Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Artur82

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Artur82

  1. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no to hymn z tegorocje BT
  2. za tydzień to ja mam gosci ze stolicy państwa z którego pochoda nase autka... ...Grzegorz a Ty przy 8,5 cala i et 30 wpakowałeś jeszcze dystns? jestes pewien ze to 8,5 cala??
  3. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Moni zzgrała podaj adres na PW to w tygodniu puszcze pena a tak na marginesie co tu taka stypa przy piatku
  4. będziemy czekać Edytka wiesz, że mi dwa razy nie trzeba mówić
  5. spoko pojdziemy posmigac z chlopakiam z pasków
  6. ja jutro mam spot w Toruniu wiec jutro na bank nie....ale obiecuje ze podlece
  7. Artur82 odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    jak Dominowi usuną konto
  8. fura jest naprawdę muszę kiedyś podlecieć z Jozkiem do 3-miasta na spota na a koło jest spaśne ja zchorowałem ltem jak był Domin u mnie i już na zimę latałem na takiej 18-stce
  9. ja będę i Buła będzie! także choć ktoś będzie i mam nadzieje, że będzie kask już odkurzony
  10. jak nie kupi to ... ...za nieobecność na spocie pisałem do Ciebie smsa nie odpisałeś...pusc sygnał bo nei wiem ktory Twoj nr aktualny ---------- Post dopisany at 19:57 ---------- Poprzedni post napisany at 17:51 ---------- jedzie ktoś z a4 klubu czy nie? bo nie wiem jak niedziele planowac
  11. piękna jest ---------- Post dopisany at 19:53 ---------- Poprzedni post napisany at 19:47 ---------- nie przesadzajmy ze do 19" to musi auto brzuchem po asfalcie szorować
  12. jedzie ktos z tego klub ?? czy jak zwykle nie:decayed:
  13. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    na moje wyglada na 19"
  14. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    spoko...reszta to co w sreberko to się od poniedziałku będzie szykowało
  15. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    z rana w pracy
  16. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie no z dystanse to zartowałem :decayed:no mi sie wydaje ze opona 225 to maks co podejdzie przy 9" i et 30
  17. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    mi się wydaje ze jeszcze dystansik podejdzie
  18. czy ten 6 kwietnia jest aktualny??
  19. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    czyli a6 q7
  20. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie od jkiego auta pasuje tylna blenda z kamera cofania od jakieś Q
  21. Juz zjezdziles swoje ??? nie sa prawie całe ale bija przy hamowaniu z wiekszej predkosci no chyba ze to nie tarcze
  22. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no s-line w tym kolorze robi robote ale nic nie stoi na przeszkodzie zeby przyłożyć s4 i ie zdecydowac U Ciebie ladnie S line wyglada:wink: Najgorzej s line wyglada w czarnym kolorze bo go wogole nie widac:kwasny: A zderzaki od eSy do sedana nawet dwie sztuki mi sie w garazu walaja:decayed: ale masz jakiś s4 na tył do sedna z PDC??
  23. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    eu czy uk uk ja ty tyłem jestem zainteresowany:decayed: a fotele w jakim kolorze w środku??
  24. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no s-line w tym kolorze robi robote ale nic nie stoi na przeszkodzie zeby przyłożyć s4 i ie zdecydowac
  25. Dev jakiej firmy 320`ki polecasz?? tak w rosadnej cenie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.