Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kalik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kalik

  1. Tylko, ze dużo razy d*py nadstawiłeś :polew: To auto chyba Sławosza, kiedyś był na pierwszym spocie...dawno dawno temu
  2. kalik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Бой Голубями! (Part.2 "Near fight")
  3. Więc przybywaj jutro na 18... [br]Dopisany: 09 Wrzesień 2011, 09:26_________________________________________________Mamy jakiegoś srebrenego avanta w Siedlcach z ramkami lub nalepką?
  4. Tak mi się przypomniało co do mechaników. W poprzednim aucie (Vectra A) podczas jazdy zapalała mi się kontrolka od ładowania. Jeden mechanik chciał wymieniać alternator i pół instalacji w aucie, a cena naprawy mnie powaliła, drugi pokręcił wąsem, wsadził rękę pod kierownicę żeby dobrać się do kostek licznika i dopchnął jedną z nich głębiej w licznik. Kostka wskoczyła na swoje miejsce i kontrolka nigdy więcej się nie zapaliła. Nie było dobrego przejścia masy i szło przez piny od kontrolki ładowania. Za robotę wziął 20zł. Przepraszam za off topic...
  5. Pasowało by podpiąć vaga i sprawdzić jak zczytuje prędkości z kół i czy nie wyskoczy jakiś błąd ABS. Wina może być tego typu, że czujnik ABS jest źle osadzony i trzeba go delikatnie dopchnąć. Nowy klocek nie będzie przylegał całą powierzchnią do tarczy, ze względu na swoje wyprofilowanie. Później jak się będzie ścierał dojdzie całą powierzchnią. Ciepło z tarczy to normalna sprawa. Żeby zatrzymać 1,5 tony żelaza musi troszkę potrzeć o tarczę, a wiadomo, gdzie jest tarcie tam robi się ciepło.
  6. Za dobrze im się powodzi, benzyna jest za tania i brakuje płatnego parkowania. Wtedy i ja i oni zamiast autem się kręcić przeszliby się na piechotę.
  7. Dla mnie pasuje, nawet może być później. Do 22 jestem do wzięcia [br]Dopisany: 08 Wrzesień 2011, 11:03_________________________________________________http://www.tygodnik.siedlecki.pl/t14202-bliej.do.ratusza.htm
  8. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=10195.0
  9. Pozwolę sobie przytoczyć tutaj pewien dowcip, który świetnie pasuje do tematu: Idzie sobie koleś ulicą, mija zakon Sióstr Mariawitek. Na drzwiach napis: Burdel u sióstr Mariawitek. Koleś nie wiele myśląc wchodzi, w środku stół, za nim siedzi siostra w habicie i mówi: 300zł i przejdź za tamte drzwi. Koleś płaci idzie dalej. Za drzwiami znowu biurko a za nim siostra Mariawitka. Siostra mówi: 400zł i przejdź przez tamte drzwi. Koleś zdumiony wyciąga 400 stówy i idzie dalej. Za drzwiami znowu biurko i siostra Mariawitka. Siostra mówi: 500zł. Koleś trochę wnerwiony, ale co tam, tyle już zapłacił, że 500zł więcej go nie zbawi, a może akurat będzie fajnie. Płaci 500zł, otwiera kolejne drzwi i wychodzi na ulicę. Drzwi naglę się zatrzaskują z hukiem, a na nich kartka z napisem: WŁAŚNIE ZOSTAŁEŚ WYRUCHANY PRZEZ SIOSTRY MARIAWITKI!!!
  10. Chyba nie ma, ale zawsze możesz zrobić. W tym nie ma żadnej filozofii, więc do roboty.
  11. Lubi się zapiec. Z tego co jest o niej na forum można powieść napisać w 3 tomach...
  12. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=161779.0;highlight=wyjmaki+do+radia
  13. Jeden Dzien W PRL - Dokument
  14. ![br]Dopisany: 06 Wrzesień 2011, 09:54_________________________________________________Może jakaś ustawka na sobotę wieczór?
  15. What? [br]Dopisany: 06 Wrzesień 2011, 09:21_________________________________________________Zobacz ile mamy obaj postów nabitych?
  16. Co do oznaczeń skrzyń pasujących poszukaj na forum, jest tego pełno. Za wymianę skrzyni ze sprzęgłem nie więcej niż 300zł.
  17. kalik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,10236644,Wybory_2011__Kandydat_PiS_zachwala_Aleksandra_Lukaszenke.html
  18. Zdejmujesz 2 węże z nagrzewnicy i zakładasz węża ogrodowego na króćce. Pompujesz wodę najlepiej pod ciśnieniem w jedną, a drugą robisz odpływ żeby się nie lało w komorę silnika. Potem zamieniasz węże i lejesz wodę z przeciwnym kierunku. Można dolać jakiegoś odkamieniacza, jak nie pomoże to wymiana tylko na nową. Nagrzewnica jest w miarę tania, ale wymienić ją to....
  19. Masz klimę? Może klapy się zacinają? Może nagrzewnica zabita i ma słaby przepływ?
  20. http://allegro.pl/oryginalna-kurtka-m65-vf-59-alpha-industries-m-i1802138608.html Zawsze modne, wytrzymałe i ciepłe.
  21. kalik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    !
  22. kalik odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    Z profilu wynika, że ma ośkę. W Q jest całkiem inna konstrukcja, więc nie ma co porównywać nawet.
  23. kalik odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    Łożyska. Można spróbować delikatnie dokręcić i mieć nadzieję, że nie zaczną wyć.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.