Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Artur82

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Artur82

  1. zawsze sobie myślę jakby to było jak Domina tutaj nie było :dancing: no i tak tydzień temu byłl i znowu coś tam przyrezane zostało - wentylacja - tv, aux i usb - fotele na "fulu" a rano polerka błotnika bo porysowałem przy myciu no i takie dziś strzelone na szybko
  2. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    zdecydowanie XL
  3. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    WR to rejczel żodyn od nas a nie czasem Kuba9001 - On jest z Radomia i ja mam jego s0line z tyłu bo zakładał s4 i kalpę US
  4. Artur82 odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    a dlaczego nie elektryczne??
  5. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  6. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  7. Artur82 odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    taaaaa bo już ja wiem, ja wiem jakie
  8. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  9. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jo no patrz nikt sie nie chce przyznac
  10. ArturB6 dostarczył dane swoich replik. Natomiast Zimny75 zatwierdził ET30 przy 8,5" - wg. moich obliczeń miało delikatnie wystawać... Wg. danych Tomka miało pasować idealnie (i tak też jest ). Bartek, Artur82 ale miło, że pamietasz mój stary nick
  11. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    albo nie brali bo ja brałem aż za dużo alko jak na ten weekend...ale za to w jak doborowym towarzystwie
  12. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany czytanie ze zrozumieniem z podstawówki się kłania :polew:
  13. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    aaa Kaju to Ty zmień dilera :polew:
  14. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    WTF?? który tu w et obeznany?? no pisz ocb? a z ta kanapa to nie kumam - podejdzie czy nie?
  15. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie tylna kanapa z avanta podejdzie do sedana??
  16. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  17. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Śpimy?
  18. no Panie teraz jest pełen s-line :kox::kox: ---------- Post dopisany at 12:23 ---------- Poprzedni post napisany at 12:23 ---------- PS. Jaka oponka?
  19. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ATE typ 200
  20. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  21. no jest pieknie Panie!!
  22. ja się pisze w maju

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.