Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Artur82

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Artur82

  1. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  2. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja mam chyba przypomnij jutro to sprawdze ---------- Post dopisany at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany at 23:04 ---------- według mnie bankowo mierzy z grubością folii Tez tak mysle bo przeciez nawet brudne auto daje inny wynik na mierniku niz czyste. mirzy z fola na bank!! wiem bo iedze w tym. wiec spoojnie masz ori lakier pod spodem
  3. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  4. Dawaj sreberko
  5. witaj w klubie
  6. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Stawiasz A powiem Ci tylko ze zaraz mam gościa i stawiasz nam trzem
  7. chcesz mogą być Twoje oczywiście za odpowienie pieniądze... ....a tak poważnie to nie mogę już się doczekać to co Ty tam masz na zimie? pytam z ciekawości, bo na Śląsku jest takie ciśnienie na koło, że byle B5 ma 18" zimowe o lecie nie wspominam 18" s-line et 33 tu u nas w kuj-pom patrza na mnie jak na g...ka ze na takim kole latam zimą
  8. moja Monika jak słyszy już o letnie to sapie, że jeszcze zimowy się nie odbył :banan:
  9. chcesz mogą być Twoje oczywiście za odpowienie pieniądze... ....a tak poważnie to nie mogę już się doczekać
  10. Józek to jedziemy razem na zimie No i ja zapodaj nowe sprzęgło bo w zeszłym roku Młody Krzyczał sprzeglo...A ja mu nie mam
  11. z kuj-pom prawie nikt nie jedzie
  12. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    niezłe wdzianko
  13. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bigman ma i se chwali:naughty: ja tez i se chwale...Jozek ale jak chcesz to mam ten wlasnei ori na pogonienie
  14. Tak sie jeszcze nad wtorkiem zastanawiam bo w pn mam urodziny a ja 30 w niedziele o f*ck to pijemy w sobote bo ja musze w poniedzialek wracac
  15. no to musisz wziąć dyspense :naughty: dwa razy mi nie mów
  16. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  17. 1+2 - ok a 3 bedzie cięzko bo odsawiłem
  18. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jedziesz:decayed: chciałeś powiedzieć ze cała EKIPA jedzie
  19. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    chce znać date!!
  20. ćwiara ja...od czwartu od poniedziłku do poniedziałku aż ? tak bo jak w niedziele wiekszosc wyjedzie tobedzie czas dojsc do siebie ---------- Post dopisany at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany at 21:32 ---------- nie moge ci tego obiecac Trudno , przeżyliśmy wtedy, przeżyjemy teraz Dziadek jak nie przeyjesz to Cię Babca odwiozie w bagażniku babcia to mnie zastąpi przy piciu jak ja juz nie będę mógł , ona nie jest ekonomiczna jeżeli o to chodzi no i ok ważne zeby się z kimś z rodziny napić
  21. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    miedzy nogami:polew: Poyebało Ci się tam mam skorupę a nie łupinę eeee wydmuszkę a nie skorupę
  22. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    może lepiej nie bo nie bedziesz poniej chciał grila z balkonu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.