Treść opublikowana przez kalik
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Termin następnego spotkania chyba trzeba ustalić po świętach. Lany poniedziałek i te sprawy mogą zrobić swoje......
-
[ALL B5] Dolewanie oleju do ropy
Kierowcy ciężarówek dolewali Mixolu gdy jeździli na oleju opałowym i bali się zatarcia pompy paliwowej i wtrysków. Na zimę przy dużych mrozach dolewają specjalny specyfik, zapobiegający wytrącaniu się parafiny, którego nazwy nie wymienię teraz (nie pamiętam nazwy), benzynę lub naftę (bardzo rzadko bo jest droga).
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Skoro godzina 18 za wczesna, więc może w piątek o 19?
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
To jest nas już dwóch. Za pierwszym razem 3...
-
[ALL B5] Gasną światła drogowe
Drobny papier ścierny i duuuuużo cierpliwości, uważaj na wyskakujące sprężynki.... Przed wczoraj robiłem to samo u siebie. Tutaj masz opis http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_regeneracja_przelacznika_swiatel_drogowych-t18542.0.html
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
A może w piątek około 18?
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
HarryH ustal jakiś konkretny termin. Może ktoś z VAG'iem by przyjechał
-
Kryzys po mojemu
Troszeczkę macie racji Koledzy z tymi mediami, radio, TV, gazety ciągle trąbią KRYZYS, KRYZYS, KRYZYS.... ludzie troszeczkę się tego przestraszyli. Ale…… Pracuje w branży TSL (transport, spedycja, logistyka) i powiem Wam, że objawy i skutki kryzysu widać bardzo dobrze z mojej pozycji. Import towaru z krajów zachodnich praktycznie "umarł", W tamtym roku całymi kolumnami ciężarówek wywożony był towar z Hiszpanii, Francji i krajów Beneluxu do Rosji. Duży procent towarów trafiało na Litwę, skąd były przewożone dalej na wschód. Litwa stawała się krajem miodem i mlekiem płynącym. Na chwile obecną połowa firm litewskich, która zajmowała się organizowaniem transportu zbankrutowała pozostawiając tylko długi. Były już próby rozwiązania rządu litewskiego, który w drastyczny sposób szukał pieniędzy podnosząc podatki, co skończyło się stłumieniem puczu przez policję. Import towaru do Polski też stoi pod dużym znakiem zapytania, chyba każdy widzi co się dzieje z kursem Euro, od 3,2 w sieprniu 2008r do prawie 5 zł w tym kwartale. W ostatnim czasie zniknęło lub ograniczyło produkcję i liczbę etatów dużo firm produkcyjnych, usługowych i transportowych. Trzeba pocieszać się tym, że kryzys nie będzie trwał wiecznie…. I na koniec…., moja żona w tamtym tygodniu dowiedziała się, że dostanie wypowiedzenie, pracodawca tłumaczył się nadchodzącym kryzysem i spadkiem obrotów firmy…….
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Prawda, prawda... Ubrania przestały cuchnąć, włosy, palce, cała skóra była przesycona tym zapachem i do tego w aucie śmierdziało, i wszędzie było pełno popiołu... Teraz budzę się rano bez smaku starego trampka w pysku i duszącego, suchego kaszlu.
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Ja tylko 12 kg utyłem od momentu rzucenia fajek....
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Ja od sierpnia bez nałogu. Też mi się czasem śni, że palę i przypalam jednego fajka od drugiego... Ostatnio strasznie mi przeszkadza dym i zapach palonego papierosa, aż mi sie robi.....
-
Spotkania na drodze
Nie bordowe a czerwone...., a to późno szare to różowe jeszcze było....
-
[B5 ABC] Piana w naczynku z płynem wspomagania
Wyciągnij wnioski z tego co jest napisane w tym temacie, a będziesz wiedział co masz zrobić.
-
Foto zabawa
Tutaj film http://www.smog.pl/wideo/11014/krolik_kontra_kot/ Poproszę bałwana ze śniegu na tropikalnej plaży
-
Foto zabawa
krowe na golasa (zapomnialem dopisac)
-
[B5 1Z] Zbyt duże zużycie paliwa
W Siedlcach pewnie "słabe" paliwo mamy. Mój AFN'ik kolo 8 - 8,5 literka wciąga średnio. Tylko, że gazu mu dokładam co by się nie turbo nie muliło.
-
[B5 ADR] Koledzy jakiej czesci mi tu brakuje?
Sprawdzałem w Etce i jeżeli dobrze odnalazłem ten element to w katalogu te otwory pozostają puste niczym nie połączone. Poprawcie mnie jeżeli się mylę.
-
[B5 ADR] Koledzy jakiej czesci mi tu brakuje?
Jak dobrze pamiętam podobny temat był kiedyś dawno temu poruszany. Z tego co pamiętam tam nie ma śruby, są to otwory montażowe, ale mogę się mylić. Ja w tym miejscu też nie mam żadnej śruby łączącej.
-
Strefa Śmiechu
Wilk i Czerwony kapturek leżą w łóżku, wilk ćmi papieroska, Kapturek ma moralnego kaca.- Sama zaczęłaś - tłumaczy się wilk - tymi durnymi pytaniami: "a dlaczego masz takie wielkie to..., dlaczego masz takie wielkie tamto..."
-
[ALL B5] Uruchamianie silnika z pilota
Jeżeli to jest ten alarm co myślę, to ma w sobie funkcje grzania świec. Tylko pytanie po co to podliczać? Żeby zaimponować kolegom czy dziewczynie, że z pilota auto odpalam? Im większa ingerencja w instalacje fabryczną tym większe problemy potem.
-
[ALL B5] Uruchamianie silnika z pilota
Wiem o jaki alarm chodzi, ja u siebie nie mam podłączenia do zdalnego odpalania.....w Audi jest taki "problem", że ma immo i aby odpalić potrzebny jest kluczyk w stacyjce. Skoro kluczyk będziesz miał już w stacyjce to bez sensu odpalać z pilota.....
-
Strefa Śmiechu
http://allegro.pl/item523323138_audi_a4_rs.html Może ktoś uświadomi sprzedającego.....
-
[B5 ABC] Piana w naczynku z płynem wspomagania
Podejrzewam, że będzie trzeba czyścić cały układ wspomagania, ale nie jestem fachowcem w tej dziedzinie i proponuję poczekać na opinie innych.
-
[B5 ABC] Piana w naczynku z płynem wspomagania
Może w maglu był jakiś olej a Ty dolałeś innego? Piana może wskazywać na to, że płyn do wspomagania się zważył.
-
[ALL] Jakim samochodem jechać do ślubu ?
taki lajf ;( Spoko, całe szczęście ktoś piłkę nożną wymyślił i browar z kolegami, więc nie jest tak źle To się zmieni...po ślubie żona staje się takim Kononowiczem i wszystko kasuje....