Treść opublikowana przez Artur82
-
B6 DIVISION
no to hymn z tegorocje BT
-
[B6 AVF] Avant S-Line Plus|176PS/368Nm|DRLh7|CLH|RNSe|320/280|Bluetooth|Grzana kiera...
za tydzień to ja mam gosci ze stolicy państwa z którego pochoda nase autka... ...Grzegorz a Ty przy 8,5 cala i et 30 wpakowałeś jeszcze dystns? jestes pewien ze to 8,5 cala??
-
B6 DIVISION
Moni zzgrała podaj adres na PW to w tygodniu puszcze pena a tak na marginesie co tu taka stypa przy piatku
-
[B6 AVF] Avant S-Line Plus|176PS/368Nm|DRLh7|CLH|RNSe|320/280|Bluetooth|Grzana kiera...
będziemy czekać Edytka wiesz, że mi dwa razy nie trzeba mówić
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
spoko pojdziemy posmigac z chlopakiam z pasków
-
[B6 AVF] Avant S-Line Plus|176PS/368Nm|DRLh7|CLH|RNSe|320/280|Bluetooth|Grzana kiera...
ja jutro mam spot w Toruniu wiec jutro na bank nie....ale obiecuje ze podlece
-
[B6 AVF] by Edyta
jak Dominowi usuną konto
-
[B6 AVF] Avant S-Line Plus|176PS/368Nm|DRLh7|CLH|RNSe|320/280|Bluetooth|Grzana kiera...
fura jest naprawdę muszę kiedyś podlecieć z Jozkiem do 3-miasta na spota na a koło jest spaśne ja zchorowałem ltem jak był Domin u mnie i już na zimę latałem na takiej 18-stce
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja będę i Buła będzie! także choć ktoś będzie i mam nadzieje, że będzie kask już odkurzony
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jak nie kupi to ... ...za nieobecność na spocie pisałem do Ciebie smsa nie odpisałeś...pusc sygnał bo nei wiem ktory Twoj nr aktualny ---------- Post dopisany at 19:57 ---------- Poprzedni post napisany at 17:51 ---------- jedzie ktoś z a4 klubu czy nie? bo nie wiem jak niedziele planowac
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
piękna jest ---------- Post dopisany at 19:53 ---------- Poprzedni post napisany at 19:47 ---------- nie przesadzajmy ze do 19" to musi auto brzuchem po asfalcie szorować
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jedzie ktos z tego klub ?? czy jak zwykle nie:decayed:
-
B6 DIVISION
na moje wyglada na 19"
-
B6 DIVISION
spoko...reszta to co w sreberko to się od poniedziałku będzie szykowało
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
nie no z dystanse to zartowałem :decayed:no mi sie wydaje ze opona 225 to maks co podejdzie przy 9" i et 30
-
B6 DIVISION
mi się wydaje ze jeszcze dystansik podejdzie
-
Wspólne spotkanie kartingowe - A4 Klub & Passat Forum
czy ten 6 kwietnia jest aktualny??
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Panowie od jkiego auta pasuje tylna blenda z kamera cofania od jakieś Q
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Juz zjezdziles swoje ??? nie sa prawie całe ale bija przy hamowaniu z wiekszej predkosci no chyba ze to nie tarcze
-
B6 DIVISION
no s-line w tym kolorze robi robote ale nic nie stoi na przeszkodzie zeby przyłożyć s4 i ie zdecydowac U Ciebie ladnie S line wyglada:wink: Najgorzej s line wyglada w czarnym kolorze bo go wogole nie widac:kwasny: A zderzaki od eSy do sedana nawet dwie sztuki mi sie w garazu walaja:decayed: ale masz jakiś s4 na tył do sedna z PDC??
-
B6 DIVISION
eu czy uk uk ja ty tyłem jestem zainteresowany:decayed: a fotele w jakim kolorze w środku??
-
B6 DIVISION
no s-line w tym kolorze robi robote ale nic nie stoi na przeszkodzie zeby przyłożyć s4 i ie zdecydowac
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dev jakiej firmy 320`ki polecasz?? tak w rosadnej cenie