Treść opublikowana przez kalik
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Filtry zmieniane...złom po 80gr za kg..
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Niewykluczone...
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Trochę zimniej się zrobiło i już 2 tak się zachowuje.... ten nowe auta to padaczki straszne
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Odpalamy Scanie R nr 2 20 minut temu nagrywałem.... to jest technika, mamy stare scanie 124 co mają ponad milion przebiegu i palą od strzała...
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Dorzucę kopłaki i znaczek mithasubisziszii
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Sprzedam swojego paracha w dobrej cenie
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Już się dowiedziałeś...
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Tak słucham, rozpisz się trochę bardziej Od Korzenia nic nie wyciągniesz... on coś wie, ale nie powie...
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Wątpliwe, ale obserwuj temat.
-
Strefa Śmiechu
http://policyjni.gazeta.pl/Policyjni/1,91152,10471838,Zakochal_sie_w_swoim_psie_i_uprawial_z_nim_seks___To.html
-
[B5 AFN] Drży pedał sprzęgła,szarpie na "jedynce"-jaki koszt wymiany z dumasem?
Ja jeżdżę na jednomasie z 1Z już 2,5 roku i żadnego szarpania nie mam przy ruszaniu. Ile 1Z i AHU śmiga na jednomasie i nie sądzę, żeby szarpanie przy ruszaniu było "nieuniknione".
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
juzef czy Twoja rozpiska jest prawidolowa? czeka mnie to samo... Ps oczysc skrzynke bo nie da rady poslac PW Z tego co pamiętam tak jest kolejność jak na obrazku. Jeżeli chodzi o air bag to nie ma "+" i "-", kolejność pinów jest dowolna.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Z takim silnikiem takie auto o wiele za tanie moim zdaniem, jakaś muka tam musi być...
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Przecież to tylko manetkę trzeba i kawałek kabla...
-
Garwolin i okolice spot........
Jeszcze przez 30 minut będę miał dostęp do sieci. Robimy w końcu coś w niedzielę czy nie?
-
Garwolin i okolice spot........
Za tydzień będzie to samo co teraz, czy się mylę? Przepraszam, może troszkę nie potrzebnie się unoszę...
-
Garwolin i okolice spot........
Czyli d*pa ze spotu... eh. Paru chłopa nie potrafi się zebrać i dogadać... moja żona już szybciej podejmuje decyzje, np. w co ma się ubrać, a kto ma żonę, ten wie, że to u kobiet nie jest prosta decyzja.
-
Garwolin i okolice spot........
OK, jak się ktoś zdecyduje to dajcie znać, postaram się jakoś dostosować do terminu, bo gdzie to będzie jest mi w sumie wszystko jedno.
-
Garwolin i okolice spot........
A nie można tego zrobić w tę niedzielę? Kto będzie ten będzie.
-
Garwolin i okolice spot........
Ustalamy coś konkretnie czy zostawiamy tak jak jest?
-
Strefa Śmiechu
Odpalanie Scanii, EURO 5
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Nie mam ani czujnika, ani vaga... [br]Dopisany: 13 Październik 2011, 15:10_________________________________________________Jedziemy w niedzielę na tego spota czy nie? Nie pisać tylko: może, jak będzie pogoda, itd. Jadę - nie jadę.
-
Garwolin i okolice spot........
Ty i Foch,,, no no :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Październik 2011, 15:41_________________________________________________Kowi to może jak A co nie mogę?
-
Garwolin i okolice spot........
A tak w ogóle to zaraz strzele focha i nigdzie nie pojadę :gwizdanie:
-
Garwolin i okolice spot........
W Garwolinie już byłem.