Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Artur82

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Artur82

  1. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ale OCB z tym wałkiem...program mam juz od dawna i nie wymianielem zadnego wałka
  2. ile miałeś na suszarce??
  3. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wałek kup ori po niskim przelocie, taka moja rada. Ruville to loteria, możesz trafić kiepskie Febi w środku albo jeszcze gorszego Federala. Szklanki tylko poprawione (anodyzowane na czarno) z INY co daje wyymiana tego wałka i szklanek? kiedy i po co się to wyminia?
  4. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wiesz że zostales nominowany do zrobienia kukurydzy z polykiem popcornu? Wlad sorry ale zmusił mnie bo nie chciał mi dziś wysyłki zrobic jak nie nominuje Cię a tak poważnie to dystans juz dotrł
  5. jeździ sie dobrze tylko tarcze z tyłu biją DEV płyn zgodnei z zaleceniem też bedzie wymieniony D4NTE - dzięki staram się...już nowe suweniry w drodze:kox: dziś dotarł dystans na ty z 15 mm na 17 sie przerzuci i bedzie jak przełoże to cyknę foty jak to wygląda
  6. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  7. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Karwa jaki kocur:slina::slina::slina: masz rację pod koc i ni uja nie sprzedawaj:decayed: +100 lubię to!!
  8. ja dziękuje za spota!! było MEGA Winczako przepraszam e tak uciekłem le miałem już koniec czasu ja na bank się pisze na taki kolejny spot!
  9. jutro jade do mecha żeby sprawdził i potwiedził czy to tył tak jak mi sie wydaje... PS. Jaki płyn hamulowy zalać bo oststnio brałem tylko na chwilę
  10. dzięki za dobre słowo...i chciałem przeprosić za ucieczkę ale musiłąem być na 16 w Bydg.
  11. Dam dam więcej fot wstawię później
  12. -30 KW (amory i sprężyny) ---------- Post dopisany 06-04-2014 at 11:06 ---------- Poprzedni post napisany 03-04-2014 at 20:23 ---------- No to mamy lato na aucie
  13. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  14. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ale Marcino nie robił detaliczna tylko polerke
  15. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    coś na łocapie pisał, że do miecza klękał czy coś Był mianowany
  16. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Marcino to Ciebie nei bylo przy tym?? ile płciłeś daj PW
  17. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dostepna i droga ale wladiego stac. Posprzedaje ze dwa mundury i sobie kupi te Pan polerka trza było chłopu to ogranąc jakżeś malowal
  18. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nic nie mówi:grin: no to i tak dobrze
  19. oooo to musisz mnie przwiez teraz ta esą
  20. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kaju ja już widze jaka nuta bedzie szła na OEM ucho.77 a co coś widziała czego nie powinna
  21. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ucho.77 i Twoja kobieta ma racje :dancing:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.