Treść opublikowana przez kalik
-
[ALL B5] Problem z grzaniem b5
Problemu szukałbym raczej w klapach nawiewu. Poszukaj w dziale warsztat, jest opisane co i jak.
-
[ALL B5] Problem z grzaniem b5
Przy większych obrotach silnika wytwarza się większe ciśnienie. Przewód wychodzący z nagrzewnicy jest gorący?
-
[B5 AFN] Rozpiska instalacji obok lewego podnóżka
Może coś pomoże..... http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=68804.0
-
[ALL B5] Problem z grzaniem b5
U mnie akurat przewody są odwrotnie niż na zdjęciu, ale to nie ma raczej żadnego znaczenia. Sprawdź czy wąż wychodzący z nagrzewnicy jest gorący tak jak ten wchodzący. Jeżeli nie to masz zapchaną nagrzewnicę i czeka Cię jej płukanie. Jeżeli przewód jest gorący szukaj przyczyny w klapach nawiewu. Nagrzewnice odpowietrzasz: zsuwasz przewód gumowy z króćca nagrzewnicy (ten z dziurką) na tyle, żeby ta dziurka była poza króćcem, na odpalonym silniku czekasz aż pójdzie przez niego płyn, siknie zdrowym strumieniem, nasuwasz przewód na króciec i zakładasz opaskę.
-
[B5 AHU] Jaką skrzynię biegów wybrać?
Bardzo chętnie. Gear.pdf - 67 KB
-
[B5 AHU] Jaką skrzynię biegów wybrać?
W zestawieniu skrzyń manualnych w B5, które ja mam, jest podane przez jakie sprzęgło obsługiwana jest dana skrzynia. W dieslach tylko skrzynia DUK ma podane sprzęgło 240mm, a skrzynie DUK były montowane w silnikach o mocy 85kW - 115kM. Z czego wynikają te różnice nie mam pojęcia. Może na moim zestawianiu jest błąd?
-
[B5 AHU] Jaką skrzynię biegów wybrać?
Jeżeli już to nie DFH a DHF. Skrzynia DHF była produkowana od lipca 1996r do sierpnia 1998, a skrzynia EEN dopiero od sierpnia 1998r. Więc jest jej następcą. Co w procesie technologicznym zostało zmienione, tego nie wiem. Obie są pod sprzęgło 228mm.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
-22.... kurvva
-
[ALL B6] Jak odłączyć ori hak ?
Da się włożyć kluczyk i przekręcić? U mnie było tyle syfu w zamku, że rozwiercałem wkładkę wiertarką. A jeżeli szykujesz do sprzedania to odkręć go z całym mocowaniem.
-
[B5 AHU] Jaką skrzynię biegów wybrać?
EEN pasuje na 100% bez żadnych przeróbek. Początek produkcji sierpień 1998r. EEN jest pod sprzęgło 228mm. Mniejsze flansze są w skrzyniach od B6 choć podobno nie w każdych.
-
[ALL B5] Nowy akumulator PROBLEM.
upartego masz ojca. :gwizdanie: normalka z tym iskrzeniem.ale co chce niech jedzie. Elektryk też musi z czegoś (kogoś) żyć....
-
[ALL B5] Zamarzla maska
A kiedykolwiek wcześniej podnosiłeś maskę do góry? Trzeba jeszcze wcisnąć zabezpieczenie, unieś ją delikatnie do góry i wsadź rękę pod nią nad znaczkiem, na grillu....
-
[ALL B5] Zamarzla maska
A może linka się zerwała lub zamarzła w pancerzu?
-
Strefa Śmiechu
- Jaką książkę czytasz...teraz !!!
Z tego co wiem, to on nic więcej nie zdążył napisać... http://selkar.pl/dziewczyna_ktora_igrala_z_ogniem_stieg_larsson_p_188204.html http://selkar.pl/mezczyzni_ktorzy_nienawidza_kobiet_stieg_larsson_p_188206.html http://selkar.pl/zamek_z_piasku_ktory_runal_stieg_larsson_p_188209.html Nie wiem dlaczego ale mam zboczenie na punkcie książek w twardej oprawie- Jaką książkę czytasz...teraz !!!
Odgrzewam. Wczoraj skończyłem "TO" Kinga. Chyba najlepszy horror jaki "Mistrz" napisał, choć nie lubię książek gdzie akcja rozkręca się przez pierwsze 200 stron. Ale w sumie całość ma 1100, więc jakiś wstęp musiał zrobić Dziś zamówiłem sobie nowy pakiet książek Stiega Larssona. Czytał go ktoś?- [ALL B5] Nowy akumulator PROBLEM.
Regulator nie ma tu nic wspólnego. Delikatne iskrzenie przy zakładaniu drugiej klemy jest normalnym zjawiskiem. Dobrze świadczy to o aku - znaczy, że ma moc- Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Wszytko zależy od stanu odbłyśników i soczewek. Jeżeli kupisz nowe lampy będzie OK, jeżeli używki - może być różnie.- Spoty Katowice i okolice
Wielkie dzięki dla kolegi "hubtychy" za pomoc.- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Do Węgrowa tylko 30 km z Siedlec. Jak coś to pisz, poradzimy.- Spoty Katowice i okolice
Koledzy kto z Tych mógłby zrobić dla mnie małe rozpoznanie?- [ALL B5] Czy przy wymianie spręzyn trzeba wymienic śrube mocująca sworznie wahaczy?
Spróbuj młotkiem takim ze 1,5 kg przywalić parę razy w zwrotnicę, w miejsce gdzie ta śruba siedzi. Tylko tak dobrze zza ucha, może się obudzi i jakimś wybijakiem ją wybijesz. Nie zaszkodzi też palnik.- [B5 AFN] Problem ze skrzynią, jedynka i dwójka
Zacznij od sprawdzenia oleju.- Oryginalny termometr w liczniku
Zalany był klejem na gorąco, więc myślę, że był zaizolowany.- [ALL B5] Ręce opadaja - 4 (lub 5) awaria skrzyni w ciągu 6 lat
Ja wychodzę z takiego założenia, że te B5 nie są już młodzieńcami. Moja ma 16 lat, 533k km przebiegu. Tryby w skrzyni przekręciły się już ileś bilionów razy, więc miały prawo się zużyć. Każdy sprzedawca jak opycha towar, w tym przypadku używaną skrzynię, to zapewnia, że pochodzi z rozbitka co miał do 100k km, a ile miał w rzeczywistości to nikt nie wie. W dieslu linia momentu przebiega troszkę inaczej niż w benzynie i szybciej skrzynie szlag trafia. Do tego wszystkiego dochodzą zużyte elementy sprzęgła, zawieszenia silnika, skrzyni biegów i wszystko razem wzięte prowadzi do uszkodzeń. - Jaką książkę czytasz...teraz !!!