Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kalik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kalik

  1. Kolega kupił Siene misiąc temu. Pojechał wymienić rozrząd, oleje, filtry itd. Po 2 tygodniach pasek strzelił, 12 zaworów zgiętych, głowica na szczęście nie podniosła się do góry. Mechanik źle dokręcił rolkę napinającą - taką opinie wydali w innym warsztacie. Kolega mechanika za "pupe" i ten robił sam w ramach gwarancji, bo nie chciał zapłacić za remont w innym warsztacie. Błąd kolegi, że nie wziął rachunku za wymianę, wtedy miałby na papierze i mógł rościć inaczej swoje prawa.
  2. Ja ponad rok temu założyłem Sachsa, przebieg niewielki na nich, bo tylko 40 tyś, ale amorki są super. Polecam
  3. Dlaczego jemu ma być lepiej niż nam żonatym?
  4. Mnie wiózł kolega Toyota Avensis i też było git. Moim zdaniem nie jest ważne czym, a najważniejsze jest z "kim"...
  5. Miałem kluczyk do swojego haka, ale niestety nie dało sie pokręcić nim w zamku. WD i inne specyfiki nie pomagały, a musiałem zdjąć hak. Wiertarka, młotek i ostry śrubokręt okazały sie bardzo pomocne przy "rozmontowywaniu" wkładki zamka.
  6. Przy pomocy wiertarki da się wyjąc wkładkę z haka
  7. kalik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Jeżeli było już to przepraszam. Czytajcie do końca.... http://student.agh.edu.pl/~priest/LOL.jpg
  8. Ale i tak zawsze jak zamarznie to rozsadza blok i głowice....
  9. Jak się nie mylę to ten "koreczek - kapselek" nazywa się brok.
  10. Maty, co kupił Solarek pasują, są troszkę mniejsze od wkładu lusterka. Trzeba robić dodatkowe dziury w plastiku, bo końcówki na wsuwki wypadają pod nim a nie na miejscu oryginalnych otworów. Termostatu akurat ja nie mam ani na jednym ani na drugim lusterku, grzeją cały czas po przekręceniu kluczyka. Tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_podgrzewane_lusterka-t8668.0.html;topicseen kolega 7JK8 pokazał gdzie trzeba się wpiąć żeby grzało tylko z tylną szybą.
  11. kalik odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Niestety, ale zakup nowych tonerów nie jest tani. Czasami może przewyższyć wartość drukarki. Co do zdjęć to najlepsza jakość będzie gdy oddamy do wydruku w profesjonalnym zakładzie fotograficznym.
  12. kalik odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Polecam Konice Minolte, ja mam model 2530DL i jest nie do zdarcia, szybki wydruk, dobra jakość, tonery startower załączone z drukarka starczają na około 3- 4 tys wydruków, a już normalne na dużo więcej. Jej wada, ze jest dosyć duża.
  13. Koledzy chcę kupić monitor do komputera. Najchętniej LCD 19'' z wbudowanym tunerem TV. (Nie dorobiłem się jeszcze TV i korzystam z tunera w komputerze, ale ostatnio odbiera lipnie, a monitor CRT jaki mam juz na emeryturę chce.....). Koleś ze sklepu z takim sprzętem zapewnia, że taki monitorek z tunerem będzie odbierał bardzo dobrze bez szumów i trzasków. Jestem zupełnie zielony w tym temacie...jeżeli ktoś może cos doradzić będę bardzo wdzięczny.
  14. Ja tez rozebralem prawie całą konsole, ale czasem trzeba "coś" popsuć żeby "coś" naprawic....
  15. Pokrętło trzeba delikatnie podważyć cienkiem śrubokrętem i ciągnąć do siebie. Schodzi bez większego problemu. Potem pensetą wyciągnąć przepaloną żarówkę, która znajduje się pod tym pokrętłem i założyć nową. Całe podświetlenie pokręteł idzie tylko od jednej żarówki, która znajduje się w środkowym pokrętle. Nie wiedziałem jak sie dobrać do tej żarówki i ile ich jest rozbrałem prawie całą konsolę środkową.......a wymiana jest banalnie prosta...
  16. dasz rade, czas szybko plynie, najgorsze jest pierwsze 3 - 5 dni, potem juz leci....tylko sie nie wolno zapomniec...
  17. nie pale juz 37 dni... palilem 11 lat, a przez ostatnie 3 lata po 2 paczki dziennie... od dwoch tygodni mozna powiedziec, ze mnie nie ciagnie, no moze troszke czasami przy piwku lub porannej kawie...
  18. Polecam fora internetowe dla rodziców. Szukaj a znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Ja ze swojej strony polecam Chicco Key 1 x -plus, uzywamy od miesiąca, szybko sie montuje, dziecko moment zapinasz i jest mu wygodnie. jezeli bedziesz szukal fotelika to rozlgadaj sie za takimi co maja centralny naciag pasow dla dziecka,
  19. Jarko ja bym na Twoim miejscu nie kupował fotelika na allegro. Slyszalem, ze jest bardzo duzo podrobek bardzo marnej jakości znanych firm, kotre sprzedawane są po okazyjnych cenach. Dla porownania fotelik Chicco, o który pytałem w temacie, jego cena u producenta wynosi 499 zł, na allegro można kupić za 320zł....czy to jest oryginal? Nie wiem i sprawdzał nie będę, bo bezpieczeństwo mojego dziecka jest najważniejsze dla mnie.
  20. Może masz opony kierunkowe i odwrotnie je założyli. źle założone opony kierunkowe będą strasznie wyły.
  21. kalik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    zlego slowa na nasze drogi juz nie powiem..... http://www.luisi.ru/prikol_818.php
  22. Dzieki Adadur za opinie, wlasnie o to mi chodzilo, masz uzywasz i jestes zadowolony. Inne tez sa niezle, chocby ten recaro, ale dla mnie za duzy wydatek, a jak juz wspominalem nie bede kupowal na allegro ani innym sklepie internetowym, tylko u sprawdzonego sprzedawcy u mnie w miescie.
  23. Ajmax z tego co czytałem to rodzice nie polecają fotelików 9- 36 kg. Nie są one bezpieczne dla dzieci tych do 2 roku zycia jak napisal kolega Letallec. Jak cos jest do wszystkiego to jest do niczego. Podobno najważeniejszy jest przedział 9 - 18 kg, najwieksze prawdopodobienstwo urazow u dziecka, wiec chyba warto zainwestowac i miec "czyste sumienie", ze zapewniles swojemu dziecku bezpieczenstwo. Decyzje chyba juz podjalem i kupie CHICCO. Czytałem tez, ze na allegro jest sporo podrobek fotelikow znanych firm i ich kiepskie wykonanie ujawnia sie dopiero podczas wypadku....
  24. Chce kupić fotelik CHICCO KEY 1 X-PLUS dla mojej Córeczki. Czy będzie bezpieczny dla mojego dziecka? Czy dać sobie z nim spokój i poszukać czegoś innego? Jeśli tak, to co mi polecacie? Szukałem w necie na rożnych forach i w ocenach wypada całkiem nieźle, ale może ktoś z Was podzieli sie własną opinią na ten temat jego użytkowania. Z góry dziękuję. link poglądowy http://www.babylandia.com.pl/go/_info/?user_id=54&lang=pl
  25. przepraszam za pomyłke, chodziło mi o estry oleju rzepakowego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.