Treść opublikowana przez kalik
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Mogłeś ostrzeć, że fote robisz, brzuch bym wciągnął....
-
Strefa Śmiechu
http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-szalony-rajd-ulicami-sosnowca-zobacz-film,nId,291413
-
[ALL B5] Bardzo wielki dziwny problem skrzynia dwumas ??
U mnie przy wysokiej temperaturze otoczenia i czastym używaniu sprzęgła np. podjeżdżanie w korku zaczynało telepać niemiłosiernie z podskakiwaniem całego auta do góry jak żaba. U mnie stukania z dwumasa nie było, ale każdy przypadek może być inny.
-
[ALL B5] Bardzo wielki dziwny problem skrzynia dwumas ??
Może Ci się przyda... http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=81238.0
-
[B5 AFN] Brak zaślepki w dolnej części silnika?
Okienko kontrolne do ustawienia wału korbowego w odpowiednim momencie przy wymianie rozrządu.
-
[B5 AEB] Co to jest ? I dla czego tak wygląda ? Skrzynia? uszczelka?
Jak pisał Cristoforo może lecieć z uszczelniacza na wale, ale ja obstawiałbym raczej na nieszczelność miski olejowej. Olej lubi zaciekać z tamtej strony. Jeżeli nie musisz dolewać 1 litra od wymiany do wymiany to nie ma się czym stresować. U mnie też się poci, wymieniałem juz 2 razy uszczelkę pod misą, uszczelniacz na wale od strony skrzyni i wszystkie uszczelniacze od strony rozrządu i nadal się skądś przesącza. Nie mam siły już z tym walczyć, bo na 10 tys km dolewam 2 setki oleju.
-
Ulubione piwo!
Łomża niepasteryzowana i wyborowa przypomina mi dawny smak piwa, zanim został on zastąpiony gazem.
-
[ALL] Przyrząd do wyśrodkowania tarczy sprzęgła
Równie dobrze możesz sie posłużyć długą końcówką klucza nasadowego, jak dobrze pamiętam rozmiar klucza 17. Najważniejsze żeby otowry jako tako się pokrywały. Przy montażu skrzyni tarcza wycentruje się sama, trzeba tylko troszkę pokręcić skrzynią na boki żeby frezy złapały.
-
Strefa Śmiechu
http://www.tychy.slaska.policja.gov.pl/ogloszenia/art210,poszukujemy-wlasciciela-pieniedzy.html
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Jestem na tel.
-
[B5 AFN] Zablokowana skrzynia biegów
Zapewne coś się rozsypało w środku i blokuje wybierak. Nie zgrzyta na którymś biegu przy zmianie na wyższy lub redukcji?
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Panowie może dziś??
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Korzeniu na niedziele nadają ochłodzenie, ma być 32 w cieniu.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
i jeszcze innego do vagowania skody...
-
Strefa Śmiechu
Troszkę się wahałem czy to tu dodać, ale co tam. Do strefy śmiechu pasuje jak trzeba. http://wyborcza.pl/1,75478,8139133,To_juz_jest_wojna_pod_krzyzem.html
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
No ładnie... Jarka też nie będzie.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Rozmawiałem z Korzeniem i sie deklarowal, że będzie. Wysłalem smsa do Jarka. Harry wyslij do Pawła, ja nie mam numeru do niego.
-
Strefa Śmiechu
http://www.smog.pl/wideo/37047/motor_vs_materialy_wybuchowe/
-
Strefa Śmiechu
Może troszkę nie śmieszne, a nawet niesmaczne.... http://www.joemonster.org/art/14475/Krowki_owszem_ale_zeby_od_razu_katynskie
-
Zmiana koła dwumasowgo na koło jednomasowe 1.9 TDI AFN - 1Z
Zestaw sprzęgła LUK i uszczelniacza Elring 342.093 rozmiar 85x105x11 = 780zł Koło jednomasowe = 110 zł Robocizna własna = 0 zł (trzeba liczyć około 6 - 7 h pracy, bo niektóre śruby są bardzo uciążliwe) Piwo LECH = 10zł no ja wlasnie dzisiaj mam pytanie o cene tego zestawu tj sprzeglo uszczelniacz i kolo, u mnie w zdunskiej woli powiedzieli mi za taki zestaw 1153zl bez kola jednomasowego, wiec kulturalnie i grzecznie podziekowalem, i tu rodzi sie pytanie gdzie kupiles to za taka cene bo u mnie tez juz chyba powoli czas sie za to zabierac Części brałem od Tomka. Jednomas = allegro http://www.a4-klub.pl/smf/profiles/tom77-u10464.html
-
Zmiana koła dwumasowgo na koło jednomasowe 1.9 TDI AFN - 1Z
Jak rozbierzesz będziesz wiedział, u mnie po vinie wyszło, ze uszczelniacz bez ramki jest, a po rozebraniu niespodzianka. Ja też nie wiem jak pracuje 1Z, od zmiany z dwumasa na jednomas zrobiłem jakieś 40k km i gdybym miał jeszcze raz się decydować na wymianę zrobiłbym to bez zastanowienia. Na forum zdania są podzielone, jedni po takim przeszczepie wracali z powrotem do dwumasa inni na jednomasie jeżdżą.
-
[ALL B5] Co to jest? Czego brakuje?
Niczego tam nie brakuje, temat poruszany na forum wiele razy. Są to otwory montażowe. Podjedź na stację diagnostyczną na sprawdzenie zawieszenia na szarpakach, zapłacisz grosze i bedziesz wiedział co stuka.
-
[B5 1Z] Ogrzewanie przestaje działać
Sprawdz jeszcze przepływ nagrzewnicy. Dwa węże ogrodowe i woda. Gdybyś miał uszkodzoną pompę, auto by się grzało strasznie, bo nie byłoby obiegu płynu.
-
[B5 1Z] Ogrzewanie przestaje działać
1. Sprawdź czy układ nie jest zapowietrzony. Jak stoisz przed autem na lewym wężu wchodzącym do nagrzewnicy jest dziurka, zsuń opaskę metalową i ściągnij przewód tak żeby ta dziurka była przy samym brzegu króćca nagrzewnicy. Jeśli będzie lecieć powietrze to poczekaj chwile aż ucieknie i zacznie lecieć płyn. 2. Jeśli to nie pomogła pierwsza rada to zabita jest nagrzewnica. Podłącz wąż ogrodowy do jednego króćca, a do drugiego jakiś inny kawałek węża i do wiadra. Ciśnienie wody powinno przepchnąć zalegający tam syf. Możesz zamienić obieg wody i płukać raz w jedną raz w drugą stronę. 3. Jeżeli masz klime to może być problem z klapami sterującymi. Na forum był wątek o tym temacie z ładnie zrobionym fotostory.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Przez wysepke wczoraj koleś się wpakował do rowu, wyprzedzał i chcial zdarzyc przed wysepką, za mocno kierą skontrował w prawo i poszedł do rowu, do jakiegoś rolnika na płot.... Kurw....a znowu.... słyszałem syreny w nocy.... http://www.tygodnik.siedlecki.pl/t10025-czolowe.zderzenie..znow.smierc.htm