Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Artur82

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Artur82

  1. Artur folia ? ja swoje chce tez FOLIA, ale sam tego jak nie masz wprawy nie okleisz to tylko zima mam cykora trochę
  2. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    już mnie zatrzyuja od tak do kontroli, bo zwracają uwagę na auto a jak założe jeszcze taka tablicę to nawet na kacu nie pojadę :polew:
  3. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ...wa Armi trochę utwierdasz ze w moich myślach, bo myślę dokładnie to samo...chyba jednak odpuszczę temat
  4. Wiśnia możemy się na błoniu umówić na piwko jak reszta ma spoty głeboko
  5. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Moją się jarali - bo myśleli, że ori US. Później okazało się, że mamy wspólnych znajomych itd. Ostrzegli nawet, że o ile z policją pójdzie gładko tak z inspekcją transportu łatwo się nie dogadam. Z tablica fake us jest fajnie, przełożysz raz, przełożysz drugi ale za którymś razem uprą się, że mandat i będzie wybór albo płacisz albo sąd. Ile razy można mówić, że czekasz na wyrobienie ori kwadratu:wink: Ja zrezygnowałem na kilka miesięcy. Na trasie można latać, gorzej w mieście gdzie policji masa. no ale jak masz przy sobie ori kwadrat to Cie puszczą tak?? Wszytko zależy od policjanta. Nie ma czegoś takiego jak ustawowe "masz 20 minut" na naprawę usterki:decayed: jeżeli zdarzysz "naprawić" przed wypisaniem mandatu to masz szczęście. Nie ma podstaw by dać mandat/odebrać dowód - nie ma usterki. aaa no to się zdązy bo podnoszę kalę i wyciągam odpowiednią a zajmuje to kilka sekund
  6. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Moją się jarali - bo myśleli, że ori US. Później okazało się, że mamy wspólnych znajomych itd. Ostrzegli nawet, że o ile z policją pójdzie gładko tak z inspekcją transportu łatwo się nie dogadam. Z tablica fake us jest fajnie, przełożysz raz, przełożysz drugi ale za którymś razem uprą się, że mandat i będzie wybór albo płacisz albo sąd. Ile razy można mówić, że czekasz na wyrobienie ori kwadratu:wink: Ja zrezygnowałem na kilka miesięcy. Na trasie można latać, gorzej w mieście gdzie policji masa. no ale jak masz przy sobie ori kwadrat to Cie puszczą tak??
  7. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    najlepsze rozwiązanie dla Ciebie to kupić 3 kilo smalcu i posmarować po dachu - może psy fpjerdolo rozjebałeś mi system Dobra we wtorek ide do urzedu zamowic tablice
  8. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no ale w urzedzie nichca mi wydac ori kwadrata bo powiedzili ze mam przerejestrowac auto a na te numery co mam to mi nie dadza
  9. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    bez zastanowienia, jest teraz wysyp na alledrogo w nawet przyzwoitym prajsie - ja swoją w tym tygodniu będę wymierzał do rżnięcia i spawania B5 latałem w c**j kilometrów, kontrola praktycznie co chwile i jedynie we Wrocławiu się mnie zapytali skąd mam taką fajną tablice (wymiary USA), bo elegantsiejsza jest niż ori kwadratowa i oczywiście czy mam ori przy sobie a jak się ma temat hologramu na tablice po prostu się nie czepiają??
  10. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany pchac się w klapę US?? autem smigam codzieniie wiec chodzi głownie o misiaków no i co sadzicie o wygladzie
  11. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  12. ja się pisze ale nie na 20 bo troche za pozno jakas 17 albo 18 moge byc lub po 12
  13. kleiłeś to na zderzak czy ciąłeś zderzak ?
  14. Bula podoban czy taka sama?? jakie ma kółka?
  15. to jest dokładka z B7??
  16. ---------- Post dopisany at 20:37 ---------- Poprzedni post napisany at 08:18 ---------- [/color]proszę o informację ile osób mniej więcej będzie chętnych na wspólne spotkanie z klubem Passata 6. kwietnia, najlepiej poprzez oddanie głosu w ankiecie: http://a4-klub.pl/kujawsko-pomorskie-81/wspolne-spotkanie-kartingowe-a4-klub-and-passat-forum-319343/ ja też się piszę na to i głos już poleciał jakiś czas temu w końcu N75 ogarnięty i w końcu idzie jak kuna rowem można grzebać dalej, a tak w ogóle zakłada już ktoś letnie? Bo ja stoję przed garażem i mam dylemat... jeny jesze zimowki nie zbrzydly ci ? zimowki sa na snieg na mokrym leca gorzej jak letniaki ja juz od 20 lutego latam http://s20.postimg.org/v3whx3unt/P2250664.jpg no to juz wiem kogo mijam czesto lecącego w strone myslecinka
  17. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  18. no tak 12 do 14 zeby juz byc na miejscu to może tak 6.30 u Ciebie no dogadamy na fona jak bedze bliżej
  19. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ...uj nie foto...takie byle co się nie liczy
  20. no ale zapodaj jakieś foto jak to wygląda na aucie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.