Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Artur82

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Artur82

  1. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  2. Dawaj tu zaraz nazwiska tych co "malują" takie teorie Na gwincie i profilu 35 też jest komfort lubię to!
  3. ale jak mam zuzyte zwykle awx to tez moge zrobić ?
  4. Darek piekny kolor piekna felga prawi jak mój na zimę , no tylko avant
  5. Manny no zapodaj ten link jak nalezy
  6. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no na tą od sedana to ja się zgrzałem ale to na spokojnie bo kasy brak....bo były inne zakupy
  7. Flyer ale zapodaj jaki kolor bo w paleci RAL bedzie na 99%
  8. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tak ale mi się pełnowymiarowa nie podoba
  9. Nie, nie chcę, najchętniej bym się zamienił na drugi komplet nadający się do malowania. Po prostu pewien lakier wpadł mi w oko... a jaki jesli można wiedzieć? to przemaluj te kaju by powiedział ...a ile to roboty
  10. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tobie coś wyjaśnić to jak zwykle trzeba dwie strony spamu nawalić Ty sobie ku...wa grabisz...ale nie długo będziesz ryczał.... ...jak indiański bawaoooł Bawoly to tylko w afryce:bag: a ja myślałem, że w Płońsku
  11. a zwyklak awx tez zrobią? czy trzeba mieć nowe ?
  12. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tobie coś wyjaśnić to jak zwykle trzeba dwie strony spamu nawalić Ty sobie ku...wa grabisz...ale nie długo będziesz ryczał.... ...jak indiański bawaoooł
  13. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no i wszystko jasne....dzieki Panowie
  14. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zabranie dowodu, do 200zł mandatu ewentualnie + 20zł za koszt przeglądu rejestracji po "naprawieniu". ---------- Post dopisany at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany at 21:57 ---------- To będę musiał swoje przerobić a mozna zmienić na miejscu tablicę ??
  15. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    co grozi za jazdę z nie przepisową tablicą rejestracyją ( chodzi i o tylną klapę US)
  16. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wariat!!
  17. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    I dodaj że to już nie będzie policja:przebiegly: No ba:polew::polew: no właśnei nie chce go bo jak im powiedz\iałem ze założe s-line na pród to oni do mnie... ...panie daj pan spokój co druga ma s-line :grin: :polew:zobaczymy kto bedzie ssał
  18. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    I dodaj że to już nie będzie policja:przebiegly: No ba:polew::polew: no właśnei nie chce go bo jak im powiedz\iałem ze założe s-line na pród to oni do mnie... ...panie daj pan spokój co druga ma s-line
  19. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Sytuacja sprzed chwili: Zatrzymuje mnie policja i mówi: dokumenty do kontroli. Ile ma pan punktów? ja: nie mam. Po jakimś czasie przychodzi i mówi: już od dawna na Pana polujemy. Ja do niego słucham?! Policjant; no tak bo odstawialismy z kolegami co to za motor:) a te zderzaki i progi to już były? No i okazało się ze byłem poszukiwany za auto
  20. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ty się lepiej szykuj...bo ja już się zbroję
  21. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dajcie coś na klina
  22. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    przy kobiecie przynajmniej zawsze mamy ostatnie słowo . . . Dobrze Kochanie albo (milcz kobieto) A ono za to szlaban na bzykanie na miesiąc mało tego po ziemi chodzi? panowie, błagam, bez takich
  23. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    przy kobiecie przynajmniej zawsze mamy ostatnie słowo . . . Dobrze Kochanie albo (milcz kobieto) A ono za to szlaban na bzykanie na miesiąc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.