Treść opublikowana przez kalik
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Żylaków za uszami można dostać od zaciągania się takim fajkiem....
-
[B5 AFB] Problem z dodatkowym gniazdem 12V
Ja ciągnąłęm tak kable pod "głupie gniazdko" przez całe auto aż do bagażnika do zasilenia lodówki. Nigdy nie wiesz co trzeba będzie podłaczyć do gniazdka....
-
[B5 AFB] Problem z dodatkowym gniazdem 12V
A ja proponuje podpiąć się bezpośrednio do akumulatora z (+) i (-). Zaraz za aku daj bezpiecznik na plusie. Moim zdaniem najbezpieczniejsze rozwiązanie żeby nie przeciążać istniejącej instalacji auta.
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
W tym samym terminie nie zrywałem z fajkami co prawda, ale prawie rok czasu bez nałogu.....
-
Strefa Śmiechu
http://www.widelec.pl/widelec/1,99795,6785690,Pogadaj_z_Rydzykiem.html
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Za 2 tygodnie minie rok czasu.....a mi się nadal chce palić.....
-
[INNE] VW Sharan - kilka pytań
Miałem okazję użytkować Sharana i według mnie 131 kM to za mało trochę na to auto troszkę mułowato jeździ. Auto miało webasto i problemów z ogrzewaniem zimą nie było.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
To nie jest przypadkiem auta tego kolegi co byl za pierwszym razem i chwalil sie, ze pracuje w Mostostalu?
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
no i git Tym razem nie rozylam zaproszen, kto ma ochote ten bedzie......
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Bylbym wdzieczny. Musimy pogadac o tomtomkach......bo jest kilka sztuk. Nad zalewem spot? tylko jak i gdzie sie tam zaparkowac.....
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Widziałem Ale to ktoś nowy... I sie nie ujawnil jeszcze....
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Koledzy jakieś spotkanie w niedziele? Nie bede ukrywał.....trza mi zavagowac....chyba regulator napiecie walnal i musze sprawdzic jakie ma ladowanie parch
-
[ALL B5] Manetka kierunkowskazów włączająca światła drogowe
http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t18542.0.html;highlight=regeneracja
-
[B5 AFN] Ile powinno być wentylatorów ?
Przez 2 lata użytkowania auta ani razu nie załączył mi się ten drugi wentylator elektryczny. Na liczniku wskaźnik temperatury nigdy nie przekroczył 90 st.
-
[B5 AFN] Ile powinno być wentylatorów ?
Kolega napisał,że nie ma klimy więc powinieneś miec jeden wentylator. Ja też nie mam klimy i mam dwa wentylatory. Jeden kręci się cały czas, bo jest na wiskozie, a drugi elektryczny wspomagający ten pierwszy.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
sledz watek to nie przegapisz,
-
[B5 1Z] Lodówka w aucie
Zużycie prądu normalnej lodówki samochodowej z kompresorem (nie mylić z chłodziarką z wiatraczkiem) jest na tyle małe, że nawet tego nie zauważysz na akumulatorach Ja w ciężarówce nawet na weekendy nie gaszę Tylko Ty masz w ciężarówce 2 x 12 V i to jakiej mocy baterie .......pewnie ze 190 Ah jedna i podejrzewam, że w weekend przepalasz auto.....
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Ludzi dowaliło.... :gwizdanie:
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Jutro w Siedlcach skoki na bungee z wysokości 45 metrów....ktoś się pisze?
-
[B5 AFN] Przy dodawaniu gazu słychać przełaczający się przekaźnik
Ja też nie mam klimy i na zimnym silniku słysze takie dzwięki jak z przekaźnika, i też się zastanawiam skąd ten dzwięk.
-
Strefa Śmiechu
http://moto.allegro.pl/item663319594_tuning.html
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Wyslalem wczoraj chyba ze 30 priv..... jedna osoba odpowiedziala i to niezdecydowana
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
ja nie motorowiec to sie nie znam.....
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Co za błotka?
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Korzen w niedziele o 19... czy na zlot do Liwu jedziesz?