Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Artur82

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Artur82

  1. ...i w nie swoim polarze no i wiecej wyskoków było...więc?? Iskierka przeproszona?!
  2. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  3. a jak :kox::kox: ale jest kozak jak na zimę nie?? kurcze Józek jak założę lato to się ustawimy na sesje Dołączę do Was Zapraszam
  4. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dzięki miło było poznać ale zaparkowałeś tak żeby mi tylko ślinka leciała na widok Twojego auta i koła To tak specjalnie specjalnie zastawiłeś mój W razie W daleko nie miałeś do mojego pokoju dalej parkować mijało się z celem, bo tam ptaki srały po autach no może nastepnym razem się uda nam napić
  5. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dzięki miło było poznać ale zaparkowałeś tak żeby mi tylko ślinka leciała na widok Twojego auta i koła To tak specjalnie specjalnie zastawiłeś mój
  6. a jak :kox::kox: ale jest kozak jak na zimę nie?? kurcze Józek jak założę lato to się ustawimy na sesje
  7. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ino mig no leeko nie było...bo już w czwartek pierwszy zgon miałem
  8. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja też już wróciłem !!
  9. ja właśnie wróciłem z BT
  10. o f*ck Józek to ja mam takie ładne auto :kox:
  11. Ja jeszcze w Stasindzie ale już dziękuję za zlota
  12. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ale ogonie to tu trochę cicho
  13. Tomek a pomysł ile nowych cyckow będzie
  14. powoli się ekipa do domów wybiera
  15. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  16. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Eee. Ja tu czuwam
  17. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Na początku trochę oszukiwał ale później juz było lepiej
  18. A dziękuję dobrze
  19. U mnie za oknem ktoś od rana ziemię wozi
  20. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  21. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  22. No to ja już idę na dziś spać i tak po wczorajszym to długo wytrzymałem Dobranoc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.