Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kalik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kalik

  1. kalik odpowiedział(a) na Fifiński temat w Audi A4 B5
    Niestety nie mam nr, ale w ASO kosztuje 70zł, a w sklepie z częściami do maszyn rolniczych można kupić podobną z metra ciętą za 3 zł.
  2. Dzień dobry Czy może ktoś z Was ma jakąś sprawdzoną kwaterę na Mazurach dla 8 osób? Obdzwoniłem wczoraj pół google i wszystko zajęte....... chce 5-7 sierpnia...
  3. http://www.audi80.pl/all-regeneracja-tylnych-zaciskow-hamulcowych-vt9988.htm przydatny opis od kolegów z B4 Pytanie: Musze wymienić osłony przeciwkurzowe tył, rozumiem, ze w tym celu musze tylko wykręcić tłoczek, zmienić osłone i z powrotem wkręcić tłoczek, bez ingerencji w uszczelniacze itd ? Ale kotleta odgrzałeś.... Nie wiem czy kupisz same kurzołapy, Zestaw naprawczy do zacisku nie jest drogi, a jak już wymieniasz osłonę to warto pokusić się i wymieniasz uszczelniacz tłoczka...
  4. AFN i AVG to bliźniacze jednostki, więc silni wymienisz P&P
  5. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=10195.0;highlight=wymiana+wahaczy+gornych
  6. Spokojnie można montować do 1Z.
  7. Na Twoim miejscu założyłbym skrzynie EEN, będą najmłodsze, co za tym idzie teoretycznie powinny mieć mniejszy przebieg. Są od 110 kM i mają małą różnicę przełożeń niż skrzynki od 90kM, ale różnica nie będzie odczuwalna. Na allegro jest tego sporo... http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=EEN Warto jeszcze poszukać co sprzedają części z angoli na allegro, można czasami tanio wyrwać.
  8. Ja mam w błocie po lusterka...
  9. Gratulacje dla Ciebie Pawle i dla Młodożeńca oczywiście.
  10. Widziałem wczoraj na przedłużeniu Kilińskiego jak skręcałeś w prawo w Piłsudskiego koło 14... i dziś na Armii Krajowej koło 10... wczoraj nawet obtrąbiłem, ale kolega był taki przejęty, że nie zuważył.... Auto u je ba ne strasznie trza przyznać, aż nie pasuje żeby tak piękna kobieta do niego wsiadała...
  11. kalik odpowiedział(a) na QbaD98 temat w Audi A4 B5
    Ściągałeś koło i piastę żeby go obejrzeć?
  12. kalik odpowiedział(a) na QbaD98 temat w Audi A4 B5
    Może być pęknięty pierścień i daje złe odczyty. Tak było u mnie. Pierścień pospawałem i jest git. W serwisie kosztuje 70zł, ale w moim przypadku musiałbym na niego 4 dni czekać.
  13. Ja mam już 3 u siebie....
  14. Synchroniaztor - okolice 120zł w ASO Wyjecie + włożenie skrzynki - 300zł Wymiana synchro - 200/300zł Olej - 100/150zł Ale pewnie coś dojdzie przy okazji, jakieś łożysko, inny synchroniaztor itp...
  15. Po prostu rada- cud, wrzuć manual A co w tym złego? Pewnie taniej wyjdą wszystkie graty niż remont automatu. To rzeźnia i druciarstwo jest, chyba że ktoś lubi po najmniejszej linii oporu iść. Jak padnie turbo w Twoim 1.9 to przerobisz go sobie na wolnossaka? Kolega napisał, że nie chce manuala i słusznie, inaczej pewnie od razu by kupił manual, a nie uskuteczniał jakieś buraczane przeróbki po awarii skrzyni. Rada jest taka, że trzeba wymontować i rozebrać skrzynię, zajrzeć co się zepsuło i wymienić na nowe, nie ma cud- leku to jest czysta mechanika. Na moje to albo spaliły się tarcze w sprzęgle wstecznego, albo pękł jego kosz albo rozpadła się przekładnia planetarna. Auto jest stare, skrzynia już dość zużyta, być moze elementy wykonawcze biegu wstecznego były już osłabione i to ciąganie je dobiło. Ewentualnie można szukać drugiej skrzyni na podmiankę, ale nie wiadomo w jakim będzie stanie. Stary zluzuj, czy ja mu każe zmieniać na manualną? Napisałem, że to może być jakaś alternatywa zamiast remontu skrzyni. Jeżeli mogę zastąpić pewne elementy tańszymi i wytrzymalszymi to dlaczego mam tego nie zrobić? Mam u siebie zamiast koła dwumasowego założony jednomas, czy Twoim zdaniem to też buractwo, rzeźnia i druciarstwo?
  16. Po prostu rada- cud, wrzuć manual A co w tym złego? Pewnie taniej wyjdą wszystkie graty niż remont automatu.
  17. Jeżeli to automat to wiele zmienia......Wszystko co napisałem nie ma sensu. Kupuj skrzynie manualną za 300zł i parę innych gratów i przeszczep...
  18. Wsteczny nie ma synchronizatora, bo ten bieg włącza się tylko gdy auto jest zatrzymane. Może zblokował się mechanizm zwalniający blokadę wstecznego? Sprawdź poduszki pod skrzynią, może się któraś urwała i skrzynia wisi na boku, i klinuje R. Mogła się przesuwka wysypać. Komuś na forum odkręciła się śruba trzymająca tryb wstecznego biegu. Da się włączyć bieg? Zgrzyta podczas wbijania biegu czy blokuje i nie da się? Na początek zacznij od lewarka i zobacz czy nie on blokuje.
  19. kalik odpowiedział(a) na NexoPL temat w Audi A4 B5
    Momentalnie można ładne auto zeszpecić... chrom na metry i robi się tragedia.
  20. kalik odpowiedział(a) na lukapor temat w 1.9TDI
    Nic się nie stanie, ale po co takie kombinacje? Odkręcasz nakrętkę na obejmie i filtr wyciągasz do góry.
  21. Krótsze śruby do przykręcenia jednomasu.
  22. Żarówki Ci się popaliły od podświetlenia deski. Często się tak dzieje przy wyjmowaniu i wkładaniu zegarów.
  23. kalik odpowiedział(a) na danu44 temat w 1.9TDI
    Przepraszam za OT, ale muszę....Zrób zdjęcie pompy wody z paskiem, bo nie uwierzę żeby AFN robili w dwóch wariantach napędu pompy wodnej. W moim parchu z 96r modelowo ponoć już 97 pompa wody jest na oddzielnym pasku.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.