warunków pracy....
  6. Przez parę dni przeglądałem tematy z tym związane i na forum golfa chłopaki też wyrzucali dwumase. Jeden po takim zabiegu też sie uskarżał na dziwne zachowanie sprzęgła, które ustąpiło po około 50 km. Może tarcza i nowy docisk potrzebuje czasu żeby się ułożyć.... Niedługo i ja zdam relację jak zachowuje się AFN na jednomasie, pod warunkiem, że w końcu uda mi się kupić odpowiedni jednomas.
  7. Jeżeli masz hak z tyłu możesz z tego powodu doszukiwać się problemu braku światła przeciwmgielnego. Kiedyś elektryk mi tłumaczył, że przy obecności haka jest robione jakieś obejście żeby światło przeciwmgielnego się nie zapalało i trzeba przełożyć kable w gnieździe do przyczepki. Ale jak dokładnie ma to być zrobione tego nie wiem.
  8. Tylne światło przeciwmgielne działało wcześniej? Czy dopiero teraz coś się uszkodziło?
  9. 5 chłopa to już grupa.....
  10. Też jestem w trakcie kompletowania gratów do przeróbki dwumasu na 1Z. Między 1Z a AFN czy AVG jest tylko lub aż 20 kM różnicy i nie słyszałem żeby ktoś z jednomasem skarżył się na problemy ze sprzęgłem w 1Z. Pytanie tylko jak to sprzęgło będzie się zachowywać przy Twoich 150kM. Skalarx ile kosztował Cię ten zestaw?
  11. Frekwencja jak zawsze...
  12. hmmm.... musze pogadac z moim ochroniarzem.....
  13. kalik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.milanos.pl/film.php?cat=1&id=10317
  14. i moja żona.... :decayed:
  15. Kogo się można dziś spodziewać?
  16. Gdyby się coś zmieniło u mnie dam znać.
  17. Harry ja odpadam dziś. Dziecko mi się rozchorowało...
  18. Po świętach prawdopodobnie odbędzie się kolejny. Zapraszamy serdecznie.
  19. kalik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.policyjni.pl/Policyjni/1,91132,6475345,Odgryzl_znajomemu_kawalek_ucha_i_penisa.html
  20. Psikanie WD40 nie jest dobrym pomysłem - przewodzi prąd co może skończyć się zwarciem, proponuje specjalny preparat do styków elektrycznych. Jeżeli po rozebraniu przełącznika zniknęły światła z tyłu mogłeś coś źle złożyć. Sprawdź żarówki i bezpieczniki.
  21. Jest tam dosyć mocna sprężyna, która napina mechanizm blokady i nie powinno się nic stać, ale istnieje ryzyko, że podczas jazdy może się wypiąć hak.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.