Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kalik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kalik

  1. Termin następnego spotkania chyba trzeba ustalić po świętach. Lany poniedziałek i te sprawy mogą zrobić swoje......
  2. Kierowcy ciężarówek dolewali Mixolu gdy jeździli na oleju opałowym i bali się zatarcia pompy paliwowej i wtrysków. Na zimę przy dużych mrozach dolewają specjalny specyfik, zapobiegający wytrącaniu się parafiny, którego nazwy nie wymienię teraz (nie pamiętam nazwy), benzynę lub naftę (bardzo rzadko bo jest droga).
  3. Skoro godzina 18 za wczesna, więc może w piątek o 19?
  4. To jest nas już dwóch. Za pierwszym razem 3...
  5. Drobny papier ścierny i duuuuużo cierpliwości, uważaj na wyskakujące sprężynki.... Przed wczoraj robiłem to samo u siebie. Tutaj masz opis http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_regeneracja_przelacznika_swiatel_drogowych-t18542.0.html
  6. A może w piątek około 18?
  7. HarryH ustal jakiś konkretny termin. Może ktoś z VAG'iem by przyjechał
  8. kalik odpowiedział(a) na mcm temat w Lifestyle i Hydepark
    Troszeczkę macie racji Koledzy z tymi mediami, radio, TV, gazety ciągle trąbią KRYZYS, KRYZYS, KRYZYS.... ludzie troszeczkę się tego przestraszyli. Ale…… Pracuje w branży TSL (transport, spedycja, logistyka) i powiem Wam, że objawy i skutki kryzysu widać bardzo dobrze z mojej pozycji. Import towaru z krajów zachodnich praktycznie "umarł", W tamtym roku całymi kolumnami ciężarówek wywożony był towar z Hiszpanii, Francji i krajów Beneluxu do Rosji. Duży procent towarów trafiało na Litwę, skąd były przewożone dalej na wschód. Litwa stawała się krajem miodem i mlekiem płynącym. Na chwile obecną połowa firm litewskich, która zajmowała się organizowaniem transportu zbankrutowała pozostawiając tylko długi. Były już próby rozwiązania rządu litewskiego, który w drastyczny sposób szukał pieniędzy podnosząc podatki, co skończyło się stłumieniem puczu przez policję. Import towaru do Polski też stoi pod dużym znakiem zapytania, chyba każdy widzi co się dzieje z kursem Euro, od 3,2 w sieprniu 2008r do prawie 5 zł w tym kwartale. W ostatnim czasie zniknęło lub ograniczyło produkcję i liczbę etatów dużo firm produkcyjnych, usługowych i transportowych. Trzeba pocieszać się tym, że kryzys nie będzie trwał wiecznie…. I na koniec…., moja żona w tamtym tygodniu dowiedziała się, że dostanie wypowiedzenie, pracodawca tłumaczył się nadchodzącym kryzysem i spadkiem obrotów firmy…….
  9. Prawda, prawda... Ubrania przestały cuchnąć, włosy, palce, cała skóra była przesycona tym zapachem i do tego w aucie śmierdziało, i wszędzie było pełno popiołu... Teraz budzę się rano bez smaku starego trampka w pysku i duszącego, suchego kaszlu.
  10. Ja tylko 12 kg utyłem od momentu rzucenia fajek....
  11. Ja od sierpnia bez nałogu. Też mi się czasem śni, że palę i przypalam jednego fajka od drugiego... Ostatnio strasznie mi przeszkadza dym i zapach palonego papierosa, aż mi sie robi.....
  12. Nie bordowe a czerwone...., a to późno szare to różowe jeszcze było....
  13. Wyciągnij wnioski z tego co jest napisane w tym temacie, a będziesz wiedział co masz zrobić.
  14. kalik odpowiedział(a) na Italiano temat w Lifestyle i Hydepark
    Tutaj film http://www.smog.pl/wideo/11014/krolik_kontra_kot/ Poproszę bałwana ze śniegu na tropikalnej plaży
  15. kalik odpowiedział(a) na Italiano temat w Lifestyle i Hydepark
    krowe na golasa (zapomnialem dopisac)
  16. kalik odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    W Siedlcach pewnie "słabe" paliwo mamy. Mój AFN'ik kolo 8 - 8,5 literka wciąga średnio. Tylko, że gazu mu dokładam co by się nie turbo nie muliło.
  17. Sprawdzałem w Etce i jeżeli dobrze odnalazłem ten element to w katalogu te otwory pozostają puste niczym nie połączone. Poprawcie mnie jeżeli się mylę.
  18. Jak dobrze pamiętam podobny temat był kiedyś dawno temu poruszany. Z tego co pamiętam tam nie ma śruby, są to otwory montażowe, ale mogę się mylić. Ja w tym miejscu też nie mam żadnej śruby łączącej.
  19. kalik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Wilk i Czerwony kapturek leżą w łóżku, wilk ćmi papieroska, Kapturek ma moralnego kaca.- Sama zaczęłaś - tłumaczy się wilk - tymi durnymi pytaniami: "a dlaczego masz takie wielkie to..., dlaczego masz takie wielkie tamto..."
  20. Jeżeli to jest ten alarm co myślę, to ma w sobie funkcje grzania świec. Tylko pytanie po co to podliczać? Żeby zaimponować kolegom czy dziewczynie, że z pilota auto odpalam? Im większa ingerencja w instalacje fabryczną tym większe problemy potem.
  21. Wiem o jaki alarm chodzi, ja u siebie nie mam podłączenia do zdalnego odpalania.....w Audi jest taki "problem", że ma immo i aby odpalić potrzebny jest kluczyk w stacyjce. Skoro kluczyk będziesz miał już w stacyjce to bez sensu odpalać z pilota.....
  22. kalik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://allegro.pl/item523323138_audi_a4_rs.html Może ktoś uświadomi sprzedającego.....
  23. Podejrzewam, że będzie trzeba czyścić cały układ wspomagania, ale nie jestem fachowcem w tej dziedzinie i proponuję poczekać na opinie innych.
  24. Może w maglu był jakiś olej a Ty dolałeś innego? Piana może wskazywać na to, że płyn do wspomagania się zważył.
  25. taki lajf ;( Spoko, całe szczęście ktoś piłkę nożną wymyślił i browar z kolegami, więc nie jest tak źle To się zmieni...po ślubie żona staje się takim Kononowiczem i wszystko kasuje....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.