Treść opublikowana przez kalik
-
[B5 1Z] Wymiana skrzyni biegów
W swoim AFN mam skrzynie EEN z 2001 roku i taka podejdzie też do Twojego auta. Sprzedawca chcąc sprzedać skrzynie może Ci podać przebieg taki jaki zechcesz usłyszeć. Dopóki jej nie założysz nie wiesz na co trafileś, może Ci się udać i pojeździsz na niej, albo będziesz za pół roku szukał następnej.
-
[B5 ADP] Poci się skrzynia biegów na wysokości kat.
Ze środka auta się nie dobierzesz do niego, wszystko jest zabudowane, z pozycji kanału też będzie chyba ciężko sie dostać, strasznie małe pole manewru i ograniczona widoczność...ale gdyby opuścić skrzynie na poduchach powinna troszkę opaść i można próbować.
-
Średnice wieloklinów w kierownicach A4 B5
http://allegro.pl/item907920950_wieloklin_przejsciowka_b4_b3_golf_corrado.html Powinno pasować.
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
http://www.a4-klub.pl/smf/b5_ahu_swiatla_drogowe_po_przekladce_lamp_z_h4_na_soczewke_lub_xenon-t29283.0.html
-
Zmiana koła dwumasowgo na koło jednomasowe 1.9 TDI AFN - 1Z
Śruby którymi będziemy przykręcać jednomass można posmarować specjalnym klejem (nazwy nie pamiętam, ale dostępny w sklepach moto.) Nowe śruby posiadają już na sobie warstwę kleju. Widać to na zdjęciach załączonych przeze mnie na pierwszej stronie tematu,taka niebieska obwódka na gwincie.
-
[ALL B5] Jakie amortyzatory do tyłu??
Polecam Sachsa, przejechałem na nich około 40 tyś km i auto trzyma się świetnie drogi. Poza odbojami i osłonami proponuje sprawdzić stan tulei metalowo - gumowych tylnej belki.
-
Strefa Śmiechu
http://katowice.gazeta.pl/katowice/1,35019,7536927,Fryzjerki_strzyga_w_bikini__I_jak_tu_sie_nie_obciac_.html
-
[B5 AFN] Jaki pasek rozrządu do B5 TDi ??
Do AFN można kupić o wiele taniej taki zestaw u klubowicza TOM77 (pasech Contitecha i rolki INA). Kupowałem 2 tygodnie temu, więc jestem na bieżąco.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Styczeń ma 31 dni........
-
Zmiana koła dwumasowgo na koło jednomasowe 1.9 TDI AFN - 1Z
NIE
-
[ALL B5] Podgrzewacz silnika 230V do Audi
Ta grzałka z allegro wygląda troszkę jak sprzęt z ZSRR, jak nie zapomnę postaram się jutro zrobić fotkę grzałce zamontowanej w moim aucie. Dzięki temu urządzeniu po odpaleniu silnika w aucie robi sie bardzo szybko ciepło i przyjemnie.
-
[ALL B5] Podgrzewacz silnika 230V do Audi
Ja mam zamontowaną grzałkę w swoim parchu. Zrobił to poprzedni właściel Niemiaszek. Podgrzanie płynu przy -15st na zewnątrz do temperatury 60st zajmuje około 30 minut.
-
[ALL B5] Rzuca tyłem po wymianie amorków na nowe
Sprawdzałeś tuleje gumowo - metalowe tylnej belki? W moim parchu były popękane i podobnie auto się zachowywało.
-
[B5 1Z] Zakleszczyła mi sie skrzynia ? jest tylko dwojka i luz
Podnieś mieszek drążka zmiany biegów do gory, zobacz czy śruby się nie odkręciły lub nie są luźne, ale nie sądze żeby tam było coś nie tak, biegi by wchodziły, ewentualnie ze zgrzytem. A tu ewidentnie cos blokuje, na 99% obstawiam usterkę mechaniczną skrzyni.
-
[ALL B5] Co sądzicie o dedykowanych podłokietnich do Audii? Przykład z allegro
Odpuść sobie ten podłokietnik.....zamek pokrywy połamał się po miesiącu, oprzesz mocniej rękę to trzeszczy, delikatnota straszna i china wieje...... Dołóż grosza troszkę i kup ori http://allegro.pl/item881262382_oryginalny_podlokietnik_audi_a4_lift_99_01_tunel.html
-
[B5 1Z] Zakleszczyła mi sie skrzynia ? jest tylko dwojka i luz
Mógł się rozsypać synchronizator i zablokować tryby wyższych biegów. 1 i R jak dobrze pamiętam jest na innym wałku. Mogły odkręcić się widełki wybieraka itd. itp.... Bez wyjęcia i rozbebeszenia skrzyni raczej się nie obędzie.
-
[B5 APT] Podłączenie wzmacniacza do akumulatora
http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_montaz_caraudio_sedan-t81221.0.html
-
[ALL B5] Jak wyciągnąc akumulator? Pomocy.
W plastiku podszybia są takie jaby ogrągłę zaślepki z nacięciem. Dużym płaskim śrubokrętem przekręć je o 90 stopni... i wymontujesz ten plastik. Przy okazji wymień filtr kabinowy, bo skoro nie wiesz jak się to wymontowuje to będzie on strasznie zaleziony.......
-
[B5 AVG] Co to jest ?? (dziwne urządzenie)
Zerknij tutaj http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic440011.html
-
[ALL B5] Zbiornik płynu spryskiwaczy szyb
Jeżeli spadł wężyk z końcówki przy pompce da radę go założyć bez zdejmowania kół i nadkola. Musisz tylko zdjąc plastikową osłonę zbiorniczka z płynem do wspomagania. Trochę ciasno, ale wykonalne.
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Mam lampy Valeo z 1999 i możliwość zmiany przesłony z wersji GB na UE jest tylko w prawej lampie, a w ori xeonoch Valeo też z 1999r możliwość zmiany przesłony jest w obu lampach. Halogeny były tylko w lampach Boscha.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
moge na 18...wczesniej nie dam rady
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Korzen co Cie tak przysypalo, ledwo auto widac z pod sniegu..... bylem na mostostalu, ale pod warstwa sniegu jest lod i nie da sie slizgac za bardzo....
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
o 22 wyjade z domu, na razie nie moge,
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Panowie jakieś konkrety poproszę, bo nie wiem jak mam wieczór planować......czy moge już odkorkowywać czy nie...