Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Artur82

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Artur82

  1. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wladi mówi się wp***dol...co Ty taki delikatny Artur bo kropkie dostaniesz:grin: Spoko myślę ze żarty i nie aż tak obraźliwe słowa są zrozumiałe...
  2. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wladi mówi się wp***dol...co Ty taki delikatny
  3. nie moge ci tego obiecac Trudno , przeżyliśmy wtedy, przeżyjemy teraz Dziadek jak nie przeyjesz to Cię Babca odwiozie w bagażniku
  4. Już jeden taki był z Łodzi co na sankach jeździł:polew: vladi mało pamiętasz na sankach to więcej osób jeździło:decayed:
  5. ćwiara ja...od czwartu od poniedziłku ---------- Post dopisany at 11:22 ---------- Poprzedni post napisany at 11:22 ---------- a tyle miejsc wolnych będzie
  6. ustal termin z pasatami i bedziemy probowac cos kombinowac
  7. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wiedziałem, że się nie chcesz pierwszy witać, żeby znowu nie stawiać
  8. psiaka zabierasz w tym roku? No obowiązkowo w sobote na kacu pierwszy ide z nim na spacer:kox: nie obiecuj bo Ci go naprawdę przyprowadzę
  9. Artur82 odpowiedział(a) na MARCIN607 temat w 1.9TDI
    :shock3: patrz wyżej ja mam 175KM i nie pali mi 11 a do pracy mam 4km
  10. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    PANOWIE TAKA AKCJA!! PODSYŁAĆ MI NA PW linki któr byście chcili podwiesić w wątku! W tytule wiadomości proszę pisać B6 DIVISION
  11. psiaka zabierasz w tym roku? No obowiązkowo
  12. oj w tym pokoju sie działo... ....szkoda ze juz go nie bedzie
  13. Moskal dawaj dawaj też się wypije
  14. ja moge eciec do TRN nie widze problemu
  15. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    PANOWIE TAKA AKCJA!! PODSYŁAĆ MI NA PW linki któr byście chcili podwiesić w wątku! W tytule wiadomości proszę pisać B6 DIVISION
  16. Ćwiara musi sie ograniczać bo jest potrzebny w sobote w miarę trzeźwy Mam jedna zasade. Najpierw picie pozniej robota. o to widzę ze jest WAS wielu mój przyjacielu wiesz o OCB nie ? wiem wiem i pamietam jak dzis jak padał deszcz do twopjego pachnacego srodeczka skrokowego a panowie rezacze miali inne priorytety niz twoje auto ...uj ze srodkiem liczą się ludzie środke można wymienić
  17. Ćwiara musi sie ograniczać bo jest potrzebny w sobote w miarę trzeźwy Mam jedna zasade. Najpierw picie pozniej robota. o to widzę ze jest WAS wielu mój przyjacielu wiesz o OCB nie ?
  18. Ćwiara musi sie ograniczać bo jest potrzebny w sobote w miarę trzeźwy Mam jedna zasade. Najpierw picie pozniej robota. o to widzę ze jest WAS wielu mój przyjacielu
  19. Artur82 odpowiedział(a) na MARCIN607 temat w 1.9TDI
    feLga 18" OPONA 225/40 ZIMA miasto: 7,5l/100km trasa: 6,5/ - ale predkość autostradowa
  20. no to pić będzie z kim widze bo Cwiara jedzie
  21. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    czyli Avusy idą w odstawkę ??
  22. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    57,1 na bank...a Jiozek już by bez głowy biegał... ...gdyby dał

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.