Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Artur82

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Artur82

  1. no to róbmy wicher
  2. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pierwszy stawia
  3. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  4. ale ja mam do Was 500km
  5. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    bierz ori ale szukasz gumy czy welur? welur tylko jaka cena ory ? no to welury mozesz smiało brac petexy grube i na bank sa ok!!
  6. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    bierz ori ale szukasz gumy czy welur?
  7. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    moim zdaniem tak ale niech ktos potwierdzi
  8. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie podejdzie. AWX ma skrzynie 5 i mniejszą średnicę tarczy - 228mm. BRD i AVF to skrzynia 6 i ta sama średnica tarczy - 240mm. a podziekował to uderzam do dzika po awx`owe Daj znać jaki prajs Ci dał może coś urwę u siebie niżej:naughty: daj PW za ile mozesz miec
  9. bez komentarza nawet się nie chce juz próbować!
  10. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie podejdzie. AWX ma skrzynie 5 i mniejszą średnicę tarczy - 228mm. BRD i AVF to skrzynia 6 i ta sama średnica tarczy - 240mm. a podziekował to uderzam do dzika po awx`owe
  11. Panowie ma ktos sony Z z nowym androidem 4.3??
  12. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a kto mi powie czy sprzegło z BRD podejdzie P&P do awx??
  13. 18 tesco ---------- Post dopisany at 16:15 ---------- Poprzedni post napisany at 13:59 ---------- Cisza czyli jak zwykle nici ze sporą
  14. godzina??
  15. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no tu jest trochę o ma miekkich tez byo dziś nie chudo
  16. gdzie to ?? wiem wiem. a od dawna to Twoje? ---------- Post dopisany at 23:28 ---------- Poprzedni post napisany at 23:23 ---------- PROPONUJE SPOTA JUTRO tj. 02-03-2014 godzina do ustalenia. 1. Artur82
  17. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kurcze człowiek leczy kaca, zdrzemnął się chwile wstaje a tu wszechspamerzy walą na potęgę spam no dobrfa browar juz poszedła zaraz chyba odpalę... ...PS> Domin dziś raczej nie będe dzwonił
  18. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no co fakt to fakt
  19. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    z kumplami z pracy:wink:
  20. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja dopiero od wczoraj powoli dochodze do siebie
  21. A to musze wpaść
  22. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.