Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kalik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kalik

  1. W swoim AFN mam skrzynie EEN z 2001 roku i taka podejdzie też do Twojego auta. Sprzedawca chcąc sprzedać skrzynie może Ci podać przebieg taki jaki zechcesz usłyszeć. Dopóki jej nie założysz nie wiesz na co trafileś, może Ci się udać i pojeździsz na niej, albo będziesz za pół roku szukał następnej.
  2. Ze środka auta się nie dobierzesz do niego, wszystko jest zabudowane, z pozycji kanału też będzie chyba ciężko sie dostać, strasznie małe pole manewru i ograniczona widoczność...ale gdyby opuścić skrzynie na poduchach powinna troszkę opaść i można próbować.
  3. http://allegro.pl/item907920950_wieloklin_przejsciowka_b4_b3_golf_corrado.html Powinno pasować.
  4. http://www.a4-klub.pl/smf/b5_ahu_swiatla_drogowe_po_przekladce_lamp_z_h4_na_soczewke_lub_xenon-t29283.0.html
  5. Śruby którymi będziemy przykręcać jednomass można posmarować specjalnym klejem (nazwy nie pamiętam, ale dostępny w sklepach moto.) Nowe śruby posiadają już na sobie warstwę kleju. Widać to na zdjęciach załączonych przeze mnie na pierwszej stronie tematu,taka niebieska obwódka na gwincie.
  6. Polecam Sachsa, przejechałem na nich około 40 tyś km i auto trzyma się świetnie drogi. Poza odbojami i osłonami proponuje sprawdzić stan tulei metalowo - gumowych tylnej belki.
  7. kalik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://katowice.gazeta.pl/katowice/1,35019,7536927,Fryzjerki_strzyga_w_bikini__I_jak_tu_sie_nie_obciac_.html
  8. Do AFN można kupić o wiele taniej taki zestaw u klubowicza TOM77 (pasech Contitecha i rolki INA). Kupowałem 2 tygodnie temu, więc jestem na bieżąco.
  9. Styczeń ma 31 dni........
  10. Ta grzałka z allegro wygląda troszkę jak sprzęt z ZSRR, jak nie zapomnę postaram się jutro zrobić fotkę grzałce zamontowanej w moim aucie. Dzięki temu urządzeniu po odpaleniu silnika w aucie robi sie bardzo szybko ciepło i przyjemnie.
  11. Ja mam zamontowaną grzałkę w swoim parchu. Zrobił to poprzedni właściel Niemiaszek. Podgrzanie płynu przy -15st na zewnątrz do temperatury 60st zajmuje około 30 minut.
  12. Sprawdzałeś tuleje gumowo - metalowe tylnej belki? W moim parchu były popękane i podobnie auto się zachowywało.
  13. Podnieś mieszek drążka zmiany biegów do gory, zobacz czy śruby się nie odkręciły lub nie są luźne, ale nie sądze żeby tam było coś nie tak, biegi by wchodziły, ewentualnie ze zgrzytem. A tu ewidentnie cos blokuje, na 99% obstawiam usterkę mechaniczną skrzyni.
  14. Odpuść sobie ten podłokietnik.....zamek pokrywy połamał się po miesiącu, oprzesz mocniej rękę to trzeszczy, delikatnota straszna i china wieje...... Dołóż grosza troszkę i kup ori http://allegro.pl/item881262382_oryginalny_podlokietnik_audi_a4_lift_99_01_tunel.html
  15. Mógł się rozsypać synchronizator i zablokować tryby wyższych biegów. 1 i R jak dobrze pamiętam jest na innym wałku. Mogły odkręcić się widełki wybieraka itd. itp.... Bez wyjęcia i rozbebeszenia skrzyni raczej się nie obędzie.
  16. http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_montaz_caraudio_sedan-t81221.0.html
  17. W plastiku podszybia są takie jaby ogrągłę zaślepki z nacięciem. Dużym płaskim śrubokrętem przekręć je o 90 stopni... i wymontujesz ten plastik. Przy okazji wymień filtr kabinowy, bo skoro nie wiesz jak się to wymontowuje to będzie on strasznie zaleziony.......
  18. Zerknij tutaj http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic440011.html
  19. Jeżeli spadł wężyk z końcówki przy pompce da radę go założyć bez zdejmowania kół i nadkola. Musisz tylko zdjąc plastikową osłonę zbiorniczka z płynem do wspomagania. Trochę ciasno, ale wykonalne.
  20. Mam lampy Valeo z 1999 i możliwość zmiany przesłony z wersji GB na UE jest tylko w prawej lampie, a w ori xeonoch Valeo też z 1999r możliwość zmiany przesłony jest w obu lampach. Halogeny były tylko w lampach Boscha.
  21. moge na 18...wczesniej nie dam rady
  22. Korzen co Cie tak przysypalo, ledwo auto widac z pod sniegu..... bylem na mostostalu, ale pod warstwa sniegu jest lod i nie da sie slizgac za bardzo....
  23. o 22 wyjade z domu, na razie nie moge,
  24. Panowie jakieś konkrety poproszę, bo nie wiem jak mam wieczór planować......czy moge już odkorkowywać czy nie...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.