Treść opublikowana przez kalik
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
nie ważne.....wiec nas 2? znowu.....czy ktoś więcej sie skusi? moze znowu ten nosek przyjdzie i bedzie drogi szukal.....
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
hm....przed chwila była sobota.....a moze to z tej duchoty jakos źle widzę.....
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Ja niestety odpadam, komunia chrześnicy w sobotę..........nie da rady przesunąć na niedziele?
-
Strefa Śmiechu
http://www.youtube.com/watch?v=rtREnRjjCd4
-
[ALL B5] Koło jednomasowe, tarcza i docisk do AVG
Musiała się ułożyć tarcza do nowych warunków pracy....
-
[ALL B5] Koło jednomasowe, tarcza i docisk do AVG
Przez parę dni przeglądałem tematy z tym związane i na forum golfa chłopaki też wyrzucali dwumase. Jeden po takim zabiegu też sie uskarżał na dziwne zachowanie sprzęgła, które ustąpiło po około 50 km. Może tarcza i nowy docisk potrzebuje czasu żeby się ułożyć.... Niedługo i ja zdam relację jak zachowuje się AFN na jednomasie, pod warunkiem, że w końcu uda mi się kupić odpowiedni jednomas.
-
[ALL B5] Światła przeciwmgielne
Jeżeli masz hak z tyłu możesz z tego powodu doszukiwać się problemu braku światła przeciwmgielnego. Kiedyś elektryk mi tłumaczył, że przy obecności haka jest robione jakieś obejście żeby światło przeciwmgielnego się nie zapalało i trzeba przełożyć kable w gnieździe do przyczepki. Ale jak dokładnie ma to być zrobione tego nie wiem.
-
[ALL B5] Światła przeciwmgielne
Tylne światło przeciwmgielne działało wcześniej? Czy dopiero teraz coś się uszkodziło?
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
5 chłopa to już grupa.....
-
[ALL B5] Koło jednomasowe, tarcza i docisk do AVG
Też jestem w trakcie kompletowania gratów do przeróbki dwumasu na 1Z. Między 1Z a AFN czy AVG jest tylko lub aż 20 kM różnicy i nie słyszałem żeby ktoś z jednomasem skarżył się na problemy ze sprzęgłem w 1Z. Pytanie tylko jak to sprzęgło będzie się zachowywać przy Twoich 150kM. Skalarx ile kosztował Cię ten zestaw?
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Frekwencja jak zawsze...
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
hmmm.... musze pogadac z moim ochroniarzem.....
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Kto się deklaruje?
-
Strefa Śmiechu
http://www.milanos.pl/film.php?cat=1&id=10317
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Pewnie, odbijemy...
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
i moja żona.... :decayed:
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Kogo się można dziś spodziewać?
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Gdyby się coś zmieniło u mnie dam znać.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Harry ja odpadam dziś. Dziecko mi się rozchorowało...
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Ja się pokażę.- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Po świętach prawdopodobnie odbędzie się kolejny. Zapraszamy serdecznie.- Strefa Śmiechu
http://www.policyjni.pl/Policyjni/1,91132,6475345,Odgryzl_znajomemu_kawalek_ucha_i_penisa.html- [ALL B5] Gasną światła drogowe
Psikanie WD40 nie jest dobrym pomysłem - przewodzi prąd co może skończyć się zwarciem, proponuje specjalny preparat do styków elektrycznych. Jeżeli po rozebraniu przełącznika zniknęły światła z tyłu mogłeś coś źle złożyć. Sprawdź żarówki i bezpieczniki.- [ALL] Hak Westalia i dorobienie kluczyka
Jest tam dosyć mocna sprężyna, która napina mechanizm blokady i nie powinno się nic stać, ale istnieje ryzyko, że podczas jazdy może się wypiąć hak. - "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"